81993959-70575805[1]

 

رییس مرکز رشد واحدهای فناور انزلی از برگزاری دو دوره رایگان تخصصی رایانه در تعطیلات نوروز در این مرکز خبر داد.
بهاره پورمرادی اظهار کرد : این مرکز برای تقویت و اجرای هرچه بهتر برنامه های خود در تعطیلات نوروز ، دو دوره تخصصی فشرده رایگان سخت افزاری و نرم افزاری با ظرفیت محدود برگزار می کند.
وی تصریح کرد : مطابق مطالعات صورت گرفته در تحلیل روند جهانی فناوری ها و تغییراتی که در تعامل بین شهروندان و سازمان های آینده نگر صورت خواهد گرفت، مقرر شد دوره سخت افزاری به آموزش میکروکنترلرهای AVR و دوره نرم افزاری به آموزش برنامه نویسی موبایل تحت Android اختصاص یابد.
رییس مرکز رشد واحدهای فناور انزلی با بیان این که شرکت در این دوره ها برای علاقمندان آزاد و رایگان است افزود : در صورت استقبال از برگزاری این دوره ها، اجرای منظم این دوره ها و دوره های آموزشی پیشرفته در دستور کار این مرکز قرار خواهد گرفت.
شرایط و نحوه ثبت نام از طریق سامانه http://gstp-anzali.ir به اطلاع خواهد رسید.
مرکز رشد واحدهای فناور با در اختیار قرار دادن فضا برای فعالیت ، معافیت مالیاتی، حمایت مالی در قالب ارائه تسهیلات، برگزاری کارگاه آموزشی، مشاوره حقوقی و مالی فرصت مغتنمی برای پژوهشگران، مخترعان و افراد دارای ایده است.
مرکز رشد واحدهای فناور بندر انزلی سال ۱۳۸۴ بعنوان واحد اقماری تاسیس شد و با توجه به قابلیتهای ویژه بندرانزلی از نظر صنعتی و تجاری بویژه برخورداری از امکانات منطقه آزاد تجاری صنعتی بندرانزلی اسفند ماه سال ۱۳۸۶ بعنوان اولین مرکز رشد مستقل شهرستانها شروع به کار کرد.
هم اکنون ۲۴ شرکت و موسسه فناور با تخصصهایی در ارتباط با الکترونیک ، ICT ، تولید نرم افزار و صنایع دانش بنیان در این مرکز مشغول به فعالیت هستند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *