81993857-70575588

 

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت انزلی از برپایی نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا با ۷۰غرفه در آستانه فرارسیدن سال نو در این شهرستان خبر داد.
علی خودکار با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای حمایت از حقوق شهروندان و همچنین حمایت از تولید کنندگان، نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا درمحل برگزاری دائمی نمایشگاه های شهرستان برپا شده و تا ۲۴اسفند ادامه دارد.
وی با بیان اینکه احتمال تمدید مدت برپایی نمایشگاه با توجه به استقبال مردم وجود دارد، افزود: کالاهای ارائه شده در این نمایشگاه علاوه کیفیت بالا می بایست استاندارد لازم و مورد تایید اداره صنعت و معدن و تجارت را نیز داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه تخفیف های لحاظ شده برای کالاهای این نمایشگاه از ۱۵تا ۲۵درصد متغیر است، گفت : در این نمایشگاه کالاهایی از قبیل پوشاک، کیف و کفش، مواد غذایی، مواد پروتئینی، خشکبار، شیرینی و شکلات و مواد شوینده عرضه می شود.
خودکار به تشدید بازرسی ها از ۱۵ اسفند تا ۱۵فروردینماه در سطح شهرستان اشاره و بیان کرد: متناسب با هر صنف و رسته و با همراهی مسئول آن صنف ، گشت های مشترکی با مسئولان اصناف، جهادکشاورزی، دامپزشکی و تعزیرات حکومتی درخصوص بررسی وضعیت و نحوه توزیع و فروش اقلام موردنیاز شب عید شهروندان و همچنین کنترل قیمت و گرانفروشی درسطح شهرستان انجام می شود.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *