82043566-70666586[1]

 

دیدار تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و سایپای تهران جمعه هفته جاری و براساس برنامه ریزی سازمان لیگ برتر فوتبال برگزار خواهد شد.

ناخدا دوم مجتبی احمدی سرپرست ملوان عصر چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با تایید این خبر اظهار کرد: سازمان لیگ با درخواست باشگاه ملوان بندرانزلی مبنی بر تاخیر دو روزه این دیدار موافقت نکرد.
وی با اشاره به اینکه تغییر زمان این دیدار امتیازی برای باشگاه محسوب نمی شد، افزود: به دلیل برگزاری بازی بعدی ملوانان در روز چهارشنبه مقابل تراکتورسازی در شهر تبریز، عملا تغییر زمان بازی ملوان و سایپا به روز یکشنبه نیز برای ملوانان نیز مشکل ساز می شد.
ناخدا احمدی تاکید کرد: بازیکنان ملوان به ناچار می بایست با تقویت روحیه و برای پیروزی دربازی با تیم فوتبال سایپا تمام تلاش خود را انجام دهند.
وی تاکید کرد: کار کادر فنی دراین شرایط بسیار سخت بوده و همه توان و تلاش خود را برای کسب سه امتیاز این دیدار و همچنین شادی روح اولادی به کار خواهیم بست.
به گزارش خبرنگار ایرنا، به دلیل فوت مهرداد اولادی مهاجم تیم فوتبال ملوان بندرانزلی، باشگاه ملوان درصدد کسب رضایت مسئولان سازمان لیگ برای تعویق دیدار دو تیم ملوان بندرانزلی و سایپای تهران در روز جمعه بودند.
دیدار این دو تیم جمعه هفته جاری ساعت ۱۷و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه تختی انزلی برگزار می شود.
پیکر مرحوم اولادی مهاجم تیم فوتبال ملوان نیز صبح فردا (پنجشنبه) در زادگاهش قائمشهر تشییع و به خاک سپرده می شود.
نشست خبری پیش از بازی دو تیم سایپا و ملوان نیز عصر فردا ساعت ۱۵و ۳۰دقیقه در سالن کنفرانس ورزشگاه تختی بندرانزلی برگزار می شود.
اشکان خورشیدی قضاوت این دیدار حساس را برعهده داشته و علی اکبر عظیم پور، امیر مبشر، وحید کاظمی نیز او را در امر قضاوت یاری می کنند.
حسن کامرانی فر داور بین المللی کشورمان ، ناظر داوری این بازی است .
ملوانان با کسب ۲۳ امتیاز از ۲۶ بازی در رده ۱۳جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال قرار دارد./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *