81418643-6128985

اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان ، توان تجهیزاتی و طرح های حاصل از پژوهش خود را در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان در معرض نمایش قرار داد.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان، در غرفه این اداره در نمایشگاه پژوهش گیلان طرح توجیهی توسعه بندر، احداث موج شکن ها و اسکله های جدید و استحصال زمین از دریا بعنوان طرح های پژوهش محور با نمایش فیلم به مخاطبان شناسانده شده است .

همچنین ماکت شناورهای دریایی ، لایروب یاسین ، یدک کش ، جرثقیل ها به شکل زیبایی به نمایش در آمده است .

روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان ، بروشوری از توانمندی های این اداره کل را نیز به دیدارکنندگان عرضه می نماید.

غرفه اداره کل بنادر و دریانوردی گیلان مورد استقبال دیدارکنندگان به ویژه دانشجویان و دانش اموزان و نمایندگان مجلس قرار گرفت.

نمایشگاه توانمندی های پژوهشی و فناوری استان گیلان از ۱۵ لغایت ۱۹ آذر با هدف ارایه و ارزیابی فعالیت های پژوهشی و فناوری یکساله دانشگاه ها، موسسات پژوهشی، مراکز رشد و پارک های علم و فناوری، صنایع و دستگاه های اجرایی در شهر رشت برپا است.

بندرگاه انزلی با داشتن ۱۰ پست اسلکه ، تجهیزات نوین تخلیه و بارگیری و ظرفیت تخلیه و بارگیری واقعی هفت میلیون تن کالا در سال بزرگترین بندر حاشیه دریای خزر است.
منبع: انزلی – ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *