IMG_00693

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب اولین جلسه شورای مدیران شهرداری در سال ۹۴ با حضور شهردار و تمامی مدیران شهرداری شنبه ۸ فروردین در محل دفتر شهردار تشکیل شددر آغاز نشست رضا پورشعبان، شهردار  بندرانزلی ضمن تبریک سال جدید و آرزوی توفیق برای همکاران، پیرامون عملکرد و فعالیت های سال گذشته و برنامه های آتی وبخصوص بودجه سال ۹۴ توضیحاتی داد و از مدیران مربوط خواست که هر یک گزارش مختصری ارایه دهند.
آقای سید علی حسینی ،مسئول واحد درآمد شهرداری بندرانزلی با ارایه توضیحاتی در خصوص منابع درآمد شهرداری از مدیران مجموعه شهرداری خواست علی رغم اینکه امسال سال همدلی وهمزبانی دولت و ملت نام گذاری شده همچنان اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

شهردار با تاکید برمطالعه بودجه و دفترچه عوارض شهرداری توسط تمامی مدیران گفت :هر مدیر شهرداری باید جزییات بودجه را بداند و براساس آن عمل کند.

آقای میرشجاع باقرزاده ضمن تقدیر وتشکرازهمکاران که درسال ۹۳ مصوبات بودجه را با دقت به انجام رساندند در خصوص بودجه سال ۹۴ توضیحاتی ارایه داد.

وی گفت در خصوص بودجه ۹۴ بارها بحث و بررسی شد وپس از یک ماه و نیم مطالعه،بودجه اسمی شهرداری رقمی بالغ بر۹۰ میلیارد برآورد شد که درآمد های ما پاسخگوی این مبلغ نبود ودرانتها پس از بررسی در شورا بودجه ۴۱ میلیاردی به تصویب رسید که مبلغ ۱۸میلیارد و ۸۰۰ میلیون آن بودجه جاری و ۲۲ میلیارد و۱۰۰ملیون بودجه عمرانی است.وی در ادامه توضیحاتی در خصوص ردیف های بودجه برای مدیران شهرداری ارایه نمود.

سپس شهردار با ارایه توضیحاتی در خصوص روند بودجه نویسی سال ۹۴ شهرداری و انواع بودجه هایی که به شورا پیشنهاد شد گفت : از نظر بودجه عمرانی شهر به ۴ ناحیه تقسیم شده‌ ، از واحد عمران و فضای سبز می خواهم پرو‍ژه های خود را برای این نواحی به تفصیل بیان کنند وتمامی واحد ها پیش بینی های خرید و اجرای خود را ارایه دهند این طور نباشد که خیابان تکاوران تمام شده اما هنوز ریفوژ‍ وسط خریدارای نشده است.

در انتهای نشست به پیشنهاد آقای موسی فکور معاون جدید شهرداری مقرر شد کمیته ای برای جمع آوری مطالبات شهرداری تشکیل شود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

sari

۱۰ فروردین ۱۳۹۴

سلام شهر من سلام عشقم.
.سلام زادگاهم سلام خاطراتمچه خاطرات تلخ وچه خاطرات خوش دوران کودکی ام.

سلام انتظاری .
سلام گورستان در حال پر شدن .
سلام رویا .سلام صبر وسلام تحمل. سلام غیرت .سلام عاطفه .
سلام صورتهای با سیلی وقرمز شده.
سلام جوانهای بیکار ودر انتظار کار .
سلام تالاب در خال خشک شدن .سلام کمربندی در حال بزرگ شدن .
نه بزرگی از نظر جا وجلال .بلکه از نظر به ثبت واحداث رسیدن.ویا افتتاح شدن.
سلام به پارک ها سلام به مل. سلام به مناره وسلام به داشته وها وسلام به نداشته ها
سلام به جوانهای با غرور وبا ارزش و.ورزشکار وعالم وهنرمند دست خالی شهر من .
سلام به طلا ها.وجواهرات سرگردان شهر من. که عالم وعاقلی وعادلی نیست تا بتواند .از توانایی.علم ودانش انسانیت وپاکی انها برای آینده ای زیبا ومفید .بدرستی استفاده ویا همه را در کنار هم جمع نموده تا برای نسلهای آینده خدمت گزاری نمایند.
سلام به مسئولین پرسنل وکارمندان شیر پاک خورده.دنبال روزی حلال پاک وسالم والگو.ومحتاج دعا چه برای خودشان وچه خاندان شان .
هر چند خیلی از ما انسانها .چه مسیحی وچه مسلمان وچه سنی وچه غیره .می دانیم دست های است که منتظر دعا ماها نیستند .خودشان حافظ این عزیزان اند.
.وسلام اخر من به داور وعادل این جهان هستی که برای خوبی ها پاداش وبرای بدی ها هم جزا در نظر گرفته….
سلام اخر ما هم به فعالین وکاربران این سایت که سالی خوش وپر برکتی داشته باشند وبه اندازه زحمات وتلاش وایمان صداقت شان .از خالق بزرگ پاداش وعیدی شان را هر چه سریع تر دریافت نمایند.تا برای همه بتوانند خدمتگزار وخادم شهر عزیزان باشند.

…در پایان ار مسئولین عزیز شهرمان .از آقای
۱- آقای مسرور
۲- اقای شهردار. وفرماندار. نماینده . رئیس وروسا .شیلات وگمرک وبنادر ونیروی دریایی .مسئولین آموزش وپرورش .جهانگردی .مهندسین .طراحان وووو… همه مسئولین دلسوز وخدمت گزار وشیر پاک خورده خواهشمندیم. اتحاد شان را هر چه سریع تر .صاق تر وبا نیت پاک . برای پیشرفت وترقی این شهرآغاز نمایند. شهری (((مظلوم .با مردمانی پاک وسالم دلسوز وقانع .) .
آری هرچه انزلی ..زیبا وبدون دردو غم وگرفتاری باشد …نشانه لیلقت وشایستگی شما عزیزان خواهد بود.
یعنی باید در یک کفه ترازو ارزش شما را سنجید ودر کفه دیگر ارزش کار وزحمات وزیبایی ومشکلات گرفتاری شهر انزلی را.
پس بیاید از از همین امروز .با خدمتگذار وکار …در آینده هر چه زودتر در کفه های ترازو .اندازه ومقیاس .ارزش وبهای خود را بسنجید.
.خواهش دیگری که از مسئولین .بخصوص آقای مسور ومسئولین انزلی دارم. خواهشمندم از نام منطقه آزاد بدرستی استفاده نمایند .تا همانند جزیره کیش. نا موفق نشود زیرا جزیره کیش .زیبایی های طبیعت اش کم کم تبدیل به بازار وساختمان گردیده وخواهد گردید.
۱- زمانی که در جزیره کیش ودر بازارپردیس یک مشغول به کار بودم ( در کنار آقای پورقاضی)ودر بازار آقای پورقاضی.همیشه می گفتم آینده کیش خوب نیست وضربه خواهد خورد.
زیرا .باکو عشق آباد واوکراین ووو از جزیره کیش خرید می کردنند.
ولی بخار نامردی واشتباهات بعضی از افراد .پای آنها را به سمت دوبی کشاند .که امروزه برعکس گردیده زیا ما امروز خرید میکنیم چه در آستارا وچه در مرز عشق آباد.
زیرا در چنچ کردن دالار سرشان را کلاه می گذاشتیم وبا مبلغ پایین تری چنچ می کردیم.ودیگر اینکه وسائل های را که به کیش می آوردنند تا بفروشند .مسل کریستال ویا… .ما ایرانی ها باز با مبلغ پایین تری از آنها خرید می کردیم زیرا مجبور بودنند اجناس را در کیش بفروشند وبا خودشان نبرند. واز همه مهمتر در فروش هم جنس را با مبالغ گرانتری به انها می فروختیم. که نتیجه اش امروز این است که ما در سر مرز ها از انها خرید می نمائیم.

۲—آقای مسرور ..اشتباه اول شما ..من یک انزلی چی مقیم .شهرستان بابلسر هستم . همیشه به استان گیلان وبخصوص شهر خود انزلی واز همه مهمتر به بزرگان وعالمان ورزشکاران ومسئولین با ارزش استانم .افتخار می کنیم .همه ما گیلانی ها وانزلی چی ها اینگونه هستیم .وهمیشه سعی می کنیم به داشته های با ارزش استان وشهر عزی مان انزلی ببالیم.اینجانب در همین چند روزه برای اولین بار به بازار منطقه آزاد آمدم.
و دوست داشتم .ببینم .منطقه آزاد انزلی چگونه است.. .
تا به اینجا به همه شما عزیزان خسته نباشید وآفرین می گویم. ولی با این در امد واین جمعیت وگرفتین این همه عوارض وماشنی ۵۰۰۰۰ هزار ریال .جوا واوضاع اش همانند جزیره کیش می باشد. یعنی جمعیت .همانند کیش .ولی با دریافت چنین عوارض ویا همان پول پارکیک .اگر بدرستی استفاده شود .انزلی واستان به بهشت تبدیل خواهد شد
آقای مسرور.. فعلا اشتباهات ریز درشتی در منطقه آزاد بچشم می آید .که اگر اینگونه پیش برود مشکلات بزرگی در انزلی ایجاد خواهد شد. واز همه مهمتر ایجاد در آمد زائی هم هر گز نخواهد نشد.
فعلا می توان به نوعی یکی دو مشکل جزئی را بیان نمائیم .
زیرا اینگون که معلوم است در اینده صحبت منطقه آزاد های دیگر در حاشیه دریای خزر می باشد.
پس بهتر است ما به نام منطقه ازاد انزلی فکر نکنیم. زیرا این نام فقط یک نام فریبنده وخشک وخالی می باشد. و فقط .حدود .حد ومرز ویا یک منطقه را نشان میدهد. وهیچ ارزشی وبهای ندارد.
مثل نام بانک. ..آیا در داخل بانکی پولی وجود نداشته باشد .بانکی ارزشی دارد .خیر.
پوزش می طلبیم وزیادوری نمودیم که گاهکاهی هم فعالین وکاربران سایت از .زیاد نوشتن ویا زیاد نوشتن شاکی می گردنند .
پوزش می طلبیم. عشق به شهر واستان وهمه عزیزان گیلانی باعث می گردد .ما هم زیاده روی نمائیم.
.آقای مسرور….یکی از این اشتباهات .زدن فنس دور بازار نمی دانم بازار ونوس بود ویا نه . زمانی که ورود شدیم ودوبار از درب دیگری خارج شدیم به سمت بازار دیگر رفتیم . وهمچنین به سمت ساحل وزمانی که می خواستیم از محوطه خارج شویم .بسیاری از مسافرین ودرداخل فنس ها سرگردان وحیران بودنند .یعنی هر کدام فوج فوج به سمت درب خروجی بیرون بازار می آمدنند که همه با ونس وتور سیمی مواجه شده وعصبانی وغر غر می زدنند.
خلاصه نمایم مشکل بعدی بساری از مغازه ها اجناس شان همانند اجناس شنبه بازار وبودنند که باعث بی ارزشی نام ممنطقه ازاد وخود بازار می شدنند.
مشکلات برگتری هم وجود دارد که بیان کردن اش در این صفحه .زیاد اصولی ونیست وهمچنین .اندکی زیادهئروی نمودم…ببخشید قربانتان ثاراله غریب زاد.

پاسخ

leila

leila پاسخ در تاريخ فروردین ۱۲ام, ۱۳۹۴ ۲۳:۱۷:

باسلام خدمت شما برادر بزرگوار
برادر عزیز زدن فنس اشتباه بود ولی باید یک محدوده ای برای کالاهای منطقه‌ایجاد شود چون هنوز سالن مسافری گمرک حاضر نیست با فنس درب خروج و ورود مشخص شده که مسافر زمانیکه میخواد کالای بدون عوارض خارج کند به اندازه کارت سبزش باشد و توسط عوامل گمرک کنترل شود.