واکنش دست‌نشان به رد شدن استعفایش:
برای موفقیت نیاز به حمایت داریم و به امید همین حمایت برگشتم


سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت:برای موفقیت نیاز به حمایت داریم و به امید همین حمایت برگشتم.
نادر دست نشان در رابطه با اینکه از سوی باشگاه ملوان با استعفایش مخالفت شده، اظهار داشت: در صحبت‌هایی که با مسئولان باشگاه داشتم قرار شد که مسئولان باشگاه تا آخر هفته قسمتی از قرارداد بازیکنان را پرداخت کنند. به همین خاطر از من خواستند که به کارم در این تیم ادامه بدهم.

وی افزود: بازیکنان تیم من واقعا مظلوم هستند. چرا که از ابتدا با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کردند. وظیفه من هم بود در دفاع از حقوق بازیکنانم صحبت کنم چرا که آنها واقعا مبالغ ناچیزی دریافتی داشته‌اند.

سرمربی تیم ملوان اضافه کرد: از همین الان اعلام می‌کنم که قطعا برای موفقیت به زمان نیاز داریم. من امروز به انزلی برگشتم تا کارم را ادامه دهم به امید اینکه حمایت بیشتری از ملوان صورت گیرد.

دست‌نشان تصریح کرد: فردا تیم ما با آلومینیوم اراک بازی دارد و باید ببینیم که چه پیش می‌آید چرا که از هفته گذشته تیم زیر نظر بدنساز و یکی از مریبان تمرین کرده است.

وی در پایان گفت: یکی دیگر از مشکلاتی که من را خیلی اذیت کرد اشتباهات داوری بود که به تیم من ضربه زیادی زد. در بازی آخر داور جوان آمده و من را تهدید می‌کنم. با داور چهارم حرف می‌زنم و داور خط می‌آید می‌گوید حرف نزن وگرنه اخراجت می‌کنم! اگر کار بدی انجام دادم و مستحق اخراج بودم باید او اخراج می‌کرد؛ اما مگر دمن بچه‌ام که تهدید می‌کند؟ این موضوع برای من خیلی سنگین بود و امیدوارم آقای اصفهانیان به این موضوع رسیدگی کند.
منبع: گیل خبر

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

حجت

۱۲ اسفند ۱۳۹۶

آقای دست نشان مربی خوب باتعصب و متهعد و بویژه باتجربه در لیگ ۱ نشان داده است. منتها مربی خوب یکی از اضلاع موفقیت یک تیم در مسابقات است و دارا بودن امکانات و شرایط مالی خوب باشگاه + برگزاری اردوهای مورد نیاز + بازیکنان با کیفیت+ حمایت همه جانبه تماشاگران + مدیریت قوی و با تجربه و دارای نفوذ ارتباطات خوب موثر و معتبر در سطح کشور و استان + مغضوب نبودن از سوی کمیته داوران +ورزشگاه و زمین تمرین استاندارد از جمله شرایط لازم برای موفقیت یک تیم فوتبال است. بخصوص در لیگ ۱ که تاکتیک و تکنیک و فوتبال جوانمردانه جزء ‍یش نیازهای جنبی کسب امتیاز و صعود بشمار می آید. وجدانا تا اینجای کار عملکرد ایشان با بضاعت موجودضمن اینکه همه بازیکنان را بدلیل محروم و یا مصدوم بودن در بعضی بازی های در اختیار نداشته ُ‌ خوب و قابل قبول بوده و وجهه ملوان را در دربی های حساس حفظ کرده..

پاسخ