IMG_00171

به گزارش انزلی کلاب به نقل از شهرداری انزلی،جلسه شورای مدیران شهرداری بندرانزلی با حضور رضا پورشعبان ، شهردار بندرانزلی ،موسی فکور ،معاون شهردار ومسئولین واحد های شهرداری در محل دفتر شهردار تشکیل شد.

در ابتدای جلسه آقای سید علی حسینی، مسئول درآمد شهرداری سرفصل مسایلی که از سال گذشته به امسال منتقل شده برشمرد و خواستار رسیدگی شد.

اجرایی نشدن برخی از مصوبات ، بلاتکلیفی املاک شهرداری ، ساحل قو ،ساختمان دانشگاه آزاد ،ساماندهی دکه های سطح شهر ، خرید خودرو از منطقه آزاد و.. از جمله این موارد بود.

وی همچنین پیشنهاد داد یک تقویم کاری مدون برای تشکیل جلسات شورای اداری و کارگروه ها تعیین شود تا جلسات به صورت منظم تشکیل شود، همچنین سرفصل هایی به صورت جدول تهیه وبرای ارایه گزارش عملکرد دراختیار مسئولین قرار گیرد.

رضا پورشعبان شهردار بندرانزلی با توجه به سفر ریاست جمهوری یه استان سرفصل اقدامات مربوط به آمادگی برای این سفر را بر شمرد، اختصاص چندین دستگاه اتوبوس و مینی بوس برای حمل و نقل عمومی در مراسم استقبال ،نورپردازی و نصب پرچم های سه رنگ جمهوری اسلامی ، رفت وروب معابر و آراستن چهره شهر از جمله موارد مطروحه بود.

وی در خصوص کارگروه های تخصصی گفت : اعضای این کارگروه ها باید مورد بازنگری قرار گیرند همچنین دبیر کارگروه صورت جلسات را پیگیری کند و گزارش عملکرد ها جمع بندی و در هر جلسه ارایه شود.

شهردار همچنین در مورد تشکیل جلسه شورای مدیران گفت قبل از تشکیل این جلسه باید چندین پیش جلسه در موارد زیر تشکیل شود:

۱- با توجه به اینکه امسال هدف گذاری برای ترمیم روکش آسفالت شهری بطور گسترده در برنامه کار قرار گرفته جلسه ای برای برررسی امکانات موجود در کارخانه آسفالت تشکیل شود.

۲- جلسه ای با مدیران هزینه ای شهرداری شامل عمران ، فضای سبز ،طرح وبرنامه و.. تشکیل شود تا زمان بندی اجرای پروژه های خود بر اساس بوجه را ارایه دهند.

۳- جلسه ای با مدیران درآمدی شامل ساختمانی درآمد و..گذاشته شود تا درآمد های شهرداری را از راه های ممکن افزایش دهند.

وی افزود امسال وضعیت نیروهای شرکتی باید تعیین تکلیف شود ،شاخص های قراردادما با این شرکت باید اصلاح شود،همچنین وضعیت پست های بلاتصدی شهرداری در سریع ترین زمان ممکن مشخص شود.

وی با تقدیر از مدیران جوان شهرداری ،گفت باید به جوانان اعتماد کرد و آنها را وارد عرصه نمود همچنین در مورد بعضی از ارجاعات گفت باید شرح وظایف هر واحدی به طور شفاف مشخص و به آنها ارجاع شود.

شهردار ازجمله مهمترین برنامه های امسال را رسیدگی به وضعیت میدان امام خمینی برشمرد و گفت باید پیگیری ویژه ای در این مورد انجام شود و با مالکین خصوصی و عمومی به طور جداگانه رای زنی قطعی صورت گیرد که یا تخریب یا بازسازی تا پایان امسال صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه شب های انزلی از نظر روشنایی در وضعیت مطلوبی نیست گفت ورودی و خروجی شهر باید نورپردازی شود تا شب های روشنی برای شهروندان و مسافران داشته باشیم.

وضعیت تابلوهای شهری باید تعییین تکلیف شود و با تابلوهایی تبلیغاتی که با ماقرارداد نبستند برخورد شود.

شهردار در انتها تشکر ویژه ای داشت از همکارانی که با تلاش شبانه روزی مجموعه شهرداری را برای استقبال از تعطیلات نوروزی و در طی ایام نوروز یاری نمودند تا فضایی شاد و مناسب برای شهروندان و مسافران فراهم شود.

 

منبع : سایت شهرداری

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *