ccc-farid

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان موفق شد در مسابقات شش جانبه بلاروس مقام قهرمانی را کسب کند، این مسابقات با حضور تیمهای لهستان، اوکراین، امارات، بلاروس، ترکیه و ایران انجام شد.

فرید بلوکباشی بازیکن انزلیچی تیم ملی عملکرد بسیار خوبی در این بازیها به نمایش گذاشت و در دو بازی تیم ملی موفق به گلزنی شد، این بازیکن ساعتی پیش با استقبال دوستان و هواداران وارد انزلی شد که در ادامه ضمن دیدن عکسهایی از مراسم استقبال او مصاحبه انزلی کلاب با این بازیکن تیم ملی و باشگاه ملوان را مطالعه خواهید نمود.

فرید بلوکباشی در رابطه با مسابقات بین المللی بلاروس گفت: این مسابقات در سطح بالایی برگزار شد، تیم امارات بعد شکست در مقابل ما در بازیهای آسیایی برای انتقام آمده بود و با انگیزه بالایی مقابل ما ظاهر شد، اما به لطف خدا موفق شدیم بار دیگر این تیم را شکست دهیم تا ثابت کنیم قهرمانی ایران در آسیا یک اتفاق نبوده است.

بلوکباشی افزود: دیگر حریف ما تیم لهستان بود که چندی پیش قهرمان لیگ اروپا شده بود و با نتیجه ۴-۲ مغلوب ایران شد، در فینال نیز تیم ملی اکراین آمده بود تا با یک بازی راحت ما را شکست دهد اما با نتیجه ۵-۲ موفق به شکست این تیم شدیم تا ضمن قهرمانی، زهر چشمی نیز از این تیم گرفته باشیم، چراکه آنها در جام جهانی در گروه ایران قرار دارند.

این بازیکن ملی پوش در رابطه با جام جهانی فوتبال ساحلی گفت: ما با تیمهای برزیل، اکراین و سنگال هم گروه هستیم و انجام بازیهای بین المللی می تواند کمک زیادی به آمادگی هر چه بیشتر بازیکنان کند، به نظر من تیم ملی ۷۰ الی ۸۰ درصد به آمادگی رسیده است و امیدواریم بتوانیم در جام جهانی بازیهای قابل قبولی از خود به نمایش بگذاریم.

بلوکباشی به عنوان بازیکن و مربی تیم ملوان بندرانزلی در پایان به خبرنگار انزلی کلاب گفت: شرایط تیم ملوان بازی به بازی بهتر می شود و با تفاضل گل کمتر نسبت به تیمهای دوم و سوم در رتبه چهارم جدول هستیم، ضمن اینکه در نیم فصل قصد داریم مهران مرشدی زاده بازیکن تیم ملی را جذب کنیم.

وی افزود: شهریار مژده از تیم ملوان بندرانزلی به تیم ملی دعوت شده و در مسابقات بلاروس نیز یک گل به ثمر رساند و این موضوع می تواند کمک زیادی از نظر روحی و فنی به تیم ما داشته باشد تا بتوانیم در ادامه نتایج لازم برای صعود به مرحله نهایی را کسب کنیم.

DSC_0387 DSC_0388 DSC_0389

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

نوروزی

۱۷ تیر ۱۳۹۲

آقا فرید برات آرزوی موفقیت دارم.
این قهرمانی مبارک شما و همه بازیکنای تیم ملی باشه.
انصافا کفاشیان یه کارایی داره میکنه.

پاسخ

javad

۱۷ تیر ۱۳۹۲

فرید جان بهت این قهرمانی رو تبریک میگم امیدوارم تو همه مراحل زندگی موفق باشی خیلی دوست دارم جام جهانی بعنوان بهترین بازیکن و آقای گل مسابقات دست پیدا کنی کاپیتان با تعصب خیلی دوست داریم. توافتخار انزلی و استان هستی ولی ای کاش مسئولین قدر قهرمانهایی مثل شما را داشته باشند.

پاسخ

sarl

۱۷ تیر ۱۳۹۲

افرین قهرمان……

پاسخ