Untitled-4-1-600x300[1]

باشگاه ملوان بندرانزلی با ارسال پاکت پیشنهادی به طور رسمی در مزایده خرید امتیاز باشگاه نفت شرکت کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان؛ نمایندگان باشگاه ملوان که هفته گذشته در جلسه توجیهی و مذاکره برای خرید امتیاز باشگاه نفت در تهران حضور پیدا کرده بودند پس از موافقت و تصویب هیات مدیره این باشگاه، پاکت پیشنهادی خود جهت حضور در مزایده خرید باشگاه نفت را به کمیته واگذاری این باشگاه ارائه کرد.
مدیران باشگاه ملوان که به طور جدی خواهان خرید امتیاز نفت هستند به همین دلیل همزمان با اخرین روز از زمان تعیین شده، بسته پیشنهادی خود را به دبیر کمیته واگذاری باشگاه نفت تحویل دادند. براساس اعلام قبلی و ضوابط درنظر گرفته شده، باشگاه ملوان به عنوان یکی از متقاضیان خرید، همراه بسته پیشنهادی خود یک فقره چک تضمین شده روز به ارزش ١٠ درصد از رقم پیشنهادی را تحویل کمیته واگذاری کرد.
گفتنی است باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی به دلیل محرمانه بودن مذاکرات و جلوگیری از ایجاد هیجان کاذب بین هواداران پرتعداد خود از انتشار هرگونه اطلاعات بیشتر اعم از مدل های بسته پیشنهادی و همینطور اعلام اعداد و ارقام به دلیل حضور سایر رقبا در پروسه مزایده معذور است و از هواداران خود می خواهد دقیق ترین اخبار و اطلاعات مربوط به خرید امتیاز را تنها از طریق سایت و کانال رسمی این باشگاه پیگیری کرده و به توجه ای به اخبار غیر رسمی نداشته باشند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

SARI

۱۱ خرداد ۱۳۹۵

******* بوذر نوغانی **. انزلی چی مقیم انگلیس .شاگرد مورینیو بزرگ برای چندمین باز ازدوران مربیگری خود صحبت می نماید.شاید ایشان تمایل به مربیگری در ایران ویا در انزلی دارد.دارد ..ایکاش ملوان پیگیر قضایا بود .اگر فصل قبل مربی با تجربه ای داشتیم .اوضاع انزلی وملوان این نبود. نوغانی یک بومی وانزلیچی است .جذب ایشان در کنار چند مربی بومی کمک بزرگی به فوتبال شهر ومربیان شهر ما می نماید .زیرا هم می توان ایشان را در یک فصل تست وهم می توان تجربیاتی به مربیان بومی ما اضافه نمود .ودر صورت اطمینان از ایشان می توان در انزلی کلاس های مربیگری را هم احداث نمود .زیرا برپایی کلاس های مربیگری وهمچنین کلاس های داوری ووو غیره می تواند در این شهر ودر این استان به درآمد زائی تبدیل گردد.
استفاده از ایشان سود دارد . ضرر هرگز نخواهد داشت. زیرا یکی دو فصل هم برای ایشان که جوان هست با ارزش است وهم برای مربیان بومی شهر ما .زیرا به تجربیات همه ما اضافه خواهد شد.

پاسخ

SARI

۱۱ خرداد ۱۳۹۵

پیگیری مطالب در ورزش سه

پاسخ