dafah moghadas

نخستین عصر عکس و شعر و خاطره‌ی رزمندگان دفاع مقدس در منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

همزمان با دومین روز از بزرگداشت هفته دفاع مقدس به همت معاونت فرهنگی اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد انزلی مجموعه برنامه «دلتنگی آسمان» در نوروزخانه منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

در این برنامه، جمعی از شاعران دفاع مقدس تازه‌ترین آثارشان را برای مخاطبان ارائه می‌کنند و در ادامه در حالی که پیرامون نوروزخانه از تصاویر برگزیده عملیات‌های پیروز رزمندگان نمایشگاه عکسی ترتیب داده شده‌است حسن حسن نیا یکی از رزمندگان پرافتخار گیلانی  پس از پخش مستند زندگینامه وی که از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی تهیه گردیده بود به بازخوانی خاطرات خود از حضور در انقلاب ، جنگ و سال‌های پس از آن پرداخت.

ایشان علی‌رغم مجروحیت‌های پیاپی در جنگ، در فعالیت‌های اجتماعی کارآفرینی و ورزشی سال‌های پس از آن شرکت داشته و اکنون سندی برقابلیت‌های فراوان اهالی دفاع مقدس است.

این برنامه با اجرای سرود ملی توسط گروه موزیک نیروی دریایی انزلی آغاز شد و در فواصل برنامه‌ها نیز این گروه قطعاتی حماسی و نظامی را برای حاضران اجرا کردند.

در برنامه «دلتنگی آسمان» جوانان، بسیجیان ،رزمندگان و خانواده‌های محترم شهدای منطقه ومعاونین و مدیران سازمان  منطقه آزاد انزلی و  نیز گردشگران منطقه آزاد انزلی حضور داشتند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

جوانان متحد انزلی چی

عکس بیشتر نداشتید؟

پاسخ