khabarnegar

هفدهم مرداد ماه سال ۱۳۷۷ محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در مزارشریف افغانستان توسط نیروهای افراطی طالبان به شهادت رسید تا این روز را به نام روز خبرنگار نام گذاری کنند.

خبرنگاری همواره از مشاغل پر دردسر و کم درآمد بوده است و خبرنگاران معمولا به دلیل عشقی که به این حرفه دارند به فعالیت خود ادامه می دهند.

بدون شک رمز موفقیت پایگاه اینترنتی انزلی کلاب نیز حضور خبرنگارانی سالم و صادق بود که در این دو سال بدون هیچ چشمداشتی ما را همراهی کردند و جا دارد که از این عزیزان کمال تشکر را داشته باشیم.

به مناسبت روز خبرنگار دوستان زیادی ما را مورد لطف خود قرار داده و پیامهایی را برای ما ارسال کردند که بر خود واجب میدانیم از این عزیزان تشکر کنیم.

جناب آقای سعادتمند داوودی فرماندار شهرستان بندرانزلی ، آقای امین افقی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی ، آقای ارسطو عزتیان مدیر رسانه ای باشگاه ملوان بندر انزلی، آقای نریمان یوسفی دبیر هیئت فوتبال انزلی و آقای حامد سمیعی مدیر روابط عمومی شورای شهر انزلی پیامهای جداگانه ای به مناسبت روز خبرنگار برای ما ارسال کردند که جا دارد از این عزیزان تشکر کنیم.

همچنین آقای امیر عبدوس مدیر کل محیط زیست استان گیلان و آقای اکبر میغی رییس اداره محیط زیست شهرستان بندرانزلی در مراسمی که با حضور خبرنگاران استان گیلان برگزار شد ما را مورد لطف خود قرار داده و از مجموعه انزلی کلاب تقدیر به عمل آوردند.

آقای سید تقی موسویان شهردار بندر انزلی نیز در مراسمی که در شهرداری برگزار شد از خبرنگاران و رسانه ها تقدیر کردند که جا دارد از ایشان نیز کمال تشکر را داشته باشیم.

امیدواریم با برطرف کردن نقاط ضعف خود خدمتگذار بهتری برای شهروندان بندرانزلی باشیم. 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

AnzaliClub

۱۷ مرداد ۱۳۹۲

آقای درودگر در تماسی که با ما داشتن گفتن پیام تبریکی برای ما ارسال کردند که ظاهرا به دلیل شلوغی خطها به دستمون نرسید و یک بار دیگه این روز رو به همه خبرنگارها تبریک گفتن که از ایشون به خاطر لطفی که به ما داشتن کمال تشکر رو داریم.

پاسخ

سعيد

۱۷ مرداد ۱۳۹۲

من یک انزلیچی هستم‏، خبرنگار و مترجم ساکن در تهران. توصیه ای که به این سایت خوب دارم این است که از انتشار موضوعات سطح پایین پرهیز کنید و با نگاهی بزرگ و معقولانه به مسائل‏ انزلی، امتیازات و ضعفهای شهر انزلی در همه بخش ها نگاه کنید. مثلا جنگ و دعوا بین نوجوانان رشت و انزلی در بازیهای فوتبال موضوع مهمی نیست. اگر می‌خواهید چنین مسائلی را ریشه کن کنید باید با چند کارشناس فرهنگی و متخصص روانشناسی ساکن رشت و انزلی مصاحبه کنید.
انزلی کلاب بهترین سایت بندرانزلی است، سعی کنید مشاهیر شهر را بیشتر معرفی کنید و با انعکاس کاستی های شهر از زبان مردم، در آبادانی انزلی همیار مسئولان باشید.
موفق باشید

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ مرداد ۲۱ام, ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰:

سعید عزیز از توجه شما تشکر می کنیم و حتما به توصیه های شما عمل خواهیم کرد.