به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، عصر چهارشنبه جلسه ای به منظور بررسی وضعیت کشاورزی روستاهای بخش مرکزی انزلی و با حضور مهندس حسن خسته بند نماینده شهرستان انزلی، مدیران امور آبیاری و جهادکشاورزی در محل بخشداری این شهرستان تشکیل شد.
در این جلسه ابتدا منوچهر عاشوری بخشدار مرکزی گزارشی از وضعیت کشاورزی بخش ارائه نمود و در ادامه حسن خسته بند از اقدامات موثری که در بخش کشاورزی خصوصا در زمینه لایروبی انهار و رودخانه ها واستخرهای ذخیره آب صورت گرفته است تقدیر وتشکر نمود.
وی در ادامه تاکید کرد: تعدادی از پروژه های کشاورزی در بعضی از روستاها نیاز به پیگیری دارد و قطعا به بهره برداری رسیدن پروژه هایی همچون اتمام پروژه دوگانه سیاه خاله سر وشیلسر، دریچه گذاری بتونی در روستاهای سیاه وزان، کپورچال، حسن رود، گلشن و سوسر شالیور، لوله گذاری جهت انتقال آب کشاورزی، اجرای لاینینگ، و ادامه لایروبی نهر جهادبکنده در ماراگوده احتیاج به تلاش مستمر مدیران مربوطه شهرستان دارد.
نماینده انزلی در پایان ضمن ارائه توضیحات لازم در خصوص پروژه های مذکور، یاد آور شد:در آینده نزدیک تعدادی از مدیران کل جهت رفع مشکلات شهرستان در انزلی حضورخواهند یافت.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *