1655870_132

تالاب انزلی فقط به گیلان و ایران تعلق ندارد بلکه میراثی جهانی است

استاندار گیلان در دیدار کارشناسان محیط زیست گیلان و مدیران شرکت ژاپنی جایکا با تاکید برلزوم احیاء و حفظ این تالاب بین المللی گفت : گیلان برای حفظ محیط زیست و احیای تالاب آماده همکاری کامل است.

محمد علی نجفی افزود : تخریب تالاب انزلی نه تنها یک ضایعه ی زیست محیطی است بلکه براقتصاد گیلان نیز تأثیر مستقیم دارد .

استاندار با بیان اینکه حفظ محیط زیست و بهبود اقتصاد و ایجاد اشتغال مکمل هم هستند گفت : یکی از راههای حل مشکلات اقتصادی گیلان ایجاد درآمد از طریق گردشگری است که این ظرفیت بی نظیر در تالاب بین المللی بندر انزلی با حفظ استاندارد های زیست محیطی وجود دارد.

استاندار گیلان از حفاظت محیط زیست خواست در کنار انجام وظایف قانونی خود راهکارهای سرمایه گذاری همراه با حفظ استانداردهای زیست محیطی را نیزتدبیر کند .

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان رشت

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

sinaclub

sinaclub

۳۰ مهر ۱۳۹۲

ایول استاندار خوبه واسه شروع،فقط یه چیزی قبلیا هم اینارو گفتن، اینو فقط گفتم تا بدونین.چیزی که قبلیا انجام ندادن یا کم انجام دادن عمل به این حرف بود. ولی ما به فال نیک می گیریم این صحبت شمارو و به امید خدا و بعد یاری شما و مردم تالاب بین المللی انزلی و نجات می دیم.

پاسخ

مجيد لاهوري پاسخ در تاريخ مهر ۳۰ام, ۱۳۹۲ ۲۱:۲۸:

سینای عزیز ، انزلی کلاب داره سعی می کنه این ادبیات رو حاکم کنه که میشه از نو شروع کرد ، بهتره به گذشته ها فکر نکنیم و باز هم اعتماد کنیم ، شاید افرادی باشن که نیت ساختن داشته باشن در حالی که بستر فراهم نبوده ، به طور مثال در حالی که اعضای شورا شهر نسبت به گذشته خیلی تغییر نکرده و همچنین روند انتخابات شورا در برخی موارد جای بحث داشت و همچنین با وجود خیلی از عملکرد ها یا اصلا نداشتن عملکرد ها در مورد شورای گذشته ، مورد سوال است به نظر من با اعتماد به این شورا می تونیم در آبادانی شهر نتیجه بگیریم ، چون در جلسات علنی شورا مشخص بود که اعضاء دارن تمام تلاششون رو می کنن و فقط احتیاج به آرامش و زمان دارند
استانداری هم به همین گونه و از این پنجره بهتره نگاه بشه

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۳۰ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۱۹:

به نکته خوبی اشاره کردی مجید جان منم معتقدم این شورای شهر میتونه مثمر ثمر واقع باشه …

sinaclub

sinaclub

۳۰ مهر ۱۳۹۲

درست می فرمایید مجید جان.موافقم

پاسخ