55316_Orig[1]

 

 

جبار کوچکی نژاد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از تصمیم فدراسیون فوتبال مبنی بر لغو انتقال امتیاز تیم نفت تهران به ملوان بندرانزلی، گفت: زد و بندهایی در فوتبال است که با اخلاق اسلامی هم جور در نمی آید؛ این زد و بندها و مافیاها، ضمن ضربه به اقتصاد فوتبال، با تصمیمات لحظه ای و سلیقه ای خود موجب افت و خیز تیم ها می شوند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر منع قانونی برای واگذاری تیم های تهرانی به شهرستان ها وجود داشت، باید این شرایط و قوانین، قبل از انجام مزایده به اطلاع فروشندگان و متقاضیان خرید می رسید؛ نه آنکه پس از انجام مزایده و خوشحالی و جشن مردم گیلان، فدراسیون فوتبال چنین تصمیمی را اعلام کرده و مانع واگذاری شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به سقوط تیم ملوان بندانزلی از لیگ برتر در سال جاری، تصریح کرد: اینکه امتیاز نفت به سمت ملوان بیاید، نه تنها باعث تقویت آن می شود بلکه طرفداران گیلانی این تیم نیز، در لیگ برتر دارای تیم خواهند بود.

وی با اشاره به برخی محدودیت های مالی تیم ملوان، تصریح کرد: اگرچه ملوان با توجه به منابع مالی محدود، با مشکل مواجه بود ولی می توانست از امتیاز نفت استفاده کرده و منابع تیم نفت را با خودش همراه کند؛ لذا اگرچه برای تیم ملوان، خرید نفت هزینه داشت ولی از سوی دیگر به نفعش بود.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان با تاکید بر ضرورت نقل و انتقال تیم ها، بین شهرستان‌ها، توصیح داد: اگرچه در زمانی، تیم نفت نتوانست به اراک منتقل شد ولی همه این موارد نشان می دهد که مافیایی در فوتبال است که نمی گذارد این رشته جان بگیرد و نان خود را در تلاطمات فوتبال می بینند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ پس از آنکه امتیاز تیم فوتبال نفت تهران توسط وزارت نفت برای فروش گذاشته شده بود، ملوانی ها آن را خریداری کردند ولی بعد از چند روز فدراسیون فوتبال کرد این انتقال غیرقانونی است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

SARI

۳۱ خرداد ۱۳۹۵

مسئولان شمالی بخصوص مسئولان گیلانی وانزلی برای گرفتن حق ساکنین استان شان باید مدتی پشت به همه ورزش ها نمایند. تا ارزش شمالی ها حفظ گردد .
ورزش سه لیگ برتر در انتظار ورزشگاه های جدید.همه توجعات به سمت نوپایان تهران –اصفهان .–خوزستان–مشهد .تبریز که قبلا احداث شده بود ویا حتی یکی دو استان دیگر که هنوز نتوانسته اند به لیگ بالاتر پای بگذارند.
در آمدها از کجاست وچگونه اینگونه سراپا وبی نیاز اند.
ولی تلاش وزحمات و شمال وشمالی برای بالا بردن سطح ورزش ودر تمام رشته ها وهمچنین آبروداری وبالا بردن سطح فدراسیون ایران در دنیا با اندک ترین وبا زجر فراوان.
فوتبال در شالیزار .شنا در میان غاز واردک ودر داخل استخر پرورش ماهی وغیره.وقایقرانی در مکانهای خطرناک همچون تالاب و وتورهای صیادی . وووو…..حقایق که من وشما می دانیم وصدای سیمای رشت هم بارها پخش نموده اند.
سئوال اینجاست گرفتن حق ساکنینان شمال وانزلی با کیست.

پاسخ