حرف عکس:بیلبوردهای سرگردان

  • 4 سال پیش
  • ۵ ديدگاه

IMG_8096

اختصاصی- قصد داریم در این حرف عکس به مسأله‌ی بیلبورد های سرگردان شهر انزلی که اکثرا فاقد مالک هستند و نمای غیر قابل قبولی به نمایش می‌گذارند بپردازیم.

پیشنهاد انزلی کلاب این است که در اسرع وقت مالک حقوقی و حقیقی این بیلبورد ها مشخص شود و یا خود شهرداری در خصوص نصب بنرهای تبلیغاتی شهری بر روی این بیلبوردها اقدام کند.

IMG_8621

لازم به ذکر است اکثر این بیلبورد ها نیاز به تعمیر جدی دارد و بعضی از آنها نیز جا نمایی درستی ندارد، انتظار می‌رود شهرداری در خصوص حذف بعضی از تابلوهای به اصلاح تبلیغاتی اقدام کند، قطعا این ستون های زنگ زده و چراغ های آویزان در شأن یک شهر توریستی نیست.

علیرضا بابایی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

علی

۹ آبان ۱۳۹۳

بیلبورد اولی از سال ۸۶ به همین شکل رها شده است

پاسخ

حسام

۹ آبان ۱۳۹۳

بنظر چهره زیبایه شهرمونو از بین بردن این نهادایه تبلیغاتی :struggle:

پاسخ

ابای

۹ آبان ۱۳۹۳

ازبس که رییس روابط عمومی شهرداری با سوادوکاردانه اوضاع اینجوریه دیگه!!بابا اگه …….. کارو به یه جوون کاربلد بسپرحاجی… :-D

پاسخ

guilak

گیلک

۹ آبان ۱۳۹۳

در شهرهای بزرگ بیلبوردها از منابع درآمدی شهرداریها هستند و پول خوبی از آنها درمی آورند.حتما در انزلی هم میتوانند باشند.اگر اینطور نیست چرا نصب شده اند؟ کسی نمیداند شاید هم در اجاره شرکتی و جایی هستند و ورشکسته شده اند و اینها را به حال خود رها کرده اند.بهرحال شهرداری محترم از شما حرکت و از خدا برکت.به آنها رسیدگی کنید انشاالله مشتری تبلیغاتی هم پیدا میشود.باور نمیکنید؟!! می ترسم بگویم از کجا آنوقت انزلیچیها از من ناراحت بشوند.یا علی.

پاسخ

زهرا

۹ آبان ۱۳۹۳

منم با رییس روابط عمومی شهرداری صحبت کردم واسه یه سری طرح جدیدایشون *** به ماکه دوتاجوون بودیم نگاه تمسخرامیز وعاقل اندرسفیه می کردند*** واقعارفتارهای ایشون جای تامل داره….

پاسخ