روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بندرانزلی از برگزاری چندین مسابقه ورزشی به مناسبت گرامیداشت دهه فجر در این شهرستان خبر داد.

همزمان با آغاز برنامه های دهه مبارک فجر در این شهرستان همایش دوچرخه سواری و موتورسواری اداره ورزش و جوانان بندرانزلی از بقعه بی بی حوریه بندرانزلی تا گلزار شهداء اجراء شد و ورزشکاران همراه با سایر قشرهای مردم قهرمان پرور بندرانزلی و در آغاز سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حضور بر سرمزارشهداء با آرمانهای انقلاب و شهداء بیعت مجدد کردند.

مسابقات پرورش اندام


از دیگر برنامه های ورزشی مهیج ایام الله دهه مبارک فجر برگزاری مسابقات پرورش اندام باشگاه های بندرانزلی با حضور هفت باشگاه و۱۷نفر شرکت کننده در بخش پرورش اندام و بادی کلاسیک در سالن شهید انصاری بود که در نتیجه باشگاه برادران با ۶۴امتیاز ( اول) باشگاه ناجی با ۶۰امتیاز (دوم) باشگاه طالب نیا با ۳۲امتیاز سوم) به برتری رسیدند.

بسکتبال

مسابقه تکنیک های فردی بسکتبال به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور دو باشگاه در رده های سنی مینی و نونهال در سالن شهدای میان پشته برگزار شد و این نتایج بدست آمد:

رده سنی مینی : ۱-مهشید ابراهیم پور ( اول) ۲- ماندا حقیقی ( دوم ) ۳- سارینا پور سهراب ( سوم)

رده سنی نونهالان : ۱- سحر سیم جو ( اول) ۲- تتینا خباز غازیانی ( دوم) ۳- آتنا مجذوب ( سوم)

بوکس

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر مسابقه بوکس در رده نوجوانان و بزرگسالان با شرکت باشگاه های ملوان و بندر و کشتیرانی در سالن شهید شاپور قایقچی در ۱۳بهمن برگزار و از نفرات برتر مسابقات با لوح یادبود و جوایز نقدی تقدیر بعمل آمد.

گفتنی است در این مسابقات به یاد و خاطره مرحوم حسین اغماض یک دقیقه سکوت و با ذکر صلوات و فاتحه یاد آن قهرمان همیشه جاویدان را گرامی داشتند.

راگبی

هیات انجمن های ورزشی شهرستان بندرانزلی با همکاری کمیته راگبی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر برای اولین بار مسابقات سه جانبه راگبی با حضور تیم های راگبی بندرانزلی – شهرداری رشت – کلوپ شهر باران به صورت دوره ای در ۱۷بهمن در زمین شیلات برگزار کرد که نتایج آن بشرح زیر است: شهرداری رشت ( مقام اول)، منتخب راگبی بندرانزلی ( مقام دوم) ، کلوپ شهر باران ( مقام سوم)

بسکتبال چند جانبه

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر مسابقات بسکتبال چند جانبه در رده جوانان و امید بین تیم های ملوان جوان رشت تیم دانشگاه آزاد بندرانزلی و منتخب جوانان در سالن شهید انصاری در ۱۴ بهمن برگزار شد که در نتیجه بزرگسالان ملوان ( مقام اول) دانشگاه آزاد بندرانزلی ( مقام دوم) ملوان جوان رشت ( مقام سوم ) کسب کردند.

بسکتبال بانوان

هیات بسکتبال بندرانزلی در رده بانوان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر در رده سنی نونهالان مسابقات چهارجانبه در تاریخ ۱۶ بهمن در سالن شهید انصاری برگزار کرد که این نتایج بدست آمد:

باشگاه شهید انصاری ( مقام اول )،باشگاه میان پشته ( مقام دوم)،باشگاه بایندر شیرازی ( مقام سوم)

همچنین هیات بسکتبال شهرستان بندرانزلی بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر یک دوره مسابقات شوت بسکتبال خانواده ( مادر و دختر) با حضور ۵۰خانواده در سالن شهدای میان پشته در ۱۷ بهمن برگزار کرد که در نتیجه خانواده ربیعی ( مقام اول) خانواده مهدوی ( مقام دوم) خانواده نژاد قدیمی ( مقام سوم) کسب کردند.

هیات بسکتبال بندرانزلی در رده بانوان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر در رده سنی بزرگسالان بین تیم های منتخب جوانان و تیم بزرگسالان در ۱۶بهمن در سالن شهید انصاری برگزار و با برتری تیم بزرگسالان پایان یافت.

طناب کشی

هیات انجمن های ورزشی شهرستان بندرانزلی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر یک دوره مسابقه طناب کشی در رده سنی بزرگسالان وجوانان ونوجوانان و نونهالان در۱۶ بهمن در سالن شهید انصاری برگزار کرد و از نفرا ت برتر تقدیر به عمل آمد.

هیات انجمن های ورزشی بندرانزلی با همکاری کمیته طناب کشی یک دوره مسابقه طناب کشی به مناسبت دهه مبارک فجر در ۱۸ بهمن در دبیرستان امام حسین ع برگزار کرد، و از افراد برتر با حکم و مدال تقدیر به عمل آمد.

دیدار خانواده ورزش بندرانزلی از کودکان بی سرپرست در۱۲ بهمن به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و ملاقات با خانواده شهید هژبرمنش از ورزشکاران رشته هاکی و دیدار از آقای جبارفعلی از پیشکسوتان ورزش بوکس و قهرمان بوکس آسیا از دیگر برنامه های انجام شده به این مناسبت بود.

منبع : ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

a.n.z

a.n.z

۱۹ بهمن ۱۳۹۱

راستی از بهره برداری های ده فجر چه خبر ؟؟؟
اگه میشه یه چندتاعکس بزارید مثل میدان مادر و میدان شهید رجبی مقدم و …
سالن تیراندازی افتتاح شد؟؟؟

پاسخ

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ بهمن ۲۰ام, ۱۳۹۱ ۰۲:۲۷:

میدان مادر که خوبه، میدان رجبی مقدم هم افتضاح :-D یعنی جهانگانی رو خراب کردن با این میدان و شکل و شمایلش، بنر زدن سر جهانگانی که میدان زدیم و بلوار زدیم و اومدن چند روز پیش با کلی ساز و آواز افتتاح(افتضاح) کردنش، بلواری که زدن تو جهانگانی جنوبی یه سمت جدول رنگ شده ولی سمت دیگه ش رنگ که نشده هیچی، کلی آشغال و سنگ و شن هم که ریخته بودن جمع نکردن، وسط میدان یه عکس گذاشتن با چند تا سنگ درشت!!! و چند درختچه، گل هم کاشتن واسه تزئین بیشتر! هر روز این صحنه ی زیبارو میبینم :-D

a.n.z پاسخ در تاريخ بهمن ۲۰ام, ۱۳۹۱ ۱۳:۲۱:

حالا ایقدر هم افضاح نیست :-)) فقط خیابان کوچیکه :-D میدان که لازم بود چون اگه سمت دیگه میدان اون خیابانی که هنوز تکمیل نشده ساخته بشه حتما به میدان نیاز میشه چون یکی از میدانهای اصلی شهر میشه

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ بهمن ۲۰ام, ۱۳۹۱ ۱۳:۲۶:

منم قبول دارم که میدان لازم بوده با توجه به اینکه قراره در آینده خیابون جهانگانی جنوبی تکمیل بشه، من از لحاظ ظاهری گفتم که واقعا وحشتناکه، عکس هاشو میزاریم حتما :-)

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ بهمن ۲۰ام, ۱۳۹۱ ۱۳:۳۵:

آخه شما تصور کن از مهرماه شروع کردن به احداث میدان ، اون وقت بعد از ۵ماه همچین صحنه ی زشتی رو ببینی که شکل نهاییش هم هست! متاسفم برای مسئولین بی لیاقت و بد سلیقه ی شهر…

a.n.z پاسخ در تاريخ بهمن ۲۰ام, ۱۳۹۱ ۲۰:۰۴:

انشالله بهتر میشه ، چون نمادی نذاشتن دستشون بازه که در اینده یه مجسمه ای یا نماد زیبایی در اونجا قرار بدن ، میدان رو دیدم چندتا قلوه سنگ گذاشتن با یه سری گل که شبیه گل کلم هستش!!! ، ولی در کل پیشرفت کردیم :-D اگه یادتون باشه و میدان انزلی رو به یاد بیارین یه ستون بود با نمای مرمری که آرم جمهوری اسلامی در بالای اون قرار داشت :-)) :-))

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ بهمن ۲۱ام, ۱۳۹۱ ۱۹:۴۵:

نماد یا مجسمه که نذاشتن ولی یه عکس گذاشتن، آره یادمه، واقعا هم پیشرفت کردیم!!!
من نظرم اینه که با توجه به اینکه باشگاه نامجو هم تو جهانگانی جنوبی هستش لطف کنن یه مجسمه از یکی از قهرمانای پرورش اندام شهرمون بزارن :-D