به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی جمعی از برترین عکاسان ایران جاذبه های متعدد صنعتی، تجاری، ترانزیتی، گردشگری، فرهنگی و اجتماعی این منطقه را به تصویر کشیدند.

تصویر برداری از جاذبه ها و توانمندی های مختلف منطقه آزاد انزلی به منظور معرفی قابلیت های مختلف این منطقه، مستند سازی ، آشنایی جمعی از بهترین عکاسان ایران با پتانسیل های مختلف منطقه و استان، جمع آوری آرشیو عکس برای تهیه کتابچه های گردشگری، تجاری و … منطقه آزاد انزلی، معرفی توانمندی های فرهنگی-اجتماعی، آداب و رسوم مردم این محدوده و استان گیلان همچنین کمک به جمع آوری آرشیو تصویری مناطق آزاد ایران  از مهمترین اهداف برگزاری این تور عکاسی می باشد. ادامه مطلب …

بنابراین گزارش تصویر برداری از جاذبه های فرهنگی-اجتماعی و آداب و رسوم محلی، امکانات خدماتی-رفاهی-ورزشی طرح ساحلی منطقه آزاد انزلی، توانمندی های فاز تجارت و مجتمع های تجاری منطقه، کارخانجات و واحدهای تولیدی شهرک صنعتی و فاز صنعت، جنگل فتاتو، تالاب بین المللی انزلی، امکانات و خدمات موجود در بخش های بندری-گمرکی بندرانزلی، شنبه بازار و پارک های ساحلی بندرانزلی، بازارهای محلی روستاهای محدوده این منطقه، مجموعه های پرورش اسبچه خزر و شتر در کنار پروژه های عمرانی بزرگی چون بندرکاسپین و در نهایت معرفی صنایع دستی و هنرمندان این عرصه از مهمترین برنامه های تور عکاسی بود.

این گروه عکاسی ۱۲ نفره از زبده ترین عکاسان خبری، گردشگری و صنعتی کشور هستند که از سال۹۰ آغاز به تصویر برداری از مناطق آزاد کیش، قشم، چابهار و ارس کرده اند و در مدت سه روز از ۲۷ الی ۲۹ تیر ماه  جاری، از جاذبه های منطقه آزاد انزلی و استان  گیلان عکاسی نمودند.

این تور عکاسی با همکاری دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور و مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی انجام شد. انتشار کتاب جامع عکس مناطق آزاد ایران و برگزاری نمایشگاه عکس از این مناطق از مهمترین دستاوردهای این گروه پس از پایان پروژه خواهد بود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

m.d

۱۸ مرداد ۱۳۹۱

امیدواریم از این دست کارا تداوم داشته باشه….

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ مرداد ۱۹ام, ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰:

دوست عزیز با تشکر از نظر شما باید خدمتتان عرض کنم سایت انزلی کلاب در نظر دارد در آینده نزدیک مسابقه عکاسی برگذار کند. و به کاربران محترم این نوید را خواهیم داد که شاهد هنرنمایی همشهریان خود و زیباییهای شهرمان خواهند بود.

Mojshekan پاسخ در تاريخ مرداد ۲۰ام, ۱۳۹۱ ۲۱:۳۸:

خیلی هم خوب،استقبال میکنیییییییییییییم!