برای دومین سال متوالی ۱۳۵۷ دانش آموز بندر انزلی با همخوانی سرودهای انقلابی آغاز سی و هشتمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران را گرامی داشتند.
در این مراسم دانش آموزان با شور و شعف خاصی سرود ملی جمهوری اسلامی ،عید انقلاب، پرچم من، انقلاب و ما گلهای خندانیم را درحضور مسئولان شهرستان و خانواده های دانش آموزان درسالن شهید انصاری بندرانزلی اجرا کردند.
امام جمعه انزلی در این مراسم با تشکر از اجرای زیبای دانش آموزان گفت : درسرودهای اجرا شده بسیاری از مسائل مربوط به انقلاب وجود داشت.
حجت الاسلام والمسلیمن سیدعبدالجواد شمس الدین با تاکید براینکه انقلاب اسلامی با جانفشانی های همه مردم خصوصا دانش آموزان به پیروزی رسید افزود: حضور همه جانبه آحاد مردم در صحنه های سیاسی و در راستای صیانت از انقلاب شکوهمند اسلامی درسایه رهنمودهای مقام معظم رهبری موفقیت های کشورمان را درهمه عرصه ها پدید آورده است.
وی با اشاره به جانفشانی شهدای دانش آموز در زمان انقلاب و جنگ تحمیلی تصریح کرد: دستیابی به پیشرفت های علمی و دستاوردهای مختلف در سنگر مدرسه، وظیفه دانش آموزان نسل جدید است.
رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان انزلی نیز در این مراسم خاطرنشان کرد : با اجرای سرودهای انقلابی، ارزشهای والای انقلاب به نسل جدید انتقال داده می شود.
مربی سرود دانش آموزان با اشاره به آماده سازی چهار سرود درمدت کمتر از سه ماه اظهار کرد: دانش آموزان مدرسه شهید هویت طلب، دبیرستان کوثر و دبیرستان شهیدان کریم بخش با تمرینات مستمر توانستند این سروها را به شکل کاملا منسجم برای اجرا در مقابل دیدگان همگان آماده کنند.
لادن اوسطیان به برگزاری جنگ شادی نوروزی در اسفند ماه امسال برای دانش آموزان درکانون شهید چمران شهرستان اشاره و تصریح کرد : اجرای مسابقات فرهنگی و هنری شهرستان انزلی از هشتم اسفند به مدت چهار روز از دیگر برنامه های در دست اقدام است.
همچنین در این مراسم دانش آموزان برتر مسابقه انشاء با موضوع گسترش فرهنگ تعاون در جامعه توسط اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی مورد تقدیر قرار گرفتند./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

علیرضا اسدی

۲۴ بهمن ۱۳۹۴

ایشان مربی بسیار کار آزموده ای است و نتایج کارهایش همیشه درخشان است

پاسخ