به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان با حضور رضا کیارستمی دبیر فدراسیون، میون پارک سرمربی کره ای این تیم ، ۱۰ ورزشکار خانم و آقا در بخش کامپوند و  ۱۰ ورزشکار در بخش ریکور در ورزشگاه تختی بندرانزلی و به میزبانی منطقه آزاد انزلی در حال برگزاری است.
در حاشیه تمرین امروز، مربی تیم ملی تیراندازی با کمان در گفتگو با خبرنگار انزلی کلاب، اظهار کرد: این اردو به مدت ۲۵ روز جهت آمادگی برای اعزام به مسابقات کاپ آسیا، در بندرانزلی برگزار خواهد شد.
بهزاد پاکزاد با بیان اینکه تیم ملی برای مسابقات داخل سالن هندوستان و خارج از سالن آمریکا آماده می شود، تصریح کرد: تمرین هر دو بخش در بندرانزلی انجام می شود و تیم ایران شرایط مساعدی برای حضور در مسابقات به دست می آورد.
وی با اشاره به اینکه فدراسیون تیراندازی با کمان در حال تلاش برای آماده سازی نیروهای جوان می باشد، افزود: در بخش ریکرو از ترکیب نوجوان، جوان و بزرگسال در این اردو حضور دارند و زیر نظر آقای پارک سرمربی تیم ملی مورد آزمایش قرار می گیرند و در صورت تایید سرمربی ازاین افراد در ترکیب اعزامی تیم ملی استفاده خواهد شد.
پاکزاد در ادامه گفت: تیم آقایان ایران در بخش کامپوند در میان ۴ تیم برتر دنیا قرار دارد و بسیار امیدواریم با تلاش و همت ورزشکاران و کادر فنی موفق به کسب بهترین جایگاه در هر دو بخش کامپوند و ریکرو گردیم.
در پایان مربی تیم ملی تیر اندازی با کمان در خصوص علت حضور این تیم در انزلی خاطرنشان کرد: مسئولین منطقه آزاد انزلی تلاش بسیاری برای برپایی اردو تیم ملی در بندرانزلی داشتند و این شهرستان با شرایط آب و هوایی مناسب و آرامشی که در آن وجود دارد وضعیت خوبی برای برگزاری اردوی تیم های ملی دارد و لازم است از مسئولین منطقه آزاد انزلی برای فراهم آوردن شرایط این اردو تشکر و قدردانی نماییم.

تهیه و تنظیم خبر : مریم خسروپسند

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

پويان

۲۲ دی ۱۳۹۵

اردوی تیم ملی تیراندازی به میزبانی اداره کل بنادر و دریانوردی برگزار شده نه منطقه آزاد، منطقه آزاد حتی زمین تمرینم به تیم نداده، زحمت رو ما می کشیم به اسم کس دیگه تموم میشه…!

پاسخ