1

 

سرمربی جدید ملوان برای اینکه تیمش را به روزهای خوب بازگرداند مانع تعطیلی تمرینات این تیم در روزهای پایانی سال شد
پیش‌بینی می‌شد با اتمام بازی‌های رسمی ملوان در سال ۹۴ تمرینات این تیم به مدت چند روز تعطیل شود اما اوضاع بحرانی این تیم و تغییر و تحولات جدید روی نیمکت باعث شد تا تعطیلات ملوانی‌ها منتفی شده و آنها تمرینات خود را همچنان بدون وقفه پیگیری کنند.

بنابه تصمیم احمدزاده تمرینات ملوان تا آخرین روز سال در دو نوبت برگزار شده و بازیکنان تنها روز اول و دوم فروردین به استراحت خواهند پرداخت تا به این ترتیب آمادگی‌شان را برای ادامه فصل بیشتر کنند.

سرمربی جدید ملوان امیدوار است از وقفه دو، سه هفته‌ای پیش آمده نهایت بهره را ببرد تا با برطرف کردن ضعف‌های تیمش مانع سقوط قوی سپید از لیگ‌برتر شود. تیمی که نزدیک به ۱۳ هفته طرفدارانش را در حسرت برد قرار داده و اوضاع و احوال مناسبی در نیمه پایینی جدول ندارند.

منبع: ورزش سه

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

SARI

۲۲ اسفند ۱۳۹۴

آقا * ممی* کسی منکر.دانش و تجربیات شما وهمچنین قوی ویک سرو گردن بالا بودن بازیکنان ملوان نسبت به باشگاه های دیگرنمی باشند .ولی تنها چیزی که برای هواداران تحمل اش سخت است .ایجاد نمودن چنین وضع اوضاعی است که ناشیانه باعث گردید .کار را برای بازیکنان سخت ودشوار نماید . وشوخی شوخی باعث شود ملوان به چنین جایگاهی انتقال یابد .ملوانی که اگر با این وضعیت شروع فصل واغاز فصل بود .بازی های راحت وروانتری را انجام می دادند. ..
حال که اینگونه نیست برعکس باید اشتباهات گذشته دیگران را رفع نمائیم . بخاطر .خاطر جمعی ای ۱۰۰ در ۱۰۰ بهتر است .رودروایسی ویا خجالتی ویا حتی اگر ۱ در صد هم غرور ویا خودخواهی هم در بین باشد گنار زده .همه ما به یک چیز فکر نمائیم .
بقای ملوان در لیگ برتر .
پس خواهش می کنیم با یک فراخوانی سعی نمائید همه عزیزان وعاشقان واقعی ملوان را گرد هم اورده وبا جمع بندی نظرات وایده های همگانی به نتیجه اصلی برسید .
گرچه همه عاشقان واقعی وپیشکسوتها همیشه آماده چنین یا علی گوئی ها هستند وهمیشه خواهند بود.
ولی باز تلاش نمائید. راه رابرای این چند بازی آینده صاف وبازتر نمائیم .
وازافرادی چون . آقای بهمن صالح نیا -آقای غلام محمد وند .اردشیر پورنعمت . ویا همین عزیزان وافراد ی که فعلا هم در کنار شما هستند .ویا حتی دوستانی که در شبکه استانی مابین دو نیمه تفسیر ها وا نفطه ضعف های کوچک ویا بزرگ باشگاه ملوان را راحتر مشاهده نموده .خلاصه نمایم. افرادی که واقعا دلشان برای ملوان ویا فوتبال انزلی ویا گیلان می سوزد. چه بومی ویا چه غیر بومی را گرد هم آورده تا بتوانید با کمک این عزیزان این چند بازی را با موفقیت وبردهای پی در پی دنبال نمائید.
که برای موفقیت آینده فوتبال گیلان وهمچنین بقائ وقهرمانی باشگاه ملوان وباشگاه های دیگر استان ما به چنین اتحاد ها وهمدلی ها بیشتر نیاز داریم.که با ایجاد اینگونه اتحاد ها وهمدلی ها می توانیم عشق ومحبت ها رابیشتر وبه برد وبه گلهای بیشتر برسیم.
زیرا با یک برد همه چیز تعقیر خواهد نمود . وبچه ها کاملا روحیه شان باز خواهد گشت.
نیاز به گفتن ویا روشن نمودن نیست که برای دیگران توضیح دهیم. که این است ویا ان
چون داشتن چنین وضعی برای بزرگترین مربیان چون مورینیو ویا لوئیس انریکه ویا برای بازیکنانی بزرگ ومعروف چون مسی ویا رنالدو ویا سوآرز ویا حتی هوادارانی چون بارسا ویا برزیل وبایر مونیخ هم تحمل اش سخت است. وناگوار است.
ودیگر اینکه همه می دانیم با امدن جنابعالی وجابجائی شما با آقای استیلی .مثل همین اولین بازی شما تعقیرات بزرگی در تیم ایجاد خواهد شد .وامتیازات بیشتری نسیب ملوان خواهد شد .
اینگونه در خواست از جنابعالی بخاطر این است . اشتباهات بعضی از اقایان که ما را از قهرمانی دور نمود .حال بتوانیم دل ما را با بردن چند تیم که از این اوضاع ملوان سود بردند وتوانستن چشم ملوان را دور ببیند وبه منم منم به بپردازند خوش کنی.

پاسخ