139204290471

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندرانزلی بیان داشت: طرح «همراه با قرآن کریم» یکی از برنامه های اجرایی ماه مبارک رمضان در این شهرستان است.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان ، حجت الاسلام کریم عاشوری ۲۹ تیر ۹۲ با عنوان این مطلب گفت : این طرح شامل برگزاری جلسات جزء خوانی به صورت روزانه و برگزاری مسابقه «قرآن کتاب زندگی»است .

 

وی افزود :در ماه مبارک رمضان۲۵ مبلغ برای بیان احکام، اجرای فعالیت های دینی، بیان خطبه و اقامه نماز جماعت و مراسم احیای شب‌های قدر  به ۴۰ مسجد در شهر و روستاهای بندر انزلی اعزام شدند.

 

این مسئول فرهنگی در ادامه اذعان داشت:در ایام  رمضان و بهار قرآن، جلسات جزء خوانی قرآن کریم به‌صورت روزانه در مساجد محوری بندر انزلی و حسینیه‌ها به همراه تفسیر قرآن کریم برگزار می‌شود.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندر انزلی عنوان کرد : برنامه محافل انس با قرآن و اجرای برنامه جزء خوانی قرآن کریم شهرستان بندر انزلی شامل ؛ مسجد جامع با حضور قاریان شهرستانی در ساعت ۶:۳۰ عصر هر روز ماه رمضان تا زمان اذان مغرب ، مسجد رضویه هر روز بعد از اقامه نماز صبح و یک ساعت و نیم قبل از اذان مغرب ، مسجد امام موسی بن جعفر (ع) هر روز یک ساعت و نیم قبل از اذان مغرب و مسجد آقاسید نجفی هر روز یک ساعت و نیم قبل از اذان مغرب همراه با اقامه نماز جماعت و سفره افطاری برپا است.

 

گفتنی است ، جلسات جزء خوانی بندر انزلی در  ۱۰ مسجد به همراه تفسیر قرآن برگزار می شود .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مسلم

۲۹ تیر ۱۳۹۲

سلام.این طرح های قرآنی برنامه ایست که سالهای سال توسط مساجد برگزار می گردد . اداره تبلیغات بگوید در این یک ماه با فرصت های زیاد چه برنامه هایی داشته ؟ چه تبلیغ اسلامی را در شهرستان برای ماه رمضان انجام داده اند.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ تیر ۳۰ام, ۱۳۹۲ ۱۴:۲۳:

عملکرد اداره تبلیغات اسلامی شهرستان باید مورد بازبینی قرار بگیره، مثلا اینکه در سال گذشته چه برنامه هایی و چه فعالیت هایی از سوی این نهاد صورت گرفته است ؟!!

۲۹ تیر ۱۳۹۲

اولا این مسئول باید هر ده مسجد را نام می برد که نبردند ، حتما دلیلی دارد !
ثانیا ً بنده هم با مسلم موافق هستم که به صورت سنتی در مساجد جزء خوانی قرآن برگزار می گردد و سازمان تبلیغات اسلامی هیچ نقشی تاکید می کنم هیچ نقشی در برپایی یا کمک و یاری رساندن به این برنامه ندارد
متاسفانه عملکرد سازمان تبلیغات اسلامی در امور مساجد بسیار بسیار ضعیف است و امام جمعه محترم و فرماندار شهرستان هیچ توجهی به نارضایتی ها نمی کنند

پاسخ