jashnvare1

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، بزرگترین جشنواره ماهیگیری با حضور عموم مردم در محل موج شکن قدیم بندرانزلی (مــُل) و در تاریخ سیزدهم شهریور ۱۳۹۴ برگزار می شود.

هیئت برگزار کننده این جشنواره در نظر دارد به ماهیگیری که سنگین ترین ماهی را صید کند جایزه ویژه نقدی اهدا نموده و همچنین لوح بلورین این جشنواره نیز به این ماهیگیر اهدا خواهد شد.

همچنین جوایز نقدی و غیر نقدی دیگری تهیه شده است که با نظر داوران جشنواره به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.

در این جشنواره کودکان می توانند با نقاشی محیط اطراف با هم به رقابت بپردازند و جوایز ویژه ای نیز برای کودکان در نظر گرفته شده است.

در طول برگزاری این جشنواره گروه تولید پادکست رادیو انزلی برای اولین بار در بندرانزلی اجرای زنده خواهند داشت و مسابقات پیامکی جذابی نیز برای این بخش از جشنواره پیش بینی شده است.

این جشنواره از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۱:۳۰ صبح روز جمعه برگزار می شود و علاقمندان به شرکت در این جشنواره می توانند از ساعت ۷:۳۰ به باجه ثبت نام مراجعه نموده و برگه های مخصوص شرکت در جشنواره را به صورت رایگان دریافت نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه می توانید با مسئول روابط عمومی جشنواره به شماره ۰۹۱۱۱۸۶۰۶۴۳ آقای صادق صیاد تماس حاصل نمایید.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

امیر

۱۱ شهریور ۱۳۹۴

من که از الان آماده ام :)

پاسخ

milad

۱۱ شهریور ۱۳۹۴

این جشنها برای روحیه مردم شهر خیلی عالیه ولی مواظب باشین مسئولین زیاد حرف نزنن که حوصله مردم سر بره آخه بعضیا اینجور جاها یادشون میاد بیان از خودشون تعریف کنن.

پاسخ