zzz hadi haghshenas

انزلی کلاب: با توجه به پیروزی جریان اصلاح طلب در انتخابات ریاست جمهوری و بحث داغ استانداری گیلان که هنوز توسط وزارت کشور برای آن تصمیم گیری نشده است، اسامی چهره های فعال اصلاح طلب در استان گیلان توسط سایر رسانه های استانی مطرح میشود که از بین چهره های اصلاح طلب شهرستان انزلی نیز زمزمه انتخاب افرادی چون عبدالغفار شجاع و هادی حق شناس برای تصدی پست استانداری گیلان نیز طی این دوران بر سر زبان ها افتاده است. در این رابطه هادی حق شناس با انتشار بیانیه ای از لیست پیشنهادی اصلاح طلبان استان گیلان برای سمت استانداری گیلان رسما کناره گیری کرد.

متن بیانیه:

با سلام و احترام به مردم شریف و عزیز گیلان گروه ها واحزاب  همسو دولت تدبیر وامید

همراهان عزیز از اینکه مرا به به عنوان سرباز خدوم جمهوری اسلامی ایران مورد عنایت قرارداده و شایسته نامزدی استانداری استان گیلان دانسته اید، بر خود می بالم وصمیمانه قدردانی و سپاسگزاری می کنم.

در کشور پهناورمان ایران، نام مدیران لایقی از گیلان با کارنامه هایی درخشان  از فعالیت های اجرایی ارزنده  و موفقیت های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی  به چشم می خورد. چه نیکوست  در برهه طلایی تاریخی امروز ایران عزیز  برای  این سمت مهم و تاثیرگذار از دانش، توان ، تجربه و تعهد چنین مدیران شایسته  و نام های بزرگ عرصه های اجرایی بهره گرفته شود.

اینجانب با اذعان به نقش موثر مدیران توانمند بومی در شکوفایی استعدادهای استان سرسبز گیلان به ویژه فهرست هشت نفره معرفی شده توسط اصلاح طلبان استان انتصاب مدیری بومی و همسو با سیاست های کلان دولت تدبیر و امید که برآمده از آرای میلیونی مردم است را شایسته دانسته و با توجه به تصمیم اینجانب مبنی بر خدمت در سایرعرصه ها ،حمایت  خود را از دیگر گزینه های  هم فکر تصدی پست استانداری گیلان به ویژه اصلاح طلبان اعلام می دارم.

امید است با اتکال به خداوند متعال با حسن تدبیر شاهد آینده ای  باشکوه برای مردم سرافراز و شهید پرور استان  عزیزمان باشیم و در نیل به این هدف شایسته از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم کرد.

هادی حق شناس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

آوا

۱۱ مهر ۱۳۹۲

یک جنتلمن واقعی

پاسخ

majid-sh

۱۱ مهر ۱۳۹۲

majid-sh

۱۱ مهر ۱۳۹۲

http://asretadbir.com/
به این سایت برید و در نظر سنجی ها به نفع شجاع بنویسید

پاسخ

رحمان

۱۱ مهر ۱۳۹۲

اقای عیلزاده معرفی میشوند ایشان مدیری بیسار توانمند گیلانی معاونت استاندار اصفهان -گیلان معاون وزیر مسکن راه شهر سازی را در کارنامه دارد وعضو هیت مدیره منطنه ازاد هم هستند قابل توجه ان کلاغه که در خصوص انتخاب شهردار انزلی نوشته بود ایشان هم بچه اطراف خشکبیجار هستنند

پاسخ

majid sh پاسخ در تاريخ مهر ۱۲ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۰۴:

دینیم آبره
بیس

رحمان پاسخ در تاريخ مهر ۱۳ام, ۱۳۹۲ ۱۴:۲۷:

باسلام اشتباه گرفتی بنده انزلی چی هستم واز دوستان اقایان شجاع وحق شناس هستم گزینه وزارت کشور اقای علزاده است

majid-sh پاسخ در تاريخ مهر ۱۳ام, ۱۳۹۲ ۱۶:۱۶:

نمیدونم شایدم به ارزوت برسی و یه غیر انزلیچی استاندار بشه و شما راضی باشی آقای رحمان انزلیچی

مبین پاسخ در تاريخ مهر ۱۴ام, ۱۳۹۲ ۰۰:۱۵:

اقا رحمان … اینو بدون که مهندس شجاع امروز در تهران با اقای روحانی و نوبخت جلسه داشتن و روز یکشنبه به عنوان رسمی استاندار گیلان میشن و این افتخار واسه انزلی هستش.شما هم دلتو صابون نزن.

رحمان

۱۱ مهر ۱۳۹۲

باسلام به اقا مببین ماهم دلمان می خواهد مهندس شجاع باشد اقای رمضانپور ریس ستاد عارف در گیلان عاف گونه بخا طر شجاع کنار کشید انشاالله که همنطور باشد

پاسخ

همراه

۱۱ مهر ۱۳۹۲

انزلی چی کی واسه انزلی دل سوزونده؟ کی گزاشته که دل بسوزونه؟
نفع بعضی ها کم نشه !!!!! هرچی میخواد بشهههه!!!!!
به امید اینکه از پایین ترین نهاد سازندگی انزلی این تفکر ساخت شهری آباد اغاز بشه تا بخواهیم از نهاد های بالا تر طلب توجه داشته باشیم

پاسخ