cccc-malavan anzali04

به گزارش انزلی کلاب، بیانیه ای از سوی باشگاه ملوان در فضای مجازی انتشار یافت که در نوع خود بسیار جالب و عجیب است، در این بیانیه از هواداران ملوان درخواست شده است برای نمایش قدرت ملوان و ملوانی در شعبی خاص آرا خود را ارسال کنند !!!

  • متن بیانیه:

به منظور حمایت از ملوان و تامین آینده ملوان ، باشگاه ملوان بندرانزلی از مردم خوب بندر انزلی درخواست دارد که قدرت ملوان و ملوانی را نشان دهند و در این ۴ شعبه رای گیری شرکت کنند:

  •  آب و فاضلاب جهانگانی ، شعبه ۱۷
  •  میان پشته ، تربیت بدنی ، شعبه ۳۴
  • ساحل قو ، ساختمان علم و فناوری شعبه ۵۷
  • ساحل قو ، دفتر طرح ساحل قو شعبه ۵۸

باشد که کسانی در انتخابات شورای شهر انتخاب شوند که دلشان ملوانی باشد و برای موفقیت عشق مردم انزلی ، قوی سپیدمان قدم بردارند . هوای ملوان را داشته باشید تا هوایتان را داشته باشیم.

صحت این بیانیه به تایید تلفنی مدیر رسانه ای باشگاه ملوان نیز رسید

نفس این اقدام بسیار خوب و ارزنده است و میتواند نمایشی از نقش و جایگاه رفیع هواداران این باشگاه مردمی به مسئولین باشد، اما تنها سوالی که در خصوص این بیانیه مطرح میگردد این است که حضور ملوانی ها در این شعب خاص چه تاثیری بر وضعیت ملوان دارد که بتواند آینده ملوان را تامین کند!

آیا بهتر نبود هواداران ملوان با پرچم های ملوان در سراسر شعب اخذ آرا حضور یابند ؟ 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

baran

۲۳ خرداد ۱۳۹۲

اونجا تسلط اعضا بیشتره ۴ تا اشنا هم پیدا میشه که تو رودروایستی قرار بگیرن اسم اون افراد خاص رو بنویسن.

و باز هم متاسف میباشم.
امان چاکوده نیبیم

پاسخ

آیسان

۲۳ خرداد ۱۳۹۲

:yes:

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۲۳ خرداد ۱۳۹۲

:no: … ایرااااااااااان ملوااااااااااااان با پیراهن ملوان در هر شعبی که د وست دارید حاضر بشید … به امید شورای شهری هوشیار و با دانش برای شهری آباد تر …

پاسخ

مژگان

mojshekan

۲۳ خرداد ۱۳۹۲

من به نزدیکترین شعبه رفتم، آب و فاضلاب جهانگانی ، شعبه ۱۷، خیلی هم شلوغ بود، اما فکر نمیکنم کسی از این بیانیه خبر داشت، کلا این بیانیه مسخره س به نظرم :-)

پاسخ

آبای در تاریکی

۲۳ خرداد ۱۳۹۲

بله موج شکن عزیز ، این بیانیه خیلی مسخرست . حالا ببینیم این نومزدهایی که از سرو کول ملوان بالارفتند می خوان چه گلی به سر تیم محبوبمون بزنند؟! این نومزدها ازملوان سو استفاده کردند . از درودگرکه مدیر سیاستمداریه بعیده در قبال این تبلیغات ، چیزی از نومزدها مطالبه نکنه ، اگه مطالبه هم نکنه حتما در ازای باقی موندنش در پست مدیر عاملی اجازه این تیلیغات رو داده !

پاسخ

علی

۲۳ خرداد ۱۳۹۲

شورای شهر محترم نسل اینده هم وجود دارد

پاسخ

علی

۲۳ خرداد ۱۳۹۲

امار نشان دهنده ناراضی بودن از شورای شهرو نشان میده

پاسخ