DSC_0167

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب اکبر میغی رئیس محیط زیست بندر انزلی از پاکسازی مناطقی از طالب آباد خبر داد.
وی در این خصوص اظهار داشت در روز ۱۲فروردین سازمان محیط زیست انزلی با همکاری تعدادی ازدوستداران طبیعت به پاکسازی مناطقی از طالب آباد می پردازند.این پاکساز ی در ساعت ۱۰صبح روز دوازدهم فروردین از مقابل فروشگاه خاطره شروع شده و بخشی از فضای سبز طالب آباد از وجود زباله پاکسازی میشود.
رئیس محیط زیست انزلی با بیان اینکه طالب آباد در گذشته نیز مورد پاکسازی قرار گرفته بود، گفت: متاسفانه  همچنان با هجمه عظیمی از زباله در این منطقه مواجه هستیم .
اکبر میغی با بیان اینکه پاکسازی علاوه بر کاهش فشار مخرب بر جسم وجان طبیعت نوعی فرهنگ سازی محسوب میشود از تمامی دوستداران طبیعت برای شرکت در این جشن آشتی با طبیعت دعوت کرد.
سامانه خبری انزلی کلاب نیز با شرکت در این مراسم از تمامی دوستداران طبیعت برای حضور پرشور در جشن آشتی با طبیعت دعوت به عمل می آورد .
گزارش کامل بعد از برگزاری مراسم منتشر می گردد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

leila

۱۰ فروردین ۱۳۹۴

با تشکر از جناب میغی مرد سبز شهرمان و همه دوستانی که در این مراسم شرکت میکنند.
اما در این خصوص باید یک تدابیری اندیشید ،نمیشه که ما همش بریم زباله جمع کنیم بعد دو روز بعد دوباره هجم زیادی از زباله رو مشاهده کنیم .
الان سرتاسر شهر رو نگاه کنیم پر از زباله شده باید اهرمهای قانونی مناسبی در این خصوص وضع شود.چطور برای آئین رانندگی قانون داریم و در صورت تخلف جریمه.
در خصوص محیط زیست هم احتیاج به قانون است که در صورت تخلف جریمه اعمال گردد.
در پاکسازی تالاب که قبل از عید بود هجم عظیمی از زباله مشاهده میشد که مشخص بود متاسفانه همشهریان خودمان ریخته اند.مثل کیف و کفش و حتی با نهایت تاسف خوشخواب تختخوابشان و بسیاری از زباله های دیگر بسیاری از این زباله ها صدمات جبران نا پذیری را به زیست بوم وارد میکنند سازمان محیط زیست باید به پلیس سبز مجهز گردد و در برابر هر بی قانونی جرایم سنگینی وضع نماید.

پاسخ

3eyedAli

۱۰ فروردین ۱۳۹۴

لیلا خانوم با کلیه حرفهای شما موافقم اما در مورد آشغالهای حجیم شهرداری هم مقصره شما الان یه گونی اشغال بذار پشت در خونه تون تا سال دیگه هم ماشین های آشغالی شهرداری اون رو برنمی دارن مگه اینکه پولی کف دستشون بذاری که همین باعث میشه مردم خودشون اقدام به دور انداختن آشغالهای مستعمل و حجیم خونه شون بکنند

پاسخ

leila

leila پاسخ در تاريخ فروردین ۱۰ام, ۱۳۹۴ ۱۵:۰۵:

سلام
قبول دارم سید روی صحبت من همه دستگاهها ی اجرایی هستند.
شهرداری محیط زیست همه ارگان ها آخه این وضع شهر نیست که تمام خیابون ها و کوچه ها پر آشغال هست.

محمد

۱۰ فروردین ۱۳۹۴

جناب میغی و سایر مدیران محترم تا اونجایی که من یادم هست سنگاچین هم جزئی از انزلی هست و جنگلهای کاج ساحلی که تبدیل به زباله دانی شده از لطف شما غافل مونده ، یادتون باشه این منطقه بیشتر از هرجای دیگه ای تو شهر جمعیت میهمانان در سیزده بدر خواهد داشت . لطفا به کمک این منطقه بیایید

پاسخ