2

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار با همکاری خیرین قرآنی بازارچه خیریه ای شامل مواد غذایی و صنایع دستی به مدت ۳ روز از تاریخ پنجم الی هفتم اسفند ماه از ساعت ۹ الی ۱۱ صبح و ۱۵ الی ۱۸ واقع در موسسه قرآنی تندیس ظهور برگزار می گردد.
خانم بحری مسئول این موسسه در رابطه با این موضوع به خبرنگار انزلی کلاب گفت: سالها بود که ایده یک موسسه قرآنی را در ذهن داشتم که همزمان با بازنشستگی در اداره ارشاد این فکر قوت گرفت و من مجوز این موسسه را در سال ۸۷ از سازمان تبلیغات اسلامی گرفتم.
وی با اشاره به اینکه این موسسه را با دست خالی و بدون کمک از ارگانی تاسیس کرده ام، افزود: در این کار هدفم کمک به خانوار بی سرپرست بود می دانستم خدا کمک خواهد کرد و این چنین هم شد، در این موسسه دوره های آموزشی قرآنی در سنین خردسال و نوجوان و بزرگسال برگزار می شود که تا کنون موفق به برگزاری چندین مسابقه قرآنی و دوره تربیت معلم قرآنی و حفظ و مفاهیم شده ایم.
خانم بحری مدیر موسسه قرآنی تندیس ظهور در رابطه با فعالیت های جانبی این موسسه گفت: در سال ۱۳۹۳ قرآن آموزان این موسسه موفق به دریافت رتبه های اول و دوم شهرستان شدند و از دیگر فعالیت های جانبی این موسسه برگزاری مراسم در اعیاد و مناسبت های مختلف و برگزاری کلاسهای قرآنی در مناطق دیگر شهرستان و همایش های مختلف و… است که یکی از این فعالیت ها بازارچه خیریه در روز تولد حضرت زینب ( س) است.
وی یادآور شد: در این همایش ۳ روزه همه کارهایی که مورد بازدید قرار می گیرد از کارهای خانم ها و آقایانی هستند که در این موسسه مشغول به کار و یا ارتباط با این موسسه دارند.
سرکار خانم بحری در بخش دیگری از این گفتگو گفت: متاسفانه کلاس های قرآنی در این شهرستان مظلوم واقع شده و هیچ مسئولی یک ریال هم کمک به این موسسات نکرده است و بنده حتی برای برگزاری این همایش ها مکان بخصوصی ندارم و به اجبار از محیط این موسسه برای همایش ها استفاده می کنم.
وی در پایان صحبت های خود خاطرنشان کرد: از تمام همشهریان عزیز میخواهیم تا در این بازارچه که به مدت سه روز برگزار می شود شرکت کرده تا با هم در این عمل خدا پسندانه شریک باشیم.
به گزارش انزلی کلاب این بازارچه در خیابان تکاوران – انتهای ناسیونال – پلاک ۳ – موسسه قرآنی تندیس ظهور برپا می شود.

خبرنگار: صادق صیاد

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

خدابنده

۴ اسفند ۱۳۹۳

با سلام
روز میلاد دُرّ درخشان مهر و عاطفه، پرستار زخم های به خون نشسته صحنه کربلا و روز پرستار مبارک باد.
آنگاه که دردمندی سلامت خود را بازیابد آنگاه که دستی به نشان شکر به آسمان
بلند شود ملائک تو را می ستایند
روز پرستار مبارک

پاسخ