sayad_fa@al

با سلام و احترام خدمت هواداران و دوستداران ملوان

متاسفانه از زمانی که طرح بنده رسانه ای شد، تا به امروز شاهد بی مهری های زیادی بوده ام و عده ای با هر هدفی و به هر طریقی کمر به تخریب چهره بنده زدند، مگر نقی صیاد فعال چه جنایتی در حق شهرش انجام داده که شایسته این برخورد باشد؟ مگر چه کرده که حتی رسانه های محلی از بردن نام من امتناع کنند؟ روزی که از شهرم رفتم یک کوله پشتی به همراه خود بردم، همانند بسیاری دیگر از جوانان شهرم که بخاطر مشکلات مجبور به کوچ از دیارشان میشوند و امروز که با کوله باری از تجربه و با تمام توان به شهرم بازگشتم هدفی جز موفقیت و سربلندی ملوان و شهرم انزلی را در سر نداشته و ندارم.

عده ای میپرسند، تا به امروز کجا بوده ای و حتی میپرسند تا به حال به استادیوم انزلی آمده ای ؟ یا اصلا تو از فوتبال سر هم در می آوری ؟ انگار نه انگار که من بازیکن پایه همین باشگاه بوده ام و در بندرعباس هم دارای شخصیت و جایگاهی فارغ از همه فعالیت های اقتصادی ام در رشته فوتبال هستم و از پیشکسوتان فوتبال بندرعباس نیز محسوب میشوم و سال ۶۸ به همراه کاوه بندر عباس در سطح اول فوتبال کشور حضور داشته ام و یکی از چهار کاندیدای ریاست هیات فوتبال بندرعباس بوده ام که خود از تصدی آن انصراف دادم.

هواداران ملوان بدانند که این طرح امروز و دیروز نیست که توسط من مطرح شده است، من این طرح را شش ماه پیش و دو سال پیش حتی قبل از آمدن حسین هدایتی نیز مطرح ساختم که به هر دلیل جلوی پیشبرد آن تا به امروز گرفته شده است.

من به دنبال اسم و رسم خود نیستم و به اندازه خود از جایگاه و اعتبار برخوردار هستم. من هنوز طرحم را تشریح نکرده ام، عده ای با جو سازی علیه من و این طرح، شان و جایگاه مردم انزلی را پایین می آورند. من به پیاده سازی طرحم اعتماد کامل دارم و برآورد من برای فروش ۵۰۰ هزار سهام ارتباطی با جمعیت فعلی شهرستان انزلی و دوستداران ملوان نخواهد داشت، من تنها تلاشم بر آن است که دلسوزان و حامیان واقعی ملوان بتوانند صاحب سهام از تیمشان باشند و برای افرادی هم که مایل به حضور در این سرمایه گذاری باشند و از مشکلات اقتصادی رنج میبرند هم برنامه هایی دارم که به وقتش مطرح خواهد شد.

این سهام ارزشی به مراتب بیشتر از ۵۰٫۰۰۰ تومان پیدا خواهد کرد و علاوه بر تضمین ارزش پایه سهام و قابلیت بازپس دادن آن در هر زمان، سود آن نیز به صورت سالانه به سهامداران پرداخت خواهد گردید وهواداران هرگز فروش سهام را دغدغه نکنند. اداره ملوان نیازی به فروش سهام نخواهد داشت و این طرح برای بلند مدت و تحقق آرزوی دیرینه هواداران ملوان در نظر گرفته شده است.

برای پیشبرد اهداف و برنامه هایم برای ملوان در گام نخست سعی کردم پیشکسوتان ملوان را در کنار هم جمع کنم، آنها سرمایه های معنوی ملوان هستند، اگر حرمت آنها حفظ نشده، کوتاهی از ما بوده است نباید آنها را روبروی هم یا رو در روی هواداران قرار دهیم و کسانی که این کار را با ملوان کرده و میکنند دشمن ملوان هستند و ما نباید به آنها میدان این کار را بدهیم. یک درخت بدون ریشه اگر چند سالی هم دوام بیاورد، روزی بر زمین خواهد افتاد و هر چه کهنسال تر و پربار تر باشد زمین خوردنش هم سخت تر خواهد بود، این مو سپیدان سرمایه هایی هستند که از دست دادنشان جبران ناپذیر است. روزی که بتوانم همه پیشکسوتان، مجددا تاکید میکنم همه پیشکسوتان را کنار هم و پشت ملوان ببینم بخشی از دِین خود را به ملوان ادا کرده ام.

در گام بعدی موزه ملوان را استارت خواهم زد تا تاریخ و فرهنگ ملوان و طرفدارانش احیا شود. زیرا حرکت فرهنگی در باشگاههای کشور به دست فراموشی سپرده شده و به نظرم فرهنگ انزلی و انزلی چی نیز اشتباه به جوانان ما منتقل گردیده است. زمانی استان گیلان به داشتن انزلی افتخار میکرد و یک گیلانی اگر خارج از استان یک انزلی چی را میدید احساس غرور میکرد.

من همه توانم را برای احیا تاریخ و فرهنگ ملوان و انزلی به کار خواهم بست و ورزشگاه انزلی را از آلودگی ها و نا پاکی ها طی برنامه های فرهنگی کوتاه مدت و بلند مدت پاک خواهم کرد، مطمئنا اگر امروز به اینجا رسیده ایم کم کاری از طرف متولیان فرهنگی و ورزشی استان و شهرستان بوده است.

تاریخ شاهد است، روزی که کشتی جنگ زدگان لهستانی به شهر ما رسید مردم شهر ما به گونه ای به استقبال میهمانانی که از بیماری های واگیردار رنج میبردند رفتند، که هنوز هم بچه های خردسال آنروزها و کهنسالان امروز از سخاوت و میهمان نوازی شان سخن به میان می آورند و از شهر انزلی به نیکی یاد میکنند، پس متاسفانه باید اعتراف کنم که غیرت و تعصب انزلی چی به اشتباه برای جوانان ما تفسیر شده است.

ما نباید فراموش کنیم که پیراهن مقدس ملوان بر تن شهید فلاحتی بوده است که اگر لباس ملوان را از تن خارج کرد، لباس رزم پوشید و جان شیرین تقدیم وطن کرد. پس شان و منزلت این باشگاه توسط هیچ کس نباید نادیده گرفته شود و بازیچه تصمیمات نسنجیده گردد.

به همین منظور به زودی کانون هواداران ملوان را نیز استارت خواهم زد و انشاالله با سهیم بودن مردم و مشارکت بیشتر آنها در تصمیمات باشگاه، ملوان هم میتواند روند رو به رشدی به خود بگیرد، کافیست اگر عاشق ملوان هستیم، اسم ها و دسته ها را کنار گذاشته و همه با هم و در کنار هم برای ملوان گام برداریم. روزی که هواداران ملوان سر تا سر بازی و بعد از پایان آن ایستاده ملوان را تشویق و سرود قهرمانی سر دهند آن روز من دِین خود را به هواداران ملوان نیز ادا کرده ام. روزی که دوباره از سراسر استان پشت در ورزشگاه انزلی صف تشکیل شود برای تماشای بازی ملوان دِین خود را به همه هواداران ملوان در سراسر گیلان ادا کرده ام.

من نخواستم و نمیخواهم با وعده های ظاهرا بزرگ اما تو خالی جمعی را همراه خود سازم، من از آنچه که همه در کنار هم میتوانیم سخن میگویم. ملوان متعلق به مردم انزلی است و اگر امروز ورزشگاهش خالی شده یعنی آن را از مردم گرفته ایم، پس باید هدف ما بازگرداندن ملوان به مردم و صاحبان اصلی باشگاه باشد.

در خصوص مدیرعامل فعلی باشگاه جناب آقای صادق درودگر هم نمیتوانم کتمان کنم که عملکرد و تصمیمات ایشان با بنده در یک مسیر نیست و سیاست های ایشان را در اداره باشگاه نمی پسندم و البته منکر زحمات و تلاش های ایشان هم نمیشوم و به منظور خواست برخی هواداران با ماندگاری ایشان در صورت ضمانت به مردم انزلی و هواداران ملوان موافقم، اما در کل این سیاست و این مسیر شاید در کوتاه مدت برطرف کننده نیاز های ملوان باشد اما حتی در صورت موفقیت هم عمر درازی نمیتواند داشته باشد چون به عقیده من از عدم شناخت کافی فوتبال انزلی سرچشمه میگیرد.

انزلی میتواند با داشتن پیشکسوتان بیشمار به کارخانه ی تولید بازیکن در فوتبال ایران بدل شود، چه اشکالی دارد که ما ده ها سید جلال حسینی در سراسر ایران داشته باشیم؟ ما هر چه در زیرساختها و تیم های پایه ملوان سرمایه گذاری کنیم در آینده بهره برداری خواهیم کرد.

من علاقه مند بودم که اعلام کنم تمام هزینه های ملوان را تمام و کمال طبق سیاست های فعلی باشگاه میپردازم، شاید اشتباه میکنم اما متاسفانه من آینده ای برای این مسیر و این سیاستگذاری متصور نیستم. ما نباید بازیکن و پیشکسوت را برای منافع خود در مقابل هوادار قرار دهیم من از شما یک سوال دارم آقای درودگر مگر حقوقی را که تا کنون از ملوان دریافت کرده اید حق خود نمیدانید ؟ پس شما که از حق و حقوق سر در می آورید چرا بازیکن را برای گرفتن حقش در مقابل مردم می گذارید؟

پژمان نوری طی همین سالها از چند میلیارد به خاطر تعصبش به ملوان گذشت؟ سوال من با کسانی است که میگویند کسی از ۵۰٫۰۰۰ تومان نمیتواند بگذرد (که قرار هم نیست بگذرد)، پس چگونه کاری میکنیم که هوادار به خود اجازه دهد بازیکن ارزنده ای را که باید در هر جای این کشور که توپ میزند به آن افتخار کند، “بی تعصب” خطاب کند ؟ آیا اگر برای مدیرعاملی یکی از تیمهای سرمایه دار کشور به خود شما پیشنهاد شود باز هم با همین حقوق حاضرید در ملوان کار کنید ؟

چرا فرهاد پورغلامی را با آن وضعیت بیرون کنیم که امروز به اشتباهمان اعتراف کنیم. شما که می فرمایید اگر تیم فصل گذشته را داشتید با مربی فعلی قهرمان ایران میشدید چرا پس جای دیگری میگویید اگر فصل آتی شرایط فراهم شود فرهاد پورغلامی را باز میگردانم؟ آیا این تضاد و نمایش نیست؟ مگر بازیکنان فصل گذشته چه کسانی بودند؟ مگر بهترین هایشان خودشان قبل از ورود سرمایه برای حضور در ملوان اعلام آمادگی نکردند؟ چه شرایطی باعث شد که اکثر آنها در این فصل از ملوان فرار کنند؟

اگر من بحث تضمین را وسط میکشم چون مسیر یکنواخت و عملکرد صادقانه ای از شما نمیبینم وگرنه با تمام توان برای حمایت از تفکرات شما پای در میدان میگذاشتم. اما باز هم معتقدم و به احترام نظر بخشی از جامعه فوتبالدوست انزلی در قبال دریافت سهام و تعهد حضرتعالی به مردم و هواداران ملوان، هزینه های شما و تفکراتتان را پوشش خواهم داد.

سخن پایانی ام مجددا با مردم شریف و قهرمان بندر انزلی است، اگر نخواهید برای دریافت سهام ملوان پا پیش نخواهم گذاشت و برای پیشرفت و تعالی فوتبال انزلی تعاونی پیشکسوتان و موزه ملوان را بی سر و صدا و حتی در ابعادی کوچکتر پیش خواهم برد، چون اگر حضور من با اعتماد و اعتقاد شما عزیزان همراه نباشد مطمئنا به هدف خود نخواهیم رسید.

با تشکر

عضو کوچکی از خانواده بزرگ ملوان

نقی صیاد فعال

انزلی کلاب: لازم به ذکر است آقای “صیاد فعال” اعلام کردند تا انتهای روز پنجشنبه سوالات شما عزیزان را در صندلی سپید انزلی کلاب پاسخ خواهند گفت.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

ali

۱۷ مهر ۱۳۹۲

ما از شما حمایت خواهیم کرد

پاسخ

3eyedAli

3eyed Ali

۱۷ مهر ۱۳۹۲

بی صبرانه منتظر تشریح طرح و برنامه شماهستم

پاسخ

mahdi m

۱۷ مهر ۱۳۹۲

حرفاش منطقی به نظر می رسه ولی مردم هنوز نیومده به هزار چیز متهمش کردن بنده خدا راست میگه موقع هدایتی همه شهر و مردم و مسئولین پشت هدایتی بودن ولی الان هیچ کس پشت این نیست البته به جز پیشکسوتا. البته این آقا اگه میخواد ملوانو بگیره باید طرحش توجیهی باشه.
اگه قرار باشه مشکل ملوان یک بار برای همیشه حل بشه من خودم حاضرم تا ۵۰ تا سهم بخرم ۵۰ تا سهم میشه دو میلیون و پونصد از اونجایی که این آقا میگه سهام قابل بازگشته من به جای اینکه پولمو بذارم بانک میذارم توی باشگاه ملوان. اصلا سود هم نمی خوام.

پاسخ

مرتضی

۱۷ مهر ۱۳۹۲

من می خرم . پول ده بار استادیوم رفتنه . ۱۰۰ برابرش رو قبلا از وقت و مالمون و اعصابمون برای ملوان هزینه کردیم .

پاسخ

sarl

۱۷ مهر ۱۳۹۲

بزرکترین اشتباه ما انزلی چی ها اینه .همیشه زورمان به خودمان واطرافیان مان می رسه. وانقدر پشت همدیگر صحبت وبد گوئی می کنیم تا یک فرد غریبه از یک جای دیگر فرا رسیده تا بر ما حکومت کن. .تا زمانی که اتحاد و همدلی بودن را یاد نگرفته وبا همدیگر اتحاد نبودیم وضع ما در همه قسمتها . خراب خواهد بود. ..وتنها را نجات ملوان وشهرمان اتحاد و گوش نکردن به شایعات می باشد. ودیگر اینکه همه باهم در کنار هم جمع شده تا فکرهای مان را جمع کرده بتوانیم برای شهرمان ویا تیم مان تصمیم بگیریم. در این وسط هم مردم مقصر هستند وهم مسئولین. زیرا هیکدام مان به همدیگر فرصت نمی دهیم تا کاری انجام دهیم. وعدهای هم از دور از این فرصت استفاده کرده تا با ما واشتباه ما به حدف اشان برسند برسد. همه دوست دارند به ملوان کمک کنند. چه فرهاد چه اردشیر وچه درودگر ویا ممی ویا غیره تنها اشتباه این جمع این است هیجکدام نمی توانند این جمع را دور همدیگر نگه داشته باشد. از همه این عزیزان خواهش می کنم کمی به فکر جوانان این شهرواین شهر مظلوم باشند زیرا وقت تنگ می باشد. وجوانان این شهر احتیاج به کمک ..بیائید دور از کینه وریا و ریاست طلبی را را به جوانان نشان دهیم. ..من این نوشته را از راه دورمی نویسم و وماهای که از شهرمان دور هستیم می دانیم بیرون چه خبر می باشد ای کاش مدتی دور از شهر ویا دیارتا ن د ور بود. آن وقت بیشتر ارزش وقدر همدیگر را می دانستید. وخواهش می کنیم نگذارید هر کس وناکس برای این شهر ویا این باشگاه تصمیم بگیرد .زیرا غیر از این باشد نشانه به عرضه گی مسئولین وبزرگان این شهر می باشد.از همه بزرگان بخاطر این نوشته ام پوزش می خواهم وخودم هم هم سن شما ها می باشم . واین گفته ها را از نا ذاحتی نوشته ام. زیرا زمانی نمی توانم به جوانان این شهر کمک کنم ویا به شهرم کمک کنم .دیگر نباید به آنها خیانت کنم .این کار که از دستم به عمل می آید….

پاسخ

majid-sh

۱۷ مهر ۱۳۹۲

صیاد از جنس ماست
حرفاش هم حرف های همه ماست
اونم مثه خیلی ها تو شهر خودش غریب بود و مصداق این جمله شاهین ن تو ترانه مامان بود:دانی آ خاک چقد زای هاچین هاچین فیشاده
ولی اونم مث همه ابایان دور افتاده از وطن قلبش به عشق شهرش میتپه
خدا بهش لطف داشته و وضعش خوب شده
نباید این فرصت رو ازش گرفت
میخاد یه ساختاری بیاره که بقای این تیم تضمین بشه
مطمئن باشید این سهام تو دو سال به سود اوری عالی میرسه
خودم که حداقل ۲۰ تا ۳۰ سهمشو میخرم
قابل توجه اونایی که میگن مگه انزلی ۵۰۰۰۰۰ نفر جمعیت داره

پاسخ

abai

۱۷ مهر ۱۳۹۲

سلام آبایان
یک سوال مهم!
میزان سرمایه ایشان چقدر است؟
یعنی اگر برنامه ایشان مطابق انتظار پیش نرفت، آیا توانایی پرداخت حداقل ۵ میلیارد برای یک فصل را دارند یا نه؟
ما از هدایتی حمایت کردیم چون می دانستیم که پول لازم و کافی را دارند
جواب به این سوال همه چیز را مشخص می کند

پاسخ

amin

۱۷ مهر ۱۳۹۲

ببین همشهری،الکی جو نده،حرف حساب بزن،برنامه هاتو شرح بده،انقدر نگو هنوز برناممو نگفتم،طرحتو روشن کن،و بگو چقدر حاضری هزینه کنی،بگو چی میخوای،اینقدر حاشیه نرو

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۱۸ام, ۱۳۹۲ ۱۳:۳۳:

امین جان اینجا جای نظرات سازماندهی شده و سازمان یافته دوستان نیست، طرف گفته هزینه ها رو میده شماها دقیقا دنبال چی هستید اون رو واضح مطرح کنید با اسم های جعلی هم توی سایتهای ملوانی موش ندونین…

گیلشا

۱۷ مهر ۱۳۹۲

ای ول آقای صیاد :yes:

پاسخ

سعید

۱۷ مهر ۱۳۹۲

خیلی نامردی شما وجودتان پر از عقده است هرچی کامنت برای دفاع از باشگاه گذاشتم نمیگذارید چون مرامتون نفاق و کینه است شما خائن به ملوانید شما انسان نیستید وخیلی۰خیلی ضعیف هستید شما آدم دوزاری ها میخواهید ملوان رو بگردونید کاش یه موی درودگر توی تن شما بود که انزلیچی نیست ولی جیگر داره همه جا از ملوان حمایت میکنه.

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۲۲:۲۷:

آقای sabzeghaba@yahoo.com (سعید، سبز قبا) ، شما و فردی با ایمیل رضا رضایی افرادی هستید که نه در این سایت بلکه در همه سایتها برای تعدیل جو نه به نفع باشگاه بلکه برای حفظ منافع شخصی تان نظر نگاری میفرمائید. جالب اینجاست که فردی مطرح در باشگاه که اشتباها انزلی کلاب را انزل کلاب خطاب میکند و فردی که ایمیل رضا رضایی را دارد نیز همانند او در نظراتش اسم سایت را اشتباه درج میکند. خدا روزی شما و دار و دسته ساماندهی شده تان را در جای دیگری قرار دهد .

شایان

۱۷ مهر ۱۳۹۲

سلام .. من هم همه پس اندازم رو سهم میخرم آخه من عاشق ملوان و بندرانزلی ام.

پاسخ

AmirDarya

۱۷ مهر ۱۳۹۲

با درود
هم دلی از هم زبانی خوش تر است
دوستانی که به افراد چسبیده اند بدانند آنها یک روزی می روند و این باشگاه ملوان است که خواهد ماند.
همگی میدانیم این باشگاه چگونه به یک باشگاه بااعتبار تبدیل شده است ، اگر پیشکسوتان ملوان آن زحمتهای طاقت فرسا را به جان نمی خریدند، هیچگاه چنین ملوان وجود نداشت.
پس ابتدا خود پیشکسوتان و سپس تک تک هواداران از لحاظ تفکر و خواسته متحد بشوند تا بتوانیم از هم زبانی به هم دلی برسیم.
مطمئنا باید سوالات خودمان را از طرح های جدید پرسش کرد، اما اینو باید یادمان باشد که اول بفکر ملوان و موفقیتش باشیم بعد به فکر خودمان.

پاسخ