sayad-fa@al

پس از صحبت هایی که مبنی بر خریداری باشگاه ملوان توسط “نقی صیاد فعال” و ارائه ی طرحهای اقتصادی توسط وی برای خودکفایی ملوان منتشر شد ، صحبت هایی پیش آمد ، نظراتی مطرح شد و صادق درودگر مدیرعامل باشگاه ملوان نیز در این خصوص واکنش نشان داد که موجب شد “صیاد فعال” بیانیه را در این خصوص برای “ملوان کلاب” ارسال کند که ما نیز بنا بر رسالتمان آن را بی کم و کاست برای شما منتشر می نماییم :

به نام خالق یکتا

با سلام و احترام خدمت همه همشهری های عزیزم و تمام دوستداران ملوان و عاشقان شهر زیبای بندر انزلی، عرض ادب و احترام دارم خدمت همه کسانی که مطمئنا از وعده های پوچ و تو خالی و بازیچه شدن ملوان توسط این و آن خسته شده اند، از ملوانی که تا به امروز به ابزار سوء استفاده هر کس و نا کس بدل شده است و در نهایت باز هم همان ها که از ملوان ما بهره برده اند و از احساسات ما پلی به موفقیت خود ساختند در نهایت سهم ما از اقدامات و برنامه هایشان تنها همان منتی بوده است که بر سرمان گذاشته و میگذارند.

پس به همه شما حق میدهم که از ریسمان سیاه و سپید بترسید و نظرات و درد دل ها و حتی تخریب هایی که برای شانه خالی کردن من پخش میکنند را دهان به دهان کنید، من همه سخنان شما عزیزان را با آغوش باز پذیرا هستم. بازی با کلمات را به خوبی دوستان بلد نیستم اما امیدوارم این چند پاراگراف دل نوشته را نه به عنوان کسی که میخواهد مالک یا صاحب ملوان باشد، بلکه از دید یک همشهری تان و از زبان یک ملوانی، زمانی اختصاص داده و مطالعه بفرمائید.

صیاد فعال هستم، یکی از هزاران هزار دوستدار ملوان، من طرحی را مطرح کرده ام که با عشق و علاقه و انگیزه ای که از مردم شهرم سراغ دارم بسادگی شدنی است، اگر مردم شهرم، من را قبول نداشته باشند هرگز پا پیش نخواهم گذاشت اما خواهشم این است که برای بررسی و ارزیابی این طرح کمی زمان بدهید و زمان بگذارید سپس صیاد فعال خواهد رفت و حتی اگر اجازه دهید به عنوان یک سرباز ادامه رو راه شما خواهد بود، فقط در ابتدا کاملا تحقیق کنید و سپس خودتان کار را به دست بگیرید و جلو بروید و ملوان را از زیر بار این همه منت رها سازید. انزلی شهر کوچکی است اما قطب اقتصادی استان گیلان و از مراکز مهم تجاری ایران است، ما میتوانیم اگر بخواهیم و اگر پشت هم باشیم و این تنها راهیست که میتوانیم همه موانع را از پیش رو برداریم.

همانطور که در جریان هستید تعاونی پیشکسوتان و بازیکنان ملوان درخواستی مبنی بر خرید سهام ملوان تقدیم فرماندار محترم شهرستان انزلی کرده است. سهامی که امروز به صورت امانت نزد مسئولین شهر انزلی است و آنها وظیفه دارند با واگذاری این سهام هزینه های ملوان را پوشش دهند، سهامی که سهامداران فعلی اش ادعایی در قبال آن ندارند و در واقع در فصل جاری، باشگاه ملوان بدون مالک و سهامدارانی که هزینه هایش را تضمین نمایند و نسبت به ملوان تعهدی داشته باشد و یا حتی این باشگاه دارای ردیف بودجه ی مشخصی بوده باشد تیم را راهی لیگ برتر فوتبال ایران کرده اند.

منبع : ملوان کلاب

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

محمد رضایی

محمد رضایی

۱۵ مهر ۱۳۹۲

لازمه که خیلی بیشتر به این موضوع پرداخته بشه،و شاهد شفاف سازی بیشتری توی این طرح باشیم.
من منتظرم که آقای صیاد به سوالات مطرح شده در صندلی سپید توسط دوستان پاسخ بده
البته این سطح اطلاع رسانی هم کافی نیست
اما من یه جورایی به عملی شدن این طرح خوشبینم،البته این فقط نظر شخصیمه.

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۱۵ام, ۱۳۹۲ ۲۱:۱۴:

محمد عزیز ما این صندلی سپید رو گذاشتیم طرح به چالش کشیده بشه، چه اشکالی داره ؟ نمیدونم چرا برخی این چنین ترسیدن بذارن طرف طرحشو باز کنه شاید خوب بود. برای عزیزان باد به پرچم که فرقی نمیکنه ولی ما توی انزلی کلاب به موقعش از هر کسی نقد میکنیم زبون هیچ بنی بشری هم نمیتونه برای ما دراز بشه با قیچی میزنمش.
آقای صیاد طرح آورده علی علی رو کنه ببینیم چند چندیم اگه خوب بود برای عملی شدنش کم نذاریم اگه بد بود هم چیزی از دست ندادیم تفنگ هم پس کله کسی نذاشتن. آقای صیاد یا قصد تخریب خودش رو داره یا واقعا چیزی توی چنته داره. اگه غریبه بود همه پشتش در میومدن ولی الان ترسوهایی هستن که حتی میترسن اسمش رو ببرن انگار طرف تروریست بین المللی واقعا با کیا شهر ما شده با سواد ترین شهر استان باید گریه کرد …

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ مهر ۱۶ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰:

مگه آقای رضایی گفتن اشکالی داره؟؟؟

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۱۶ام, ۱۳۹۲ ۱۳:۱۷:

نه نگفتن من سیاست های انزلی کلاب رو توضیح دادم.

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ مهر ۱۶ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۳۶:

کلا حرفاتون درست بود، نمی دونم چرا اکثرا تو انزلی علیه ایشون هستن، یاد زمانی میفتم که واسه اون هدایتی سر و دست شکوندیم و کلی خوشحالی و پیشواز و اینجور چیزا…

محمد رضایی

محمد رضایی

۱۵ مهر ۱۳۹۲

شاهین جان حرفت درسته
اما در مورد انزلی کلاب باید بگم که من یه جا توی یه مطلب کامنت گذاشته بودم که مطمئنا اگه تو هر سایت دیگه ای بود سانسور میشد،اما انزلی کلاب کامنت من رو کامل به اشتراک گذاشت و من این کار رو تحسین میکنم و امیدوارم اطلاع رسانی انزلی کلاب یه روند رو به رشدی رو داشته باشه.
یه سوال:چرا برای این سایت که یکی از منابع مهم اطلاع رسانی شهر انزلیه هیچ تبلیغی انجام نمیدین که بیشتر شناخته بشه؟

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۱۷ام, ۱۳۹۲ ۰۸:۱۲:

محمد جان با تماسهایی که بعد از مطالب ارسالی گرفته میشه و مردمی که گزارش مشکلات میدن فکر میکنم بسته به عمر سایت موفق بودیم و مطمنا در آینده بیشتر تبلیغ سایت رو خواهیم کرد