photo_2016-08-31_18-20-00

 

چهارمین دوره شورای شهر بندرانزلی عصر امروز با حضور معاون عمرانی فرماندار این شهرستان در حالی آخرین سال فعالیت خود را آغاز کرد که بار دیگر تغییری در انتخاب رئیس شورای شهر مشاهده نشد.

محمدرضا بدیعی‌فرد در رقابت با امیر احمدی‌فرد با نتیجه ۷ بر ۴ بار دیگر بر صندلی ریاست شورای شهر انزلی تکیه زد و با همین میزان آرا، علی سفیدرو در رقابت با مه‌سیما نصیری بر نایب رئیسی شورای شهر باقی ماند.

مه‌سیما نصیری پس از مغلوب شدن در پست نایب رئیسی برای منشی‌گری اقدام کرد و در رقابت با سعید آفتابی با شمارش آرا با نتیجه ۷ بر ۴ مغلوب شد.

سعید آفتابی به کار خود در پست منشی شورای شهر انزلی ادامه کار داد و با توجه به تصمیم جمعی اعضای شورای این شهر پست منشی دوم در چهارمین دوره شورای شهر حذف شد و «آفتابی» تنها منشی شورا شد.

سید ابراهیم مرتضوی با کسب اکثریت آرا و نتیجه ۷ بر ۴ در رقابت با بهمن زنجان‌خواه پیروز شد و برای یک سال دیگر به عنوان خزانه‌دار به کار خود ادامه می‌دهد.

زنجان‌خواه پس از مغلوب شدن برای کسب مقام خزانه‌داری به عنوان سخنگو شورا کاندید شد که در رقابت با شهرام نواری بار دیگر با مجموع آرا ۷ بر ۴ مغلوب شد و «نواری» به عنوان سخنگوی جدید شورای شهر انزلی انتخاب شد.

پیش از این، سخنگوی شورای شهر بندرانزلی داریوش جلالوندی بود که جای خود را به شهرام نواری داد و پس از حذف پست منشی دوم، تغییر سخنگوی شورا دومین دگرگونی شورای شهر انزلی بود.

photo_2016-08-31_18-19-55 photo_2016-08-31_18-20-03 photo_2016-08-31_18-20-05 photo_2016-08-31_18-20-09 photo_2016-08-31_18-20-12

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

اهورا

۱۰ شهریور ۱۳۹۵

در انتخابات قبلی شورای شهر حامیان خسته بند یک لیست هفت نفره داشتند و همگی به انان رای دادند تا عضو شورای شهر شوند . حال این هفت نفر همه نتایج را رقم میزنند . به امید پایان این سلطه !!!!!!!!

پاسخ

sisi پاسخ در تاريخ شهریور ۱۱ام, ۱۳۹۵ ۰۱:۰۱:

پایان سلطه زمانی فرا می رسد که مردم مشارکت گسترده و هدفمند داشته باشند تا *** نتوانند با سرِهم ۱۰ هزار رای بشوند سلاطین شهر.
باید از همین امروز شروع به روشنگری کنیم لااقل اطرافیانمان را مشارکت دهیم کلی میشود.

abai

۱۰ شهریور ۱۳۹۵

سلام آبایان
۷-۴
عجب انتصاباتی!

پاسخ

farzad

۱۰ شهریور ۱۳۹۵

بدبختی از نو . از ماست که بر ماست

پاسخ

امیرحسام

۱۰ شهریور ۱۳۹۵

حالا فکر کنید جایه هفت و چهار عوض بشه,
همین فردا طیف چهار نفره اکثریت بشه, آیا انها توانایی ایجاد تحول دارند!؟ با کودوم تخصص میتونن تغییر مثبت ایجاد کنند.
فکر میکنم باید کلا این شورا از پایه و در هر دو طیف زیرو رو بشه و چهره های جوان و البته متخصص در کار باشن.

پاسخ