Snapshot_2013-02-03_121129

حکایت مجتبی پوربخش و برنامه بی محتوای سکو و تقلید مشمئز کننده از عادل فردوسی پور و برنامه ۹۰ حکایت فوتبال بی در و پیکر دیار سرسبز گیلان است. جایی که تیمی با قدمت ملوان که وامدار مکتب باشگاه گیو انزلی است به ضرب و زور کارشناسان و گزارشگران اهل رشت که همانند سایر هواداران دوستدار تیم تازه بنیان این شهر از حد اقل سواد فوتبالی بی بهره اند میخواهند به هر طریقی تعادل را در فوتبال گیلان برقرار کنند و تیمی بی ریشه را جایگزین سپید رودی که نمادی از عشق و علاقه مردم رشت به پرسپولیس تیم محبوب این شهر است کنند.

اینبار نایستادیم تا پوربخش بار دیگر اوج عقده و حقارت خود را در برنامه آتی سکو به نمایش بگذارد و سپس به تفسیر آن بپردازیم. زیرا باخبریم پوربخش و وهابی و ما بقی دستندرکاران پروژه شخصیت سازی و هویت بخشیدن به داماش پس از شکست سنگین که در دربی گیلان متحمل شده اند این بار شمشیر را برای فوتبال انزلی از رو بسته اند.

جالب است بدانید در برنامه قبلی سکو یکی از دوستان که از تهران میهمان ما بود و برای اولین بار شاهد برنامه سکو بود به جهت دار بودن این برنامه اشاره کرد و گویی سوزش ناشی از باخت را نیز از چهره مجری این برنامه  دریافته بود و معتقد بود که این مجری حس بدی را به مخاطب منتقل میسازد و دلنشین نیست. آقای پوربخش همیشه صورت و سیرت انسانها از هم جدا نیست گاهی نفرت و عقده های فوران یافته شما از پشت سیگنالهای شبکه رشت و از سیمای خاصتان به مخاطبان منتقل میشود.

وقتی یک فرد بی طرف که شناختی از فوتبال این استان ندارد علاوه بر محکوم کردن شما به تقلید خنده دار از فردوسی پور اوج بی عدالتی در برنامه شما را متوجه میشود این یعنی که قبل از ساخت چنین برنامه های نمایشی که جنبه های طنز نیز دارد بهتر است دوره ای را پیش اساتید تئاتر و سینما  در ژانر کمدی بگذرانید …

پرونده هایی از فعالیت های پشت پرده این افراد بر ضد باشگاه ملوان در دست داریم که در صورت لزوم همه آنها را ارائه خواهیم کرد، از اس ام اس های تهدید آمیز یک مجری به اصطلاح بی طرف تا ساخت حاشیه های جدید برای ملوان که در برنامه های آتی این برنامه بی محتوا به آنها پرداخته خواهد شد.

پوربخش و دار و دسته ی به اصطلاح فرهنگی اش از این هفته و با توجه به شکست سنگین نماینده نو بنیان رشت حکایت کسانی را دارند که وقتی در پرتگاهی که خود آن را ساخته اند در حال سقوط هستند هر چیزی را دستاویز خود میسازند حتی حاضرند همه را با خود به درون پرتگاه بکشانند.

یکی از موضوعاتی که مجتبی پوربخش در برنامه های آتی خود قصد دستاویز کردن آن را دارد قضیه نوید عکاس، هنرمند و ورزشکار شهرمان است کسی اولین دروازه بان باشگاه کلونی انزلی بوده است. هنرمندی که سالیان درازیست در بلوار بندر انزلی مشغول عکاسی است، کسی که بسیاری از خاطرات و تاریخ شهر انزلی را به ثبت رسانیده است.

متاسفانه چند وقت پیش این عکاس برجسته شهرمان طی یک اتفاق دوربین عکاسی خود را از دست داد و چندباری مورد سوء استفاده و کلاهبرداری واقع شد و کارش به بیمارستان و حتی دو روزی  به خانه سالمندان کشیده شد.

مجتبی پوربخش که در اوج ذلت در برنامه هفته گذشته خود در کمال پررویی پس از برگزاری مسابقه پیامکی جهت دار خود در خصوص جو ورزشگاه انزلی با شکستی سنگین دیگر از سوی فوتبالدوستان استان گیلان مواجه شد بهتر شدن جو ورزشگاه انزلی را به برنامه بی محتوای خود مرتبط دانست این بار نیز با استفاده از مواردی از این دست به نبرد با ملوان خواهد رفت، که آیا از باشگاه ملوان و در شهر انزلی کسی به کمک این هنرمند شهرمان رفته است یا خیر.

هر چند نوید عکاس به خوبی پاسخ همه سوالهای جهت دار مجتبی پوربخش را داده است اما مطمئنا این مجری از هیچ کوششی برای زیر سوال بردن ملوان و ایجاد حاشیه برای باشگاه ملوان کوتاهی نخواهد کرد.

اما میدانید جالبی این موضوع کجاست. جایی است که طی هفته های اخیر دوستداران فرهنگ و هنر و ورزشکاران شهر انزلی در صفحات اجتماعی شان دست به دست هم دادند تا نوید را از خانه سالمندان بیرون بیاورند، محمد احمدزاده از اولین کسانی بود که برای کمک به نوید عکاس حاضر شد و پژمان نوری، مازیار زارع نیز از جمله کسانی بودند که مانع تداوم حضور این هنرمند و ورزشکار شهرمان در خانه سالمندان شدند.

خوشبختانه امروز برای نوید عکاس خانه ای آبرو مند مهیا شده است و این موضوع با همت عده ای از جوانان، فرهنگیان، ورزشکاران و هنردوستان شهرمان با اعلام شماره حسابی صورت پذیرفته و کماکان این تلاش ادامه دارد تا انشاا… دوربینی برای ایشان تهیه شود تا غم از دست دادن دوربینش را نیز فراموش کند. همه این اتفاقات به صورت خودجوش و مردمی صورت گرفته و نمیدانیم مجتبی پوربخش به چه چیزی میخواهد آویزان شود.

69230_483722898341066_1186307926_n

طبق اطلاعاتی که در دست داریم مجتبی پوربخش در آینده نزدیک نیز قصد دارد به سراغ تیمهای پایه ملوان برود و با بزرگ کردن مسائل حاشیه ای به هر طریقی باشگاه ملوان را به حاشیه بکشاند. ما معتقدیم نباید منتظر بمانیم و بنشینیم تا وی هر چه دلش خواست بکند، از مدیریت باشگاه ملوان خواهشمندیم ضمن محکوم کردن این برنامه از حضور، مصاحبه و هر گونه همکاری توسط بازیکنان و عوامل باشگاه ملوان  با این برنامه بی محتوا جلوگیری بعمل آورده شود تا این برنامه به یک برنامه تخصصی در ارتباط با فوتبال رشت تبدیل شود.

حتی خواهشمندیم از طریق مراجع قانونی این برنامه هدفدار و ورزشی را از پوشش اخبار ملوان منع کرده، تا به زندگی انگل وار این برنامه هر چه سریعتر خاتمه داده شود. این اتفاق با حمایت همه دوستداران و هواداران ملوان همراه خواهد شد و مورد حمایت همه ماست.

فردی که این چنین علنا دست خود را در دشمنی با هواداران ملوان رو میکند شایسته ی هیچگونه همکاری نیست. بگذاریم از این به بعد برنامه هایش را در صفحه شخصی اش در فیس بوک دنبال کند:

Snapshot_2013-02-03_115505 او خدا را شاکر است که با سوء استفاده از رسانه ای که در اختیارش است پس از فاجعه فرهنگی در ورزشگاه رشت توانسته با دروغ و افترا شعار حیا کن رها کن هواداران ملوان را به جای فحاشی در رسانه ها جار بزند تا برای تیم محبوب خود ( پس از پرسپولیس ) گامی برداشته باشد.

وظیفه امثال پوربخش ها و وهابی  ها در سیمای رشت، ایجاد جو رسانه ای علیه قوهای سپید خزر، جهت هویت بخشی به تیم بی ریشه داماش است همین و بس. این برنامه باید از سوی باشگاه ملوان و هواداران به صورت کامل تحریم و از پرداختن به اخبار پیرامون باشگاه ملوان منع گردد. 

منبع: انزلی کلاب

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

انزلی شهر باران

۱۵ بهمن ۱۳۹۱

پور بخش و وهابی داماشی که تکلیفشون مشخصه . طرف صحبت ما س..ل م….ی و آقای الف الف هستند . س..ل م…..ی رشتی (اون در اصل مال یکی از روستاهای اطراف رشته و در انزلی بزرگ شده) یکی از عوامل اصلی برنامه فتنه گر سکو هست . م…..ی راپورتچی پوربخش در انزلی هست که از زدن هیچ ضربه ای به ملوان کوتاهی نمی کنه . آقای الف الف هم بهتره تکلیفشو با ما مشخص کنه که این وریه یا اون وریه ؟ وقتی مجریان ورزشی شبکه باران ، دشمنیشون رو با ما انزلی چی ها علنی کردند ، ما هم وارد عمل شدیم و با هیچکس هم تعارف نداریم . ایشون نمی تونه هر دو طرف رو داشته باشه ، مهندس تکلیفتو زودتر روشن کن ، با مایی یا با اونایی؟!

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ بهمن ۱۶ام, ۱۳۹۱ ۰۲:۰۷:

دوست عزیز با عرض پوزش از آنجایی که استفاده از نام افراد و فرمایشاتی که شما در مورد آنها داشتید مستند نبودند نام آنها را به صورت کامل درج نکرده ایم که بابت این سانسور از شما عذر خواهی می کنیم.

جاوید

۱۵ بهمن ۱۳۹۱

تقصیر اونا نیست. تقصیر مدیرای ملوانه که اینارو به حساب میارن. اصلا نباید با اینا مصاحبه کنن. سکو باید تحریم بشه. آقای درودگر لطفا نترس و سکو رو تحریم کن.

پاسخ

ashkan

۱۵ بهمن ۱۳۹۱

این رشتی‌ها در راه پرسپولیس استقلال کشته دادند،آخرین نمونه ش مرحوم ساجدی که از عشق استقلال جان به جان آفرین تسلیم نمود،چه انتظاری دارید آخه از ایناmn

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۱۵ بهمن ۱۳۹۱

این برنامه تلویزیونی بدون ملوان یعنی هیچی …. تحریمشون کنین ببینین چطوری گورشون رو گم میکنن. با صحبتهای انزلی شهر باران موافقم و تا کسانی از خود شهرمون نخوان کسی قادر به ضربه زدن به ملوان و انزلی نیست. از ماست که بر ماست. این برنامه باید هر چه سریعتر تحریم شه. به نظر من حتی از پخش بازیهای ملوان هم تحریم بشن اینجوری جمعیت بیشتری به ورزشگاه میره.

پاسخ

انزلی شهر باران

۱۵ بهمن ۱۳۹۱

این بوزینه خواننده مجالس لهو و لعب که معلوم نیست چه طور به صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران راه پیدا کرده ؟!؟!؟!؟! در برنامه امشب سکو باز گند زد و دیدار ملوانی ها از آقا نوید رو به برنامش ربط داد !! متاسفانه سه تا به اصطلاح انزلیچی در پشت و جلوی صحنه سکو ، هر روز در حال فرو کردن خنجراز پشت به ما هستند : ا.ا ، س. م و ف.ب . تا این افراد خود فروخته هستند ما نیاز به هیچ دشمنی نداریم . از بچه ها می خوام با این مزدوران شهر انزلی برخوردکنند و اونها رو رسوا کنند . راستی پوربخش چه طور جرات می کنه بگه نوید عکاس؟ انگار انزلی چیه مرتیکه لب شتری مقلد فردوسی پور !!!!! دوستان سکوت امروز ما و بی تفاوت موندمون باعث میشه فردامون بهتر از امروز نباشه و ضربات بیشتری بخوریم . لطفا این قدر بی تفاوت نباشید ! زنده باد ملوان شهر باران و مرگ بر اون کسانی که باعث شدند فرودگاه و دانشگاه وهواشناسی استان گیلان از بندرانزلی ، نگین دریای کاسپی به کلان تشت رشت منتقل شه .

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ بهمن ۲۰ام, ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸:

انزلی شهر باران:
دوست عزیز طبق تحقیقات انجام شده بازیکنان و کادر فنی ملوان خیلی پیش تر از گزارش برنامه جهت دار سکو به دیدار نوید رفته بودند و دو نفر از بازیکنان ملوان می تونن مدارکی ارائه کنن که نشون میده این دیدار هیچ ارتباطی به گزارش پوربخش نداره، اما متاسفانه با اینکه این به قول شما خواننده مجالس، شمشیر رو از رو کشیده اما مدیریت باشگاه هیچ تحریمی رو برای ایشون در نظر نمی گیرن و حتی می تونن با ارائه مدارک به دنبال رد صلاحیت پوربخش باشن اما…
انزلی کلاب هم همواره در این مورد کاسه داغ تر از آش بوده اما متاسفانه مدیریت باشگاه خیلی چیزها رو می بینه و خودشو به ندیدن می زنه.
در مورد دوستانی هم که با پورپخش همکاری می کنن می تونیم یک چیز بهشون بگیم: مردم انزلی حافظه بلند مدت خوبی دارن.

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ بهمن ۲۰ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹:

متاسفم برای مدیریت باشگاه ملوان که در تحریم این برنامه کوتاهی میکنه . این برنامه تحریم بشه و ملوان توش نباشه ظرف دو هفته جمع میشه.

Anzali Free Zone

Shahin

۱۵ بهمن ۱۳۹۱

به نظر من نه تنها پوربخش بلکه کسانی که به ایشان اجازه دادن در سیمای استانی حضور پیدا کنه زیر سوال هستند و باید پاسخگو باشن.

پاسخ