cccc shahrdar-e-bandar-e-anzali

شهردار بندرانزلی از افتتاح جایگاه CNG جنب اردوگاه گل آور و خیابان شهید فرهاد نیک بخش، همزمان با میلاد باسعادت حضرت علی (ع)  خبر داد .

به گزارش انزلی کلاب؛ سید تقی موسویان گفت : خیابان شهید فرهاد نیک بخش واقع در بلوار آیت ا… نجفی یکی از پروژه های مهم شهرداری بوده که به فضل پروردگار و با همت و تلاش شهرداری به مناسبت میلاد مسعود مولود کعبه امیرالمومنین (ع) و همزمان با سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر قهرمان افتتاح میگردد .
وی خاطر نشان کرد درگذشته خیابان شهید نیک بخش به علت وجود کانال روباز از لحاظ زیست محیطی و بهداشتی مشکلات فراوانی را برای اهالی محترم آن منطقه بوجود آورده بود .

که حال این خیابان با انجام پروژه عظیم لوله گذاری جهت هدایت آبهای سطحی ، خاکریزی مسیر کانال ، جدولگذاری ، زیرسازی و آسفالت و نصب روشنایی و با هزینه ای بالغ بر ۹/۱۲۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال به یکی از زیباترین خیابانهای بندرانزلی مبدل شده است که در سالروز آزادسازی خرمشهر افتتاح می گردد.

وی سپس با اشاره به جایگاه CNG جنب اردوگاه گل آور ، با بیان اینکه مراحل آماده سازی این جایگاه CNG ، متعلق به شهرداری انزلی ، از سال ۱۳۸۶ آغاز شده بود ، اظهار داشت : علیرغم تامین برخی از تجهیزات مربوطه ، به دلیل عدم خریداری مابقی دستگاههای مورد نیاز ، فرسودگی امکانات موجود با گذشت زمان و سرقت برخی از آنان ، متاسفانه جایگاه مذکور مورد بهره برداری قرار نگرفت .

وی افزود : به همین منظور شهرداری بندرانزلی از سال گذشته در راستای شروع عملیات آماده سازی این جایگاه ، با صرف هزینه ای بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان ، اقدام به خریداری مجدد تعداد زیادی از دستگاههای مربوطه کرد که امیدواریم در سالروز میلاد باسعادت حضرت علی (ع) شاهد بهره برداری آن باشیم .

موسویان در ادامه با اشاره به اجرای فاز نخست احداث یادمان ۴۰۸ شهید بندرانزلی به عنوان یکی از نمادهای این شهر و افتتاح این پروژه در آینده ای نزدیک خبر داد و تصریح کرد : این یادمان در ۳ فاز در بلوار قدس انزلی جنب بانک ملی بر روی دیواری ۴۸ متری با ارتفاع چهار متر از سنگ گرانیت مشکی ساخته و تصاویر تمامی شهدای انزلی و مشخصات آنان روی آن حک می شود .

وی همچنین برآورد اولیه ی احداث این یادمان  را حدود ۱۲۰ میلیون تومان اعلام کرد .

به گفته وی، یادمان به شکلی طراحی شده که امکان برگزاری آیین های ملی، مذهبی و بزرگداشت شهدا با توجه به فضای وسیع محدوده ی آن وجود داشته باشد .

موسویان اضافه کرد: برای ورود به محوطه، طاق نمایی به شکل عدد هشت به یاد هشت سال دفاع مقدس و همچنین برای جایگاه گلدان و آب نما و نورپردازی طراحی های خاصی شده است.

وی سپس تاکید کرد : در تمام دنیا ، همه ی افتخارات از فتوحات و ایثارگری هاست ، به همین منظور از همه ی دستگاههای فعال در زمینه ی جبهه و جنگ دعوت می شود تا برای تکمیل و ساخت بهتر این یادمان ، همکاری های لازم را با ما داشته باشند .

وی یادآور شد : احداث یادمان شهدای انزلی ، اثری افتخارآمیز برای مردم انزلی است تا شهدای گرانقدر این شهر به صورت ستارگان آسمانی مورد بازدید عموم قرار گیرند  .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

همشهری

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

شهردار در مورد خرابکاریهایی که روی نرده های بلوار داشتند چیزی نگفتند؟

پاسخ

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

چند روز قبل راحع به اون خراب کاری توضیح داد و من قانع شدم.ولی در مورد توسعه زشت و بی ریخت انتهای بلوار به سمت شنبه بازار توضیح نداد

پاسخ

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

به امید توسعه ی روز افزون شهرمان

پاسخ