مدیرعامل ملوان: صادق درودگر

مدیرعامل ملوان: صادق درودگر

مدیرعامل باشگاه ملوان با انتشار بیانیه‌ای از مالک باشگاه ملوان انزلی حمایت کرد.

صادق درودگر بیانیه‌ای در مورد جدایی حسین هدایتی از ورزش و باشگاه ملوان منتشر کرد و آن را در اختیار خبرگزاری فارس، قرار داد، متن این بیانیه به شرح زیر است:

متأسفانه برخی افراد در رسانه‌های خبری جدید الاتاسیس که مشخص نیست وابسته به کدام فرد یا جریان هستند و با چه قصد و نیت و ماموریتی به افرادی مانند حسین هدایتی که قصدشان  انجام هزینه و خدمت  به ورزش و جوانان این کشور است، حمله می‌کنند، از این گذشته برخی دیگر از رسانه‌های صدیق و زحمتکش نیز بدون هیچ سوء نیتی بدون توجه به عوارض تکثیر چنین مطالبی به آن می‌َپردازند، عجیب است که این دوستان برای این اتهامات هیچگونه سند یا مدرکی نیز ارائه نمی‌کنند.

چنین رفتارهایی باعث خسارت روحی و معنوی به افراد خدمتگزاری چون هدایتی می‌شود این رفتارها باعث می‌شود که آنها عطای حضور در ورزش را به لقایش ببخشند. مگر یک انسان زمینی چقدر تاب و تحمل دارد؟ چقدر می‌تواند در مقابل هجمه‌های غیر منصفانه و ناجوانمردانه برخی سکوت کند؟

چقدر امکان دارد خسارت‌های معنوی که خود و خانواده‌اش را به خاطر حضور در ورزش تهدید می‌کند بی‌اثر سازد؟ کار به جایی رسیده است که پزشکان، خانواده و همه دوستان ایشان اکیدا توصیه کرده‌اند که حضور خود در ورزش را منتفی کند.

در چنین شرایطی بنده به عنوان مدیر عامل از طرف بازیکنان، کادر فنی و سایرکارکنان صدیق باشگاه ملوان به همراه مردم خونگرم و فوتبال دوست انزلی و همه هواداران قوی سپید خزر در سراسر گیلان زمین برای آنکه موجبات دلگرمی حسین هدایتی در ورزش را فراهم آوریم و مانع از جدایی او از ورزش شویم، تلاش خواهیم کرد تا با به دست آوردن بهترین نتایج ممکن در جام حذفی و لیگ حرفه‌ای که در تاریخ این باشگاه پر افتخار ماندنی شود، نقش ثمر بخش خود را در این برهه حساس ایفا کنیم در همین راستا مطمئن باشید روز چهارشنبه در دیدار با پرسپولیس، بازیکنان، کادر فنی و تمام عوامل باشگاه ملوان از هیچ کوششی برای کسب افتخار و تقدیم آن به مردم انزلی و حاج حسین هدایتی فروگذار نخواهند کرد. اطمینان داریم با این تلاش صمیمانه حسین هدایتی همچنان به خدمت به جوانان این مرز و بوم و حضور صادقانه در ورزش ادامه خواهد داد.

تاریخ گواه است نام ملوان و آوازه آن مستدام خواهد بود.

انزلی کلاب: ما نیز معتقدیم، عادل فردوسی پور که باید یار و یاور بخش خصوصی باشد و موجبات تشویق سرمایه گذاران و سرمایه داران داخلی به سرمایه گذاری در ورزش باشد باید از خود و از شو تلویزیونی اش خجالت بکشد که موجبات دلسردی افرادی نظیر هدایتی را فراهم ساخته است. مطمئنیم که ملوان همواره سرپا خواهد ماند، اما در صورت بروز این اتفاق هواداران ملوان در سراسر جهان هرگز عادل فردوسی پور را به خاطر این حرکت نخواهند بخشید و نام او در لیست منفور ترین افراد در تاریخ باشگاه ملوان به ثبت خواهد رسید. 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *