AC-Logo-shora2

بسمه تعالی

چندی پیش خبری در وب سایت انزلی کلاب در خصوص اجرای طرح دروازه ماهی  بندرانزلی از زبان آقای محمدرضا بدیعی فر ریاست شورای اسلامی شهر بندرانزلی درج گردید مبنی بر این که دروازه ماهی بندرانزلی دارای ۱۴ ماهی به نیت ۱۴ معصوم (ع)     می باشد .

که می بایست تاکید نمایم در جلسه توجیهی طرح دروازه ماهی مهندس وحدتی پور طراح ، طرح دروازه ماهی بندرانزلی وجود تعداد ۱۴ ماهی را به نیت ۱۴ معصوم (ع) تشیبه و اظهار داشتند که میتوان  این تعداد ماهی در این طرح را با این نیت در نظر گرفت که به اشتباه این مطلب به نقل از ریاست شورا بیان گردید و در اختیار مدیریت سایت انزلی کلاب قرار داده شد . ضمن اینکه مقرر گردید طرح مورد نظر در چند فاز به اجرا در آید تا ضعفهای موجود برطرف گردد .

متاسفانه درج این مطلب موجب اعتراض و سوء تعبیر برخی از شهروندان عزیز و فهیم شهرمان گردید که به صاحت مقدس ائمه ی اطهار (ع) توهین شده که باید به این نکته اشاره نمایم که مطلب ذکر شده فقط در حد پیشنهاد شخصی توسط کارشناسان ذیربط ارائه گردیده و  مورد تائید اعضای شورا قرار نگرفته است و با مراجعه به وب سایت رسمی شورای اسلامی شهر بندرانزلی می توان از صحت مطالب و چگونگی اجرای طرح دروازه ماهی بندرانزلی مطلع گردید .

جواد سمیعی

مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرانزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۱۳ دی ۱۳۹۱

ما خواستار توقف کامل طرح دروازه ماهی هستیم .
این طرح باعث سرافکندگی و آبروریزی شهرمان است .

پاسخ

a.n.z

۱۳ دی ۱۳۹۱

این طرح باید متوقف شود

پاسخ

carisma

۱۳ دی ۱۳۹۱

هر کسی که این حرکت زشت را انجام داده و ۱۴ عدد ماهی بی ارزش را به وجود نازنین ائمه (ع) نسبت داده باید پاسخگو باشد ، مجری انجام پروژه شورای شهر است و باید پاسخگو باشد
باید این پروژه در سال اقتصاد مقاومتی متوقف شده و به مسائل مهمتری در شهر پرداخته شود

پاسخ