DSC_0202

به گزارش سامانه تحلیلی خبری انزلی کلاب، بعد از انتقاد این پایگاه اینترنتی از عملکرد ضعیف مسئولین در منطقه کلویر ۲ شهردار بندرانزلی با جوانان این منطقه دیدار کرد و مشکلات آنها را مورد بررسی قرار داد و قول داد مشکلات به زودی بر طرف شوند.

رضا پور شعبان در رابطه با مشکلات این منطقه به اهالی کلویر دو گفت: اگر هوا مساعد باشد از هفته آینده نیروهای ما به این منطقه خواهند آمد و یک بلوک چینی دور میدان خواهند داشت و دور تا دور میدان را با نرده های طرح چوب می بندند تا بتوانیم یک فضای سبز زیبا در میدان ایجاد کنیم.

شهردار با اشاره به اینکه در چند سال اخیر کارهای مثبتی در این منطقه انجام شده است که باید تکمیل شود، افزود: خیابانی که مقابل خانه های مسکن مهر قرار دارد به زودی آسفالت می شود و پیمانکارهای آن نیز مشخص شده اند که دو طرف آن جوی جدول مناسبی برای خروج آبهای سطحی نیز در نظر گرفته خواهد شد.

وی با بیان اینکه جدا از رفع مشکلات این منطقه در دو مورد دیگر نیز خود را بدهکار مردم اینجا می دانم، گفت: مورد اول احداث پارک بازی و ایجاد ست ورزشی است که سعی می کنیم تا عید محقق شود و مورد دوم احداث یک زمین فوتبال و فنس کشی دور آن است که متاسفانه اداره مسکن و شهر سازی روی زمین مورد نظرمان ادعای مالکیت دارد و آن را برای فروش گذاشته است که این مورد را به آقای خسته بند اطلاع داده ایم تا در صورت امکان مشکل را برطرف کنند.

شهردار در جواب جوانی که از نبودن کتابخانه در این منطقه گلایه داشت، گفت: امنای مسجد جایی را برای کتابخانه در نظر بگیرند و من با آقای اخوان رییس کتابخانه های شهرستان برای تامین کتاب صحبت خواهم کرد.

پورشعبان قول ایجاد فضایی کنترل شده برای استفاده جوانان از اینترنت رایگان را داد و گفت: من از طریق اینترنت کامنتهای جوانان این منطقه را می خوانم و به هیچ عنوان از انتقاداتی که شد ناراحت نیستم و سعی می کنیم شرایط را برای ایجاد فضایی مناسب مهیا کنیم.

 

 

 

DSC_0190 DSC_0200

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

جوانان متحد انزلی چی

ممنون از پیگیری های انزلی کلاب
ممنون از شهردار عزیز

پاسخ

Shahin

۲ آبان ۱۳۹۳

جای تشکر داره اقدام اقای پورشعبان انشاا… که شاهد رسیدگی به این منطقه باشیم.

پاسخ

احمدجعفری....فرزندشهید

۲ آبان ۱۳۹۳

آقای شهردارخوش آمدی به محل من…..ممنون ازانزلی کلاب

پاسخ

محراب پاسخ در تاريخ آبان ۲ام, ۱۳۹۳ ۱۸:۵۸:

من؟

مجید سیم جو

۲ آبان ۱۳۹۳

اقای شهردار ما منتظر عملی شدن کارها هستیم!!!

پاسخ

مجید سیم جو

۲ آبان ۱۳۹۳

ما منتظر عملی شدن حرفهایتان هستیم!!!

پاسخ

شبکه استانی چکه (ناودان سابق)

۲ آبان ۱۳۹۳

با تشکر از آقای شهردار بخاطر بازدید میدانی.
به امید پیشرفت شهر قشنگم.
بهنام از ژاندارمری

پاسخ

امیر حسین

۲ آبان ۱۳۹۳

اقای شهردار ممنون از توجه شمابه شهر گلهای مردابی جوانان میانپشته قبلا زمین فوتبال بزرگی (زمین پاس) داشتند که تصرف شد با توجه به افزایش تراکم جمعیت توجه ای به این منطقه داشته باشید تا کمتر جوانان به سمت اعتیاد برن ساختن زمینهای اطراف فاز خلیج فارس به زمین فوتبال که زمین شهردار است تبدیل به محل جمع آوری زباله شده میتونه کمک بزرگی باشد بعد از مدتها شهر انزلی شهردار دلسوزی به خودش دیده امیدوارم پیگیری کنید.(انزلی قلب من )

پاسخ

كيوان

۲ آبان ۱۳۹۳

با درود… با تشکر از شهردار محترم امیدوارم که کارها اصولی درست بشه ونیاز به دوباره کاری نباشه. راستی اقای شهردار خیابان شهید خدادای (پیل علی باغ) هم جزیی از انزلی هستش یه سر به اونجا هم بزنید بد نیست. دو طرف خیابان پیاده رو نداره.ممنون

پاسخ

علیرضا اسدی

۲ آبان ۱۳۹۳

به این مرد بی ادعا و صادق که قلبش برای مردم می تپد باید مدال خدمت داد کاش بیشتر قدر این انسانهای مردم دوست را می دانستیم

پاسخ

sinaclub

sinaclub

۲ آبان ۱۳۹۳

ممنون از شهردار محترم.این خیلی خوبه شهردار حرف مردم رو خیلی زود پاسخ می دهند.اما ما منتظر پاسخهای عملی هستیم.پاسخهایی که به گفته دوستمون آقا کیوان اصولی باشه و دوباره کاری نشه.
انزلی دروازه اروپا

پاسخ

امیرحسین محمدی

۲ آبان ۱۳۹۳

با تشکر از شهردار گرامی بابت رفع مشکلات محله. امیدوارم هرچه زودتر شاهد اجرایی شدن تصمیمات باشیم.

پاسخ

خدابنده

۲ آبان ۱۳۹۳

بسم الله الرحمن الرحیم
در پی بازدیدمیدانی مورخه ۱/۸/۹۳ شهردار محترم بندر انزلی از کلویر ۲ ودیدار با جوانان و پاسخ شهردار در جواب جوانی که از نبودن کتابخانه در این منطقه گلایه داشت، که فرموده بود: امنای مسجد جایی را برای کتابخانه در نظر بگیرند و من با آقای اخوان رییس کتابخانه های شهرستان برای تامین کتاب صحبت خواهم کرد.
هیات امناء مسجد جوادالائمه (ع) کلویر ۲ با حضور اکثریت اعضاء جلسه ای اضطرای برگزار ومساله را مورد بررسی قرار داد و از انجا که ما نیز بر این باوریم از جمله نیازمندی‌های جامعه امروز و خصوصا نسل جوان در اختیار داشتن سیر مطالعاتی است. وبرای سرعت بخشیدن به پیشرفت کشور در عرصه کتاب، باید برای گسترش کتابخوانی برنامه‌ریزی کرد و سنت کتابخوانی ترویج شود. و هر چه کتابخانه ها گسترش و کتاب‌های غنی و سازنده در اختیار جوانان قرار گیرد از اسیب‌ها در عرصه‌های دیگر خواهد کاست مقرر گردید قسمتی از فضای مسجد برای استفاده از کتابخانه در نظر گرفته شود که جا دارد ضمن تقدیر و تشکر از شهردار محترم , انتظار داریم مساله زمین ورزشی برای جوانان را بصورت جد پیگیری و از مسولین نیز می خواهیم مصوبات اردبهشت ماه سالجاری در خصوص این محله را اجرایی و فرماندار و نماینده محترم شهر نیز پیگیری نمایند

علیزاده
هیات امناء مسجد امام جواد (ع) کلویر۲

پاسخ

nimaina

۲ آبان ۱۳۹۳

ممنون از شهردار عزیز

پاسخ