malavan-1

به گزارش سامانه تحلیلی،خبری انزلی کلاب، به نقل از سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، پیرو اتفاقات اخیر در باشگاه ملوان ، روابط عمومی باشگاه ملوان طی بیانیه ای اعلام نمود.

باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی در طول قدمت ۴۵ ساله خود همواره بر اساس احترام به پیشکسوتان خود استوار و پا برجا مانده است و رکن و اساس موفقیت باشگاه ملوان بر همین اصل استوار بوده و خواهد ماند.

شخص آقای نصرت ایراندوست در ابتدای فصل بر اساس تصمیمات هیئت مدیره از بین سه گزینه موجود و با نظر جمیع اعضاء و بر اساس شایستگیهایش به عنوان سرمربی ملوان برگزیده شد.

ایراندوست به عنوان سرمربی و پیشکسوت باشگاه ملوان همواره مورد حمایت باشگاه ملوان قرار خواهد داشت و باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان هرگونه اظهار نظر غیر مسئولانه را در این ارتباط را محکوم می نماید.

آقای ایراندوست با خلوص نیت و به منظور خدمت به باشگاه ملوان دعوت به همکاری  هیئت مدیره ملوان را پذیرفت و در این راه از هیچ کوششی دریغ ننمود ، حال اینکه نتایج ملوان به گونه ای رقم خورد که در شآن باشگاه بزرگ و مردمی ملوان نبوده و به همین دلیل هیئت مدیره باشگاه ملوان در آینده نزدیک تصمیمات مقتضی را در این زمینه اتخاذ خواهد نمود.همچنین امیدواریم شخص آقای ایراندوست نیز در این زمینه همکاری لازم را با باشگاه ملوان داشته باشند و بهترین تصمیم را در این مورد لحاظ نمایند و قطعا موفقیت تیم فوتبال ملوان بندرانزلی برای همه  پیشکسوتان از جمله شخص آقای ایراندوست در اولویت قرار خواهد گرفت.

با توجه به اینکه روح ورزش ، روح برادری و ایثار و از خودگذشتگی می باشد .باشگاه ملوان هرگونه توهین به پیشکسوتان این باشگاه  را محکوم می نماید.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

ُshahram ronaldo

۱۲ مهر ۱۳۹۳

مچنین امیدواریم شخص آقای ایراندوست نیز در این زمینه همکاری لازم را با باشگاه ملوان داشته باشند و بهترین تصمیم را در این مورد لحاظ نمایند
این جمله یعنی چی؟؟!!!!! حرف رافخایی راست بود.
باشگاه منتظره تا ایراندوست خودش استعفا بده که پول کمتری بهش بده؟!!!! چون اگه باشگاه اخراجش کنه باید پولشو کامل بده. چی سر ملوان باز قراره بیاد؟

پاسخ

vahid

۱۲ مهر ۱۳۹۳

این بیانیه یعنی اینکه آقای ایراندوست خودت محترمانه برو نذار برت داریم. انشاالله که آقای ایراندوست متوجه شده باشن.

پاسخ

Shahin

۱۲ مهر ۱۳۹۳

آقای محجوب درود به شرافتت که بهش قسم خوردین برای اخراج ایراندوست متاسفانه تراز مالی مثبت ملوان دست شما رو بسته برادر.

پاسخ

sinaclub

sinaclub

۱۲ مهر ۱۳۹۳

از اول معلوم بود که باشگاه نمی خواست پول خرج کنه.همون زمانی که محجوب غیب شد و معمایی با انواع و اقسام مصاحبه های بیخود دراگان رو رد کرد.ایراندوستم که فقط اومد ملوان رو از بحران خارج کنه برای پول که نیومد اصلاً!!!۱۵۰ میلیون برای آدمی مثل نصرت کمه؟؟؟؟کجا بهش انقدر پول می دهند؟الانم که استعفا نمیده تا پولشو بگیره.دیدی آقای ایراندوست خودتو خراب کردی؟؟چقدر تو سایتها مردم گفتند نکن این کارو.اما تو حرف خودتو زدیدی.حالا خاطره هفتم کردن ملوان از شما تبدیل شده به ….
انزلی دروازه اروپا

پاسخ

majid پاسخ در تاريخ مهر ۱۳ام, ۱۳۹۳ ۱۴:۳۸:

قبل فصل از پیر و جوون و زن و مرد میپرسیدی میگفتن این تیم با این مربی و بازیکنا به گل میشینه.همه مردم انزلی فهمیدن ول محجوب یا نفهمید و یا خوودشو به نفهمیدن زد.
دیگه کاسه صبر همه لبریز داره میشه
ابروی انزلی رو نمیزاریم ببرن با این گیج بازی یا و خسیس بازیاشون.