badii far01

رئیس شورای اسلامی شهر بندرانزلی گفت: به دنبال آنیم تا ملوان از روزمرگی نجات یابد و با انجام سرمایه گذاری برای این تیم، ضمن برطرف شدن مشکلات مالی، درآمد قابل توجهی نیز نصیب ملوان شود.

محمدرضا بدیعی فر سپس با اشاره به ضرورت رفع مشکلات مالی تیم ملوان اظهار داشت: تلاش می کنیم سرمایه گذاری را جذب کنیم که با انگیزه، علاقمند به فوتبال و متعهد به قبول بار مالی این تیم باشد.

وی، از همه افراد توانمند و خوش فکر در زمینه سرمایه گذاری با نام تیم پرطرف دار ملوان با هدف درآمدزایی دعوت به همکاری کرد و تصریح کرد: شورای اسلامی شهر و شهرداری بندرانزلی از سرمایه گذاران علاقمند در این رابطه، حمایت های لازم جهت سرمایه گذاری های مختلف را به عمل خواهد آورد.

وی سپس با بیان اینکه تاکنون از هیچ کمکی به تیم محبوب ملوان دریغ نکردیم، افزود: اعضای شورای اسلامی شهر همواره به عنوان یک انزلیچی نسبت به ملوان تعصب داشته اند و از هیچ کمکی در این زمینه دریغ نخواهند کرد.

عضو هیات مدیره باشگاه ملوان، همچنین با اشاره به سخنان درودگر -مدیرعامل تیم ملوان- که در مصاحبه با خبرگزاری فارس گفته بود: «من از واگذاری سهام ۵۰ هزار تومانی استقبال می کنم و حاضرم باشگاه ملوان را به طراحان آن واگذار کنم و بروم.»، وی خاطرنشان کرد: تاکنون هیات مدیره به جمع بندی در رابطه با موفقیت این طرح نرسیده و در صورتی که بررسی های در حال انجام منجر به این شود که طرح مذکور می تواند موفق باشد، از آن حمایت می کنیم.

گفتنی است براساس طرحی که برخی از پیشکسوتان ملوان ارائه داده اند در ازای دریافت ۵۰ هزار تومان از هر فرد علاقمند ،این باشگاه به صورت واگذاری سهام اداره می شود.

وی در ادامه در مورد درخواست مالی مدیرعامل باشگاه ملوان از شورای اسلامی شهر انزلی نیز متذکر شد: موافقت با هرگونه درخواستی از شورای اسلامی شهر باید جایگاه قانونی داشته باشد. ما تاکنون از هیچ کمکی به ملوان دریغ نکردیم، اما برای انجام هزینه های مالی اصولی داریم که ملزم به رعایت آن هستیم.

وی یادآور شد: ما نمی توانیم حتی یک ریال خارج از چارچوب قانون هزینه کنیم و هر جا که قانون به ما چنین اجازه ای دهد، مساعدت های لازم را انجام خواهیم داد و از آقای درودگر نیز انتظار داریم این موضوع را در درخواست های خود مورد توجه قرار دهد.

وی افزود: هیات مدیره ملوان با توجه به درخواست های مدیرعامل باشگاه، در چارچوب قانون هرکاری را که بتواند چه در تهران و چه در انزلی انجام می دهد.

بدیعی فر در پایان ابراز امیدواری کرد: قبل از پایان این فصل و یا قبل از شروع فصل بعدی، بتوانیم با افراد توانمندی رایزنی کنیم که با تحقق خواست باشگاه ملوان در رفع هر چه سریعتر مشکلات مالی موجود اقدام شود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

alireza.p

۶ آبان ۱۳۹۲

لطفا “حرف” نزنید عمل کنید :-/

پاسخ

تبسم

۶ آبان ۱۳۹۲

شما بیا بدهی های تیم شهرداری رو بده بعدا به فکر ملوان باش

پاسخ