82239900-710365101

همایون معصومی با اعلام این خبر اظهار کرد:این دوره از رقابت ها از سوم مهرماه به میزبانی کمیته کشتی کارگران گیلان در مجتمع رفاهی کارگران بندرانزلی در سنگاچین آغاز می شود.
وی با اشاره به برگزاری دو روزه این دوره از رقابت ها افزود: این مسابقات با همکاری هیات ورزش های کارگران و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان برگزار می شود.
معصومی با اشاره به حضور تیم کشتی ساحلی کارگری گیلان در دو گروه الف و ب این دوره از رقابت ها یادآور شد: تاکنون ورزشکاران افزون بر ۱۶ استان از سراسر کشور برای حضور در این دوره از مسابقات اعلام آمادگی کرده اند.
رئیس کمیته کشتی کارگران گیلان گفت: نخستین دوره از رقابت های کشتی ساحلی کارگران کشور در چهار وزن منهای ۷۰، منهای ۸۰ ، منهای ۹۰ و به اضافه ۹۰ کیلوگرم برگزار می شود و نفرات برتر برای حضور در اردوی انتخابی تیم ملی کشتی ساحلی کارگران برای شرکت در مسابقات جهانی ۲۰۱۷ ورزش کارگران در کشور لتونی اعزام می شوند.
معصومی تاکید کرد: همراه داشتن دفترچه بیمه تامین اجتماعی از استان اعزام کننده با داشتن حداقل سه ماه سابقه پرداخت مستمر ، کارت بیمه ورزشی و معرفی نامه از هیات ورزش کارگران استان اعزامی از شرایط عمومی حضور در این پیکارهاست./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *