13930805000286_PhotoA

بخشدار مرکزی انزلی گفت: تاکنون یک‌هزار و ۵۵۰ خانوار روستایی در چهار بیمه‌گذار روستایی بخش مرکزی انزلی بیمه شدند.

منوچهر عاشوری پیش از ظهر امروز در جلسه اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران بخش مرکزی این شهرستان با تسلیت ایام ماه محرم و شهادت سرور و سالار شهیدان کربلا حضرت امام حسین (ع)، اظهار کرد: جلسه امروز ما دارای اهمیت فراوانی بوده و حضور دو معاون فرماندار در جلسه نشانه اهمیت مسئولان به برطرف شدن مشکلات شوراهای اسلامی و دهیاران بخش مرکزی است.

وی آموزش شوراها و دهیاران در پیرامون مصوبه کمیسیون پیشگیری و مقابله با جعل اسناد و نیز بیمه روستایی را محور جلسه مذکور عنوان کرد و افزود: موضوع جعل یک مبحث بسیار مهمی است که همه ما به نحوی با آن سر و کار داریم.

بخشدار مرکزی انزلی ادامه داد: با پیشرفت‌هایی که در زمینه تکنولوژی و فناوری به دست آمده است شاهد افزایش این جرم در جامعه هستیم بنابراین نیاز است تا هوشیاری‌های لازم را در این رابطه به عمل آوریم و این جرم در جامعه کاهش یابد و از بین برود.

وی با بیان اینکه امروز اقدام‌های موثری در مبارزه با اسناد جعلی صورت گرفته است، گفت: جرایم عابر بانکی، کلاهبرداری برخی از افراد از طریق خود پردازها، راه‌های تشخیص ایران چک‌های جعلی، جلوگیری از جعل نامه‌های اداری، مدارک تحصیلی، شناسنامه کارت پایان خدمت که تعدادی از ورزشکاران ما با آن گرفتار شدند و… از جمله این موارد است.

عاشوری درباره بیمه روستایی تصریح کرد: در بخش مرکزی انزلی چهار بیمه‌گذار روستایی در روستاهای آبکنار، کپور چال، سنگاچین و طالب‌آباد وجود دارد که تاکنون توانسته‌اند تعداد یک‌هزار و ۵۵۰ خانوار روستایی را بیمه کنند.

وی با تصریح بر اینکه با توجه به تعداد جمعیت بخش مرکزی انزلی این آمار رضایت‌بخش نیست، خاطرنشان کرد: بنده از تمام شوراهای اسلامی و دهیاران می‌خواهم که با فرهنگ‌سازی و انجام فضاسازی مناسب مردم را از مزایای بیمه روستایی که خدمت بزرگ دولت برای روستاییان است، آشنا کنند که در این صورت آمار بیمه روستایی به‌زودی افزایش چشمگیر می‌یابد.

بخشدار مرکزی انزلی از مدیر بیمه روستایی استان خواست تا با توجه به فاصله روستاها نسبت افزایش مکان‌های بیمه‌گزار اقدام‌های لازم را انجام دهد.

توسط مدیر بیمه روستایی گیلان که در نشست مذکور حضور داشت با ایجاد بیمه‌گزار در روستای جفرودپایین بخش مرکزی انزلی موافقت شد./ خبرگزاری فارس از انزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

ليلا

۵ آبان ۱۳۹۳

خبرگزاری محترم فارس شرکتهای بیمه،نمایندگان بیمه وکارگزاران بیمه که اقدام به فروش خدمات بیمه مینمایند ((بیمه گر))نامیده میشوند.
((بیمه گزار ))کسی است که از شرکت بیمه خدمات بیمه را میخرد وطرف قرارداد باشرکت بیمه است.

پاسخ