63051[1]

 

بیروتی از برگزاری نمایشگاه میادین شهری طراحی شده توسط دانشجویان مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی بندرانزلی خبر داد.

مهندس شهره بیروتی، مدرس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی بندرانزلی از برگزاری نمایشگاه میادین شهری طراحی شده توسط دانشجویان این مرکز خبر داد و اظهار کرد: مجموعه‌ای از میادین شهری طراحی شده توسط دانشجویان کارشناسی گرافیک محیطی مرکز در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی بندرانزلی در معرض نمایش قرار گرفته است.

وی افزود: کلیه طرح‌های میادین شهری با الهام از عناصر بصری، المان‌ها و نقوش ایرانی در دوره‌های مختلف پیش از تاریخ، تاریخی و اسلامی طراحی گردید. این پروژه که مربوط به واحد آموزشی کارگاه آفرینش نقوش دانشجویان کارشناسی گرافیک محیطی مرکز بوده، پس از تحقیق و مطالعه نقوش در دوره‌های مختلف تاریخی، شناسایی عناصر برجسته تصویری، آنالیز نقوش، تجزیه و تحلیل آن‌ها و در نهایت طراحی براساس نقوش استخراج شده با استفاده از مواد و مصالح جدید در راستای زیباسازی فضای شهری اجرا گردید.

بیروتی گفت: با توجه به اهداف و آرمان‌های دانشگاه جامع علمی کاربردی که دانشگاهی کارآفرین و نسل سوم است، می‌توان به راحتی بسیاری از واحدهای عملی رشته‌های مختلف آموزشی را در راستای ارتقاء سطح مهارت حرفه‌ای دانشجویان و کاربردی نمودن تجربه‌های آموزشی آنان اجرا نمود.

مدرس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی بندرانزلی تصریح کرد: این مرکز در راستای اجرایی نمودن اهداف خود، با ارتقای شاخص‌های کیفی و کمی آموزشی، فراهم سازی زمینه مناسب به منظور به کارگیری کاربردی توان دانشجویان، تمام تلاش خود را در جهت آموزش نیروی متخصص و کارآمد برای خدمت به میهن اسلامی به کار می‌برد./ایسنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *