Bargh-1393.06.03

به گزارش انزلی کلاب و به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، همزمان با هفته دولت، پست برق ۶۳٫۲۰ کیلو ولت منطقه آزاد انزلی و خط دو مداره برق این منطقه، مورد بهره برداری رسمی قرار می گیرد.

این گزارش درخصوص مهمترین اهداف احداث این طرح زیرساختی مهم در منطقه آزاد انزلی می افزاید: با عنایت به روند رو به رشد فعالیتهای تجاری، اقتصادی و عمرانی منطقه در ماههای اخیر، تأمین برق مورد نیاز واحدهای تجاری، خدماتی فاز تجارت و گردشگری، ناحیه گمرکی و شرکتهای تولیدی فعال در محدوده منطقه آزاد انزلی، از جمله دلایل احداث و
بهره برداری پست برق ۶۳٫۲۰ کیلوولت از سوی این سازمان می باشد.

هزینه آزاد سازی زمین های خطوط انتقال برق، طراحی و احداث پست برق صدرالاشاره و خط دو مداره برق منطقه آزاد انزلی بالغ بر ۱۳۱ میلیارد ریال می باشد که از محل درآمدهای این سازمان تأمین اعتبار شده است.

بنابراین گزارش، ساخت پست برق منطقه آزاد انزلی با همکاری شرکت برق منطقه ای استان گیلان انجام شده و پست برق این منطقه در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع ایجاد و با احداث افزون بر ۱۴ کیلومتر خط دو مداره از پست برق رشت شمالی(خواچکین)، به شبکه برق کشور وصل شده است.

گفتنی است امکان اتصال و انشعاب پست برق ۶۳٫۲۰ کیلو ولت منطقه آزاد انزلی به شبکه برق سراسری و روستاهای اطراف وجود دارد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

علیرضا اسدی

۳ شهریور ۱۳۹۳

کاش یه فکری هم برای برق ضعیف کلویر میکردند مرتب برق قطع و وصل میشه ولتاژ کمتر از ۱۷۰ است شب ها تلویزیون و کامپیوتر نمیتوانیم استفاده کنیم دزدهای نامهربان هم که عشق سیمند و علاقه مند به بالا رفتن از تیرها …. منتهی نمیدانم اداره برق چرا کابل های به سرقت رفته را جایگزین نمیکند؟ :-?

پاسخ

محراب

محراب پاسخ در تاريخ شهریور ۴ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۱۶:

می خواد دزدها رو دلسرد کنه واسه همین جایگزین نمی کنه