82099900-70772880[1]

 

در بیست و هفتمین سالگرد رحلت ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی و به همت هیئت رزمندگان اسلام، جمع کثیری از شهروندان بندرانزلی در سوگ امام راحل به عزاداری خیابانی پرداختند.
جمع کثیری از پیروان و شیفتگان ولایت عصر جمعه در سوگ ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی، ضمن برگزاری عزاداری خیابانی با آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی نیز تجدید بیعت کردند.
شرکت کنندگان در این مراسم با پوشیدن لباس های مشکی و با در دست داشتن پرچم های عزا و همچنین همراه داشتن عکس هایی از امام خمینی(ره) عشق و علاقه خود را یکبار دیگر به آرمان های معمار انقلاب اسلامی نشان دادند.
عزاداران با تشکیل دسته عزاداری از محل مسجد گلشن حرکت خود را با سینه زنی آغاز کرده و پس از پیمودن حدود چهار کیلومتر به محل برگزاری موقت نماز جمعه در امام زاده صالح (ع)غازیان رسیده و در نماز جمعه این هفته شهرستان انزلی نیز حضور یافتند.
از عزاداران با پخش خرما و شربت و سایر احسان و نذورات پذیرایی شد.
چهاردهم خردادماه، سالروز عروج ملکوتی امام خمینی (ره) است و به همین مناسبت هرساله مردم قدرشناس میهن اسلامی علاوه بر اعزام کاروان های پیاده و سواره به تهران جهت حضور در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره آن پیر فرزانه، در جای جای این سرزمین با برپایی مراسمات و راه اندازی دسته جات عزاداری علاوه بر بیعت مجدد با آرمان های امام و انقلاب، یاد و خاطره خمینی کبیر را نیز گرامی می دارند/ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *