مدیرعامل منطقه آزاد انزلی گفت: اجرای مصوبه سازمان منطقه آزاد انزلی در پلاک‌گذاری خودروهای تا ۱۰ هزار کیلومتر کارکرد و دو مدل پایین‌تر نیازمند بررسی کارشناسی نیروی انتظامی است.

 

به گزارش انزلی کلاب به نقل از خبرگزاری فارس، سعید رحیمی صبح امروز در دیدار با فرمانده و اعضای ستاد فرماندهی انتظامی گیلان در منطقه آزاد انزلی خواستار تعامل همه جانبه برای بهره‌مندی مردم از موهبت‌های این منطقه به ویژه خودروهای پلاک منطقه شد.

وی نیروی انتظامی را از جمله حساس‌ترین و مهم‌ترین نهادهای کشور دانست و افزود: این نیرو بیشترین ارتباط را با مردم دارد و همواره از زمان تشکیل منطقه آزاد دوست و همراه همیشگی این سازمان بوده است.

این مسئول با تبیین نقش موثر مناطق آزاد در توسعه اقتصادی کشورهایی مانند چین و امارات متحده عربی ابراز کرد: امروزه مناطق آزاد یک فرصت باارزش برای توسعه اقتصادی کشورها در سطح جهان محسوب می‌شوند و ما نیز باید در این مسیر گام برداریم.

وی با تاکید بر ضرورت تمکین به قانون اذعان کرد: به منظور بهره‌مندی اقشار مختلف مردم استان از امکان استفاده از خودرو با پلاک منطقه آزاد، هیئت مدیره سازمان تصویب کرده که خودروهای تا ۱۰ هزار کیلومتر کارکرد و دو مدل پایین‌تر از مدل سال نیز پلاک‌گذاری شوند.

رحیمی خواستار بررسی کارشناسانه نحوه اجرای این مصوبه از طرف نیروی انتظامی کشور شد و اضافه کرد: مسایل مربوط به شماره‌گذاری خودرو را می‌توانیم با همکاری دو جانبه برطرف کنیم و برای رسیدن به نقطه نظر مشترک، فرمانده انتظامی استان یاور ما در مسیر اجرای بهتر این طرح و اخذ مجوزهای لازم از مراجع مربوطه است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *