جمعی از دانش آموزان نخبه شهرستان بندر انزلی با امام جمعه این شهرستان دیدار و با آرمان های ولایت تجدید بیعت نمودند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش _در این دیدار حجه الاسلام و المسلمین موسوی ، امام جمعه انزلی ، با تبریک این هفته به دانش آموزان حاضر در این جلسه ایشان را آینده سازان مملکت و ادامه دهنده راه شهیدانی چون شهید فهمیده دانست.

حجه الاسلام والمسلمین موسوی ، جوانان حال حاضر را چون جوانان زمان جنگ در جبهه مقاومت در برابر استکبار دانست و مهم ترین وظیفه ایشان را پیشرفت علمی و فتح قله های رفیع دانش و معرفت برشمرد.

بر اساس گزارش روابط عمومی انزلی دومین روز هفته بسیج دانش آموزی نیز با اجرای صبحگاه مشترک آموزش و پرورش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دردبستان شهید دقیق روحی ( شاهد ابتدایی پسران) آغاز شد. این مراسم با نواختن زنگ مقاومت و مبارزه یا استکبار توسط حجه الاسلام و المسلمین طاهری ، نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه انزلی ، آغاز شد.

اجرای مسابقه و انجام حرکات ورزشی هماهنگ در رشته طناب زنی به همین مناسبت دیگر قسمت های این مراسم بود که در پایان با اهدای جوایز از نفرات برتر تقدیر به عمل آمد. آخرین بخش برنامه های دومین روز از هفته بسیج دانش آموزی ، اجرای سرود همگانی و گلباران مزار شهدا توسط دانش آموزان مدرسه راهنمایی توحید و دبستان شهید نامجو بود. این برنامه با حضور فرماندار ، امام جمعه و برخی از مدیران ادارت شهرستان انزلی برگزار شد و در آن دانش آموزان مدرسه توحید با اجرای سرود همگانی در محل مزار شهدا یاد و خاطره شهیدان را زنده کرده و با آرمانهای امام راحل بیعت نمودند. دانش آموزان دبستان نامجو نیز با گلباران مزار شهدای شهرستان یاد و خاطره آن بزرگمردان تاریخ را گرامی داشتند.

منبع: روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *