ccc-farid

بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی صعود به جمع هشت تیم برتر دنیا را افتخاری بزرگ برای فوتبال ساحلی ایران دانست و گفت: در مرحله یک‌چهارم نهایی مقابل روسیه برنامه داریم و می‌توانیم این تیم را شکست دهیم.

به گزارش انزلی کلاب و به نقل از خبرگزاری ایسنا فرید بلوک‌باشی پس از صعود تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به جمع هشت تیم برتر دنیا گفت: برای اولین بار است که در شش دوره برگزاری جام جهانی تیم ایران می‌تواند از مرحله گروهی صعود کند و این افتخاری بزرگ برای ماست که جا دارد به خانواده فوتبال ساحلی تبریک بگویم. اگر چه ما دوست داشتیم با امتیازات بیشتری صعود می‌کردیم اما شرایط در عملکرد بازیکنان موثر بود.

وی با اشاره به شکست تیم ملی مقابل اوکراین نیز گفت: اوکراین یکی از تیم‌های خوب اروپاست و مکتب فوتبال ساحلی‌اش شبیه به روسیه است. آنها برای بردن ایران به میدان آمدند و البته اگر بازی کمی بیشتر ادامه داشت، می‌توانستیم کار را به تساوی بکشانیم. واقعا مسابقه سختی بود. خیلی از بازیکنان با استرس بازی می‌کردند. ای کاش ما نمی‌دانستیم در صورت باخت با اختلاف یک گل هم صعود می‌کنیم. اگر اینها را به بازیکنان نمی‌گفتند از زیر بار روانی خارج می‌شدیم. ما در تورنمنت بلاروس اوکراین را برده بودیم و الان هم می‌توانستیم ببریم.

بلوک‌باشی درباره بازی در مرحله یک‌چهارم نهایی مقابل روسیه نیز اظهار کرد: روسیه اگرچه قهرمان جهان بوده اما تیمی است که بیشتر شوت می‌زند. برای این تاکتیک‌شان برنامه داریم. شرایط ما پیش از این مسابقه خوب است چون استرس نداریم و از نظر فنی هم توان بردن این تیم را داریم. مقابل برزیل هم چون اولین مسابقه بود و می‌دانستیم قهرمان جهان با ما بازی می‌کند. شاید اگر در بازی دوم با برزیل بازی می‌کردیم، نتیجه خوبی از آنها می‌گرفتیم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۱ مهر ۱۳۹۲

زنده باد کاپیتان بلوک باشی، انزلی چی آبای :inlove: :inlove: :inlove:

پاسخ