معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری انزلی بر لزوم مناسب سازی خیابانها برای آمد و شد خودروها و اجرای مصوبات تاکید کرد.
نادرخوارزمی روز یکشنبه در نخستین جلسه شورای ترافیک شهرستان درسال ۹۵ اصلاح وبهسازی خیابانها، حذف سرعت کاههای غیرضروری، نصب تابلوهای راهنمایی ، ساخت توقفگاه های عمومی را الزامی خواند.
وی با اشاره به اینکه مسدود کردن بریدگی بعد از بلوار نماز و ایجاد بریدگی جدید در آن منطقه از سال ۹۳ به تصویب شورای ترافیک رسیده اما هنوز اجرا نشده افزود: شاخه های برخی از درختان شهر جلوی دید تابلوهای اطلاع رسانی راهنمایی و رانندگی را گرفته و شهرداری باید درخصوص هرس این شاخه ها اقدام کند.
خوارزمی با تاکید بر لزوم توجه ویژه در رفع مشکل دو قسمت از جاده انزلی به کپورچال درقسمت های پیچ کارخانه کنسروسازی و سه راهی روستای علی آباد به عنوان نقاط حادثه خیز بیان کرد: نصب علائم کاهش سرعت و علائم چشم گربه ای در جاده تا حدودی می تواند تاثیر مثبتی داشته باشد.
وی با اشاره به شناسایی فضاهای خالی در سطح شهر و فراهم سازی شرایط لازم و آسان برای استفاده از آن به عنوان توقفگاه خودرو درایام سفرهای تابستانی گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیز با برخورد قاطعانه با رانندگان و الزام و هدایت آنان برای استفاده از پارکینگ می تواند به متقاضیان داوطلب خدمت رسانی در توقفگاه ها کمک کند.
درادامه جلسه شهردار ناحیه ۲ انزلی اظهار کرد: علاوه براینکه شاخه زنی درختان دراسرع وقت انجام می شود پلیس راهور نیز جانمایی دقیق و فهرست مکان های نصب تابلوهای جدید را اعلام نموده ، تا شهرداری نسبت به نصب آنها اقدام کند.
بهرام مصلح با اشاره به اعتراض بخش اورژانس شهرستان انزلی به تعداد زیاد سرعت کاه ها درسطح شهر افزود: بر اساس آمار موجود درسال ۹۲ بیش از ۳۰۰ سرعت کاه درسطح شهر وجود داشت .
ی درخصوص مسدود کردن بریدگی های خیابان پاسداران گفت: براساس استاندار های موجود فاصله هر بریدگی در بلوارهای شهری ۵۰۰ متر است اما در خیابان پاسداران و با طول شش کیلومتر ۳۰بریدگی وجود داشت.
مصلح با اشاره به مسدود کردن ۲۲ بریدگی در دو مرحله بیان کرد: تمامی ارتباطات بریدگی های مقابل سه راهی کوچه های خیابان پاسداران (Tشکل) حذف و درمسیری دورتر بازگشایی شد.
وی با گلایه از اقدام شهروندان درخصوص کندن تابلوها و بریدن استوانه های پلاستیکی جداکننده مسیر درسطح شهر تصریح کرد: شهرداری برای خرید هرکدام از این استوانه های پلاستیکی ۲۶۰ هزار ریال هزینه کرده اما متاسفانه شهروندان درکمال بی انصافی آن را با چاقو قطع می کنند.
مصلح درخاتمه افزود: شهرداری برای ارائه مجوز برای افراد واجد شرایط احداث پارکینگ مشکلی ندارد و از آن حمایت نیز می کند.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

رامین

۲۳ خرداد ۱۳۹۵

ایکاش آقای خوارزمی به مشخص نمودن و شبرنگ کردن سرعتگیر های ورودی انزلی در ناحیه پمپ بنزین حسینقلیزاده هم اشاره ای میکردند
با توجه به کثرت وتعدد وسایل نقلیه خروجی از پمپ بنزین برای تغییر باند حرکتی به سمت انزلی خصوصا بدلیل عدم وجود وسایل روشنایی جاده ای در شب و باران خیز بودن و مه صبحگاهی و توریستی و ترانزیت بودن مسیر تاکنون اتفاقات ناگواری رخ داده و یا به مدد خدا خطر از چند قدمی راکبین گذشته است نیاز به توجه ضرب الاجل و رفع آن حس میشود که اتفاقا هزینه زیادی هم ندارد فقط توجه وهمیت نیاز است

پاسخ