photo_2016-08-08_09-30-58[1]

مهندس عبدالصمد صفرنژاد :دراین مراسم امانت داری و قلمهای پاک خبرنگاران در بیان مشکلات شهرستان را درراستای رفع این مشکلات دانست و اظهار کرد:باوجود اهمیت گردشگری شهرستان انزلی و ورود گردشگران و مسافران مختلف از اقوام گوناگون و فرهنگ های متفاوت ، براساس آمار راستی سنجی نیروی انتظامی گیلان، درشهرستان انزلی بالغ بر ۳۲واحد کاهش جرائم داشته است.
وی با بیان اینکه نگاه تیز بین خبرنگاران و اطلاع رسانی دلسوزانه آنها باعث موفقیت هایی از این دست شده است افزود:خبرنگاران می توانستند با انعکاس منفی اخبار موجبات ایجاد احساس ناامنی برای گردشگران را فراهم آورند اما با انعکاس مثبت اخبار درصدد کمک دررفع مشکلات برآمدند.
صفرنژاد ،خبرنگاران رابه عنوان امین و رابطی بسیار قوی بین مردم و مسئولان برشمرد و تاکید کرد:بندرانزلی به لحاظ فرهنگ و توسعه، زیرساختهای خوبی دارد و این مهم جز به قلم تیز بین خبرنگاران به عنوان پیامبران این عرصه محقق نمی شد.
وی با اشاره به نقش تاثیرگذار اصحاب رسانه درانتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری دراسفند ماه سال گذشته خاطرنشان کرد:ادعایی نداریم که کارها بی عیب و نقص بوده اما با انعکاس دلسوزانه اخبار توسط خبرنگاران شهرستان علاوه بر ایجاد دلگرمی دربین مسئولان ، تاحدود زیادی مشکلات موجود مرتفع و کارها به نحو مطلوبی انجام شد.
فرماندار انزلی ،با تاکید براینکه انعکاس خدمات دولت تدبیر و امید درهمین شهر مردم را نسبت به مسئولان دلگرم می کند گفت:باتوجه به کسب جایگاه خوب استانی دربخش بانوان شهرستان ، معتقدم که خانمها می توانند علاوه برنقش آفرینی بسیار خوب درمدیریت ، درخیلی از مواردمهم امتحان خود را به خوبی پس دهند.
صفرنژاد، با تاکید بروجود جمع صمیمی درجامعه خبری شهرستان انزلی تصریح کرد:با کنارهم گذاشتن قلم ها و افکار و با همتی مضاعف و همچنین با کمک بیش از پیش خبرنگاران می توان برای آبادانی هرچه بیشتر شهرستان تلاش کرد و باید بدانیم که انتقاد به تنهایی چاره ساز مشکلات نیست.
دراین مراسم فرماندار انزلی ،با اهداء لوح تقدیر و کارت هدیه از خبرنگاران فعال دراین شهرستان تجلیل کرد.
دراین مراسم مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان، و رییس هیات مدیره و مدیرعامل جامعه هتل داران گیلان نیز حضور داشتند.

روابط عمومی فرمانداری انزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *