jafariii-17

به گزارش سامانه تحلیلی خبری انزلی کلاب، دیدار تیمهای سپاهان اصفهان و ملوان بندرانزلی در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس به میزبانی تیم اصفهانی برگزار شد که در پایان تیم مدعی سپاهان با نتیجه یک بر یک مقابل قوهای سپید انزلی متوقف شد.

 

اما این نتیجه برای سپاهان با تغییرات اساسی در کادر فنی همراه شد و زلاتکو کرانچار نتوانست بیشتر از هفت هفته روی نیمکت سپاهان دوام بیاورد و جای خود را به حسین فرکی داد.

 

حسین فرکی پیش از این سرمربیگری فولاد خوزستان را بر عهده داشت و به همراه این تیم قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران شده بود.

 

شاید اگر سپاهان این بازی را با پیروزی پشت سر می گذاشت، این هواداران ملوان بودند که انتظار تغییرات در نیمکت تیمشان را داشتند، اما با کسب یک امتیاز ارزشمند توسط ایراندوست و شاگردانش  آرامش به بندر بازگشت و فشار سنگین نتایج ضعیف از روی دوش ملوانان موقتا برداشته شد.

 

ملوان روز جمعه از ساعت ۱۷ مقابل سایپا قرار می گیرد و همه چیز برای کسب دومین پیروزی و اثبات شایستگی های ایراندوست و شاگردانش مهیاست.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۱۸ شهریور ۱۳۹۳

اولا باید به بچه های ملوان از مدیر گرفته تا مسئول واز بازیکن گرفته تا به هوادار دلسوز ودوست داشتنی ملوان ودوما باید به اقای نصرت خان هم تا به اینجا خسته نباشید گفت زیرا تا به اینجا به هر نحوی توانسته در اویل فصل در وسط ها قرار بگیرد آن هم با این همه جوان وجویای نام بخصوص بومی گرایی که خوبی مربی های بومی ما این است که همه تلاش های شان بر این است از جوانهای این شهر واین استان برای پیشبرد کارشان از این استان استفاده نمایند. زیرا یک بومی ویا یک هم استانی برای سربلندی بیشتر تلاش وبیشتر دل می سوزاند تا یک بازیکن غیر بومی وغیر استانی همیشه تمرکز وفکر یک غیر بومی به باشگاهای دیگر وپول بیشتر می باشد . دراشخاص بومی هم چنین چیزی دیده می شود .ولی به ندرت.
ودیگر اگر این حرکتها با برنامه وحسابشده باشد می توان به اینده ملوان در فصل های آینده امیدوار بود وآن هم امیدواری در حد قهرمان شدن نام بدر کردن های همچون باشگاه های بزرگ دنیا زیرا ملوان چیزی از آن باشگاه های ندارد باشگاه های مثل بایر مونیخ و اتلیکومادرید وووو. مشکل نرسیدن به اهداف اصلی نداشتن طراح واجرائی نمودن قوانین باشگاه داری می باشد واندکی هم مشکل مالی
. تا به اینجا کارهای اقای نصرت خان .باداشتن چنین بازیکنانی جوان وبا چنین هزینه ها وداشتن چنین ابزارها همچون .نداشتن زمین های درست وحسابی در این شهر باید آفرین گفت وبا چنین حرکتی که از طرف او وبقیه بچه ها صورت می گیرد .کمک بزرگی به مالک باشگاه وفوتبال این شهر واین استان انجام دهند وهمچنین اشتغالزایی نمایند. ولی باید آز دید دیگری وبرنامه های دیگر هم به این فوتبال توجه نمائیم .مثال فرد با تجربه ای هم در کنار فوتبال شهر ما که بتواند در کنار این مربی ها شهرما کمکی برای انها باشند مثل یک مربی با تجربه در کنار اقای نصرت خان.تا بتواند باشگاه به روز شود .نه اینکه سبک بازی های ۵۰ سال پیش ویا سبک بازی های محلی را ارائه نماید.
ودیگر اینکه با داشتن یک کمک خوب وبا تجربه در کنار این عزیزان تا بتواند ارنج های در این تیم صورت بگیرد وهمچنین نوع تمرین دادن های باشگاه های اروپایی با دنیای ما زمین تا آسمان فرق می کند .زیرا اگر به این چند بازی توجه داشته باشید همه متوجه شده ایم .با اینگونه بازی ها واینچنین دفاعی بازی کردنها ویا با ترس ولرز بازی را ادامه دادن وامتیاز گرفتن ها جای پیش نخواهیم برد .زیرا با چنین بازی ودفاع کردن ها به باشگاه مقابل روحیه داده وبه آنها راحت می گوئیم که راحت حمله نمائید زیرا ما در فکر حمله به شما نیستیم واز این بابت فکر شما آسوده باشد و دیگر اینکه ملوانی نخواهیم داشت که بتواند هوادار های جدیدی جذب نماید .زیرادر دنیای فوتبال امروز باشگاه های می توانند .بالاتر از اسم های باشگاه های دیگر دنیا قرار بگیرند که بازی های زیبایی را بتوانند انجام دهند .حال برای کسی فرقی ندارد آن باشگاه چه اهل گینه نو باشد چه برزیل وچه انگلیس وهلند وچه ایران .. .زیرا اگر به بازی های جام جهانی خوب توجه کرده باشیم .باشگاه های خوب هوادارهای خوبی وزیادی را هم را دور بر خود دارند. .
ودیگر اینکه اگر باشگاه ملوان می خواهد اهدافهای بزرگ برای اینده داشته باشد باید بازی های اصولی انجام دهد .زیرا با چنین بازی دفاعی .همه گیج وسرگشته وحیران هستند .چه بازیکن چه مالک وچه هوادار وچه مربی .. زیرا یک باشگاه .با دفاعی بازی کردن نمی تواند مشکل اصلی تیم را نمایان نماید زیرا حرکت همه بازیکنان یکی هست. ودر این صورت معلوم نمی شود تیم .نیاز به دروازه بان دارد ویا دفاع .ویا به هافبک نیاز دارد ویا فوروارد ویا حتی به مربی . ودیگر اینکه با بازی خوب وحساب شده ودید باز می تواند مشکلات فصل های بعد باشگاه را تشخص داد وبعد از تشخیص رفع اش نمودبخاطر این می گویم باید به آقای نصرت ودست اندرکاران احسنت کفت که .فعلا در این چند هفته با این همه جابجای وجوانگرایی توانسته در حد باشگاه های دیگر همچون استقلال وتراکتور وفولاد باشد.
ودیگر اینکه باشگاه اگر با نقشه ویا حساب شده دنبال چنین بازی ای وچنین امتیازاتی.برنامه ای برای فصل بعد دارند ویا به فکر این هستند با گرفتن چند بازیکن بیست وبسیار عالی از پایه ویا باشگاه های دوربر استان مان می خواهد مشکل را رفع نماید ویابه زبان ساده تر بگویم. منتظر فصل بعد می باشند تا با جذب یکی دوبازیکن با تجربه مثل هافبک ویا فورواردی در کنار جلال نظمی به باشگاه بدهند ومشکل ملوان را رفع وباشگاه را به قهرمانی برساند باید گفت .که برنامه ریزی دست اندر کاران باشگاه ملوان عالی و ۲۰ است .ولی اگر غیر از اینگونه احداف باشد وباشگاه علی الهی پیش می رود تا وضع اش درست شود .باید گفت .این حرکت ها .همان حرکت داماش ویا باشگاه های دیگر می باشد که سال قبل به دسته پایین تر سقوط نموده اند. واگر از اینجا به بعد بازی های ملوان تغییر نکند .واصولی نباشد .باید گفت .فصل بعد ملوان بدتر از این فصل می باشد .یعنی کسی به فکر قهرمان شدن ویا ملوان بزرگ نیست بلکه فقط تلاش می نمایند جایگاه خودشان را حفظ کنند نه جایگاه ملوان را .
.به امید خدا در بازی های دیگر بتوانیم بازی های دلچسبی از ملوان ببینیم وبازی ها طوری باشد که باشگاه نیاز فصل بعد خود را تشخیص دهد. تا بتواند آن را رفع کند.
و دیگر اینکه با بازی های خوب هوادارهای بیشتر جذب ملوان شوند .زیرا هرچه باشگاه ملوان بیشتر رسیدگی شود .هوادار های بیشتری را جذب می نماید .زیرا باشگاهی است که همیشه توانسته با هیچ چیز ویا دست خالی برای همه باشگاه ها مشکل ساز باشد و در شرایطی می باشد که با هر بازی خوب هوادان باشگاه های دیگر را به سمت خود می کشاند
.پس بهتر است از این به بعد اصولی وبا برنامه پیش برویم. گفتنی ها درددلها وحتی پیشنهاد ها زیاد .ولی…… قربان شما ثاراله غریب زادنویر .((از بابلسر))

پاسخ

nabid.port

نگار

۱۸ شهریور ۱۳۹۳

هه…. :no: :no: :no:
یا مساوی میشه یا طبق معمول می بازه….

پاسخ

majid پاسخ در تاريخ شهریور ۱۹ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴:

:struggle: :-/

majid

majid

۱۸ شهریور ۱۳۹۳

عشقم ملوان

پاسخ