82078819-70732527[1]

 

 

فرماندار انزلی هواداران ملوان را یار دوازدهم همیشکی این تیم شمالی دانست و گفت: در حال حاضر کمک به حضور دوباره ملوانان در لیگ برتر از هر چیزی مهم تر است.
عبدالصمد صفرنژاد با اظهار تاسف از سقوط تیم پرطرفدار و مردمی ملوان بندرانزلی به دسته پایین تر اظهار کرد: شکست ، چهره دیگر هر مسابقه است و ورزشکاران با کسب تجربه از باخت و با حمایت هوادارانشان، پیروزی های آینده را رقم می زنند.
وی با تاکید براینکه درجریان سقوط تیم ملوان، هوادارن بیشترین آسیب را دیدند افزود: درک شرایط هواداران متعصب این تیم درحالی که وعده قهرمانی و حتی آسیایی شدن ملوان از سوی مسئولان باشگاه داده شده بود، کمی سخت است.
فرماندار انزلی گفت: در حال حاضر چاره ای جز پذیرفتن این شکست و تلاش برای رساندن ملوان به جایگاه بهتر و کسب پیروزی های آینده نیست.
صفرنژاد توصیه کرد: انتظار می رود هواداران واقعی ملوان همچون گذشته در روزهای سخت کنار تیم محبوبشان بوده و به کمک همدیگر قوی سپید انزلی را درآسمان لیگ برتر درفصل هفدهم به پرواز درآورند.
وی به خواسته های قانونی هواداران درخصوص پاسخ گویی و قبول مسئولیت سقوط ملوان از جانب مسئولان باشگاه اشاره و اظهار کرد: تلاش می شود در فضایی آرام و به دور از هرگونه تنش، مسئولان نیز در مقام پاسخ گویی به هواداران برآمده و همه باهم برای ملوان گام برداریم.
به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی درآخرین بازی خارج از خانه خود در ورزشگاه ثامن شهر مقدس مشهد برابر تیم فوتبال سیاه جامگان با نتیجه دو بر صفر شکست خورد و به همراه تیم های راه آهن و استقلال اهواز پس از ۱۵سال حضور مستمر در لیگ برتر، به لیگ دسته اول (جام آزادگان) سقوط کرد./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *