bayanie

هر چند هنوز هم معتقدیم که نباید اجازه داد ملوان به نردبان سیاسیون انزلی تبدیل شود ( اینجا کلیک کنید ). اما به منظور انحصاری نشدن این امکان برای سوء استفاده احتمالی و اختصاصی یک گروه خاص از عشق و علاقه مردم انزلی نسبت به ملوان، بیانیه ی باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندر انزلی را منتشر خواهیم ساخت تا سایر کاندیدها نیز برنامه های خود را به باشگاه ملوان ارائه دهند، هر چند از درج هر گونه تبلیغات بعدی کاندیدها در این خصوص از طریق سایت معذوریم.
زیرا کماکان معتقدیم که یک انزلی چی نمیتواند ملوانی نباشد و یک ملوانی بعنوان یک درد کشیده، هرگز ملوان را نردبان جمع آوری آراء نخواهد کرد و از شانه ی هواداران ملوان بالا نخواهد رفت زیرا آزموده را پیمودن خطاست و به همه کاندیدها پیشنهاد میکنم اطلاعات خود را در خصوص وظایف خطیر شورای شهر انزلی بالا ببرند که گسترش امور فرهنگی و کمک به ورزش نیز بخشی از وظایف این افراد است.

اگر قرار بود مسئولین محترم که همگی با شعار کمک به ملوان بالا رفته اند، در عمل کمک حال ملوان باشند یک درصد بودجه ارگانهای متعدد دولتی انزلی نه به ملوان و به ورزش انزلی و ارگان خودشان نیز اختصاص میافت به جز ملوان چندین باشگاه حرفه ای دیگر در شهر انزلی فعال بود و لطفش به ملوان هم میرسید پس اگر یک مسئول آگاه به قانون نتواند حقوق شهروندان انزلی را پیگیری کند فرد یا گروهی خاص تنها به واسطه ملوانی بودنشان نه تنها نمیتوانند باری از روی دوش شهر انزلی بردارند بلکه کمک های موقتشان از بودجه عمرانی شهر انزلی که حق شهروندان انزلی است دردی را نیز از ملوان رفع نخواهد کرد.
به امید روزی که اهالی انزلی نیز دریابند که اگر یک صدم توجه شان به تیم ملوان را صرف امور شهرشان کنند آینده متعلق به انزلی و ملوان خواهد بود و انزلی نه تنها با ملوان بلکه همچون گذشته به پایگاه قهرمانی کشور تبدیل خواهد شد.

امید است جوانان غیور انزلی با تجزیه و تحلیل مناسب از شرایط حساس انزلی به جای حضور احساساتی، حضوری آگاهانه در عرصه انتخابات داشته باشند و بستر را برای حضور افراد دلسوز و تحصیلکرده فراهم سازند که حق اهالی انزلی بعنوان یکی از ثروتمندترین شهرهای ایران جایگاه کنونی نیست و مشکلات ملوان در زیر مجموعه مشکلات گسترده شهری انزلی است.

فراموش نکنیم، اصلاح فرد اصلاح جامعه است و ملوان اگر زمانی در فوتبال ایران یکه تازی میکرد به واسطه لیگ قدرتمند فوتبال شهرستان انزلی بود که امروز به نابودی کشیده شده است و ملوان تنها گلچینی از تیم های ورزشی پر شمار و متعدد شهرستان انزلی بود از آبکنار تا جفرود و زیبا کنار ….

bayanie malavan1

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

ما که هیچی دستگیرمون نشد
شاهین جان واقعا حق داری آینده شهر و سرنوشت شهر در دستان خود انزلی چی هاست ، ای کاش یکم به جون ها اعتماد کنند.

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

متاسفم که ملوان باز هم بازیچه عده ای خواهد شد و متاسفم که دامان پاک ملوان همواره باید آلوده به سیاست و سیاسی بازی در شهر انزلی باشد. البته از آقای درودگر و عملکردش حمایت میکنم و معتقدم اگر عابدینی خوب زیر آبی میره توی شهر رشت آقای درودگر یک اسکی روی آب با شکوه انجام دادن و مطمئنا حق ملوان بیشتر از اینهاست و جای خرده گرفتن نیست اما در عجبم از کسانی که به دنبال رای اعتماد مردم از دست درازی به هیچ چیز خودداری نمیکنند!!!

پاسخ

مژگان

mojshekan

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

چه کسایی هم ادعا دارن که ملوان رو حمایت میکنن!!!

پاسخ

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

سلام

آن طور که به نظر می آید قصد آقای درودگر امتیازگیری از کاندیداها به سود ملوان است که این نکته ی خوبی است اما امیدوارم عکس آن محقق نشود که فقط کاندیداها از نام ملوان استفاده کرده و جهت رای خود مصادره به مطلوب نمایند.

راستی بعد از چند روز برگشتم .

پاسخ

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

میلاد جان در سایت ملوان کلاب می توانی عکس امتیاز گیری رو مشاهده بفرمایی

پاسخ