61801t.jpg

 

رقابت های تکواندو قهرمانی نونهالان استان گیلان، با معرفی نفرات برتر در رشت پایان یافت.

در این دوره از رقابت ها، ۸۸ تکواندوکار رده سنی نونهالان از شهرها و بخش های مختلف استان گیلان حضور داشتند که در ۱۰ وزن در مجموعه ورزشی یادگار امام رشت با هم به رقابت پرداختند .

در پایان این مسابقات و در وزن اول،رضا نخل کار از تیم ساعی رشت،در وزن دوم محمدمهدی توکلی از شفت و در وزن سوم امیررضا مشایخی از بندرانزلی با غلبه برابر رقبای خود عنوان قهرمانی و مدال طلا را کسب کردند.

همچنین سالار آذربد از بندرانزلی در وزن چهارم،محمدرضا ایل بیگی از شفت در وزن پنجم،حسین عابدی از مارلیک رشت در وزن ششم و فرزان تنهایی از تیم آسیا رشت در وزن هفتم موفق شدند حریفان خود را شکست دهند و مقام نخست را کسب کنند .

علی جلالی پور از ماسال در وزن هشتم،مهرشاد رمضانی از تیم آسیا رشت در وزن نهم و سلمان خاکپور از مارلیک رشت در وزن دهم نیز برابر حریفان خود به برتری دست یافتند و عنوان قهرمانی اوزان خود را کسب کردند.

همچنین در این دوره از رقابت ها که ۱۷ داور قضاوت مسابقات را بر عهده داشتند،ساسان تقی نژاد به عنوان برترین داور، سجاد میرزایی به عنوان فنی ترین مربی، جلال دلداری به عنوان بااخلاق ترین مربی،محمدرضا ایل بیگی به عنوان فنی ترین بازیکن و فرزان تنهایی به عنوان بااخلاق ترین تکواندوکار رقابت های قهرمانی نونهالان گیلان انتخاب شدند./ ایسنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *